Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Школа здорового способу життя -ДІЄ!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 05 квітня 2018, 11:28

Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.
Наші діти на сьогодні - ослаблені та хворобливі як, урешті, і належить бути дитині, котра погано та нераціонально харчується, живе в забрудненому навколишньому середовищі, не займається справжньою фізкультурою та постійно зазнає нервових перевантажень.
Школа - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Школа - єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.
Усвідомлюючи це,в нашій школі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров'я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу.
Соціально-психологічна служба школи проводить діагностування з питань психологічного здоров'я учнів школи та працює в напрямку реабілітації учнівської молоді, яка потребує психолого-педагогічного втручання. Організовує зустрічі з лікарями, фахівцями з питань загартування та поліпшення фізичного розвитку, проводить засідання, на яких розглядаються проблеми тютюнокуріння, уживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин. Соціально-педагогічною службою проводяться індивідуальні та групові бесіди, тренінгові заняття, наукові конференції тощо.
Учителі фізичної культури забезпечують розвиток фізичних здібностей не тільки на уроках, а й у позаурочний час. Працюють спортивні гуртки, проводяться змагання і спортивні свята:«Веселі старти», «Старти надії», «Папа, мама, я – спортивна сім’я». Загальношкільні змагання з баскетболу, волейболу, міні-футболу. Козацькі забави, Нумо, хлопці! ,спортивно-туристичні походи.
Медична служба школи постійно готує матеріали бесід стосовно збереження здоров'я, випускає санітарні бюлетені, шкільні стіннівки «Здоров'я».
В школі проводяться «Дні здоров'я», рухливі перерви, фізкультпаузи під час уроків. Працює профілактична робота а саме :
- Бесіди по збереженню життя та здоров’я учнів;
- Тематичні класні години з питань гігієни, охорони здоров’я і формування здорового способу життя;
- Заходи, які попереджують розповсюдження інфекційних захворювань серед учнів;

05 04 2018