Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шкільні новини

Увага! Діти на дорозі! Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 вересня 2021, 21:44
         У рамках тижня безпеки вуличного руху «Увага! Діти на дорозі!» в Шполянському ліцеї №1 у З-В класі (класний керівник Кучеренко Є.М.) проводилася година спілкування, головною метою якої є збереження життя і здоров'я учнів на дорогах. З дітьми розглядались іллюстрації "Небезпечні ситуації на дорозі", повторили "Дорожні знаки для пішоходів" проводився конкурс розмальовок "В гостях у світлофора Моргайка". Дітей вчили орієнтуватись в правилах дорожнього руху та керуватись ними, виховували відповідальність за власне життя та життя інших людей.
18 09 21 0 
 
Скажи БУЛІНГУ "СТОП” Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 вересня 2021, 21:38
         Булінг - сьогодні одна з найбільш поширених проблем освітніх організацій, яка істотно збільшує ризик суїциду серед дітей, призводить до ескалації агресії і насильства в колективі, зниження успішності, емоційних і невротичних проблем.
        Педагог-організатор Киченко М.В.  провела факультативне заняття “Скажи БУЛІНГУ "СТОП” з учнями 5- А класу. Школярі  познайомилися з формами та структорою булінгу, визначили можливі способи протидії цьому ганебному явищу, розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, висловлювали свої думки, приймали активну участь в обговорені прочитаних притч  та в тренінгових вправах: “Відкриваємо серце один одному”,“Чому так стається?”.
19 09 21 0
 
«Хто такий друг? Як не стати недругом?» Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 вересня 2021, 07:02
      14 вересня у Шполянському ліцеї № 1 у рамках тижня протидії булінгу соціальний педагог закладу Полулях Я.О. провела заняття з використання тренінгових вправ у 4-А класі: «Хто такий друг? Як не стати недругом?». Учні активно брали участь у тренінгових вправах: «Вам лист», «Метелик у твоїх руках», «Вузлик на пам’ять», спрямованих на встановлення чіткого розуміння поняття «булінг». Соціальний педагог намагалася викликати в учнів класу почуття емпатії та переживання до дітей, які зазнали насильства.
      Незважаючи на важливість теми та серйозність запитань, що звучали на занятті, діти отримали велике задоволення від участі у вправах, які несли пізнавальний та профілактичний зміст. 
16 09 2021
 
В ліцеї №1 відбувся Олімпійський тиждень Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 вересня 2021, 14:15
             З метою пропаганди  здорового способу життя з 6 по 10 вересня в нашому освітньому закладі проводився Олімпійський тиждень  під гаслом «В здоровому тілі – здоровий дух!»
            Під час проведення Тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:
всебічний фізичний розвиток дітей засобами ігрової і фізкультурної діяльності;
формування основних фізкультурних компетентностей;
ціннісного ставлення до свого здоров’я, спорту, фізкультурно-оздоровчих занять;
виховання фізично здорових громадян.
Тиждень розпочався Олімпійським уроком на тему: «Спорт - це здоров’я», проведений вчителями фізичної культури Зданєвич Н.В., Гичкою В.І та Пойдою Р.В.
        Учні мали нагоду взяти участь у різноманітних заходах, а саме: інформаційних та фізкультхвилинках  «Здоровим бути модно», а також  у спортивних  естафетах, які подарували  школярикам безліч  позитивних емоцій.     
         Цікавими та веселими були уроки фізичної культури і для учнів 1-4 класів: разом зі своїми вчителями діти виконували різноманітні фізичні вправи,  грали у веселі рухливі ігри . 
         Під час проведених заходів учні продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
2021 09 0000 9898c
2021 09 10 c
10 09 2021 0909ccc
 
 
Долучилися до акції Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 вересня 2021, 14:13
       В Україні 1 вересня  за ініціативою Національного банку та благодійного фонду «Таблеточки» стартувала акція «Монетки дітям» по збору  монет номіналом 25 копійок,  що перестали бути платіжними, на лікування онкохворих діток.
      Наш освітній заклад  теж не залишився осторонь. Протягом декількох днів  учителі  та учні  збирали   монети, які  потім ініціатори акції  -  колектив 10-М  класу  на чолі з класним керівником  Буз Світланою Олександрівною - перевели на рахунок фонду. Дякуємо всім за допомогу!
     Не залишайтеся байдужими! Допомагати – це просто!
 10 09 2021 Моpu cc
 
Турбота про психічне здоров’я Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 10 вересня 2021, 14:07
      Говорити про важливість психічного здоров’я вкрай необхідно. Ми дбаємо про наш фізичний стан, розвиваємо наш тілесний імунітет, та не менш важливо турбуватися і про психічне здоров’я, аби навчитись долати труднощі, покращувати психологічне благополуччя.
10 вересня  психолог Мозгова Наталія Олександрівна з 8-А класом провела заняття з елементами тренінгу на тему : «Як турбуватися про психічне здоров’я».  Учні дізналися  від чого залежить психічне здоров’я людини, про позитивний та негативний вплив різних чинників. Також під час заняття діти малювали «психологічний щит», виконували вправи на розвантаження і поліпшення  емоційного стану: «Мавпа і дзеркало», «Пухнасте курчатко».
  Здоровий сон, інформаційна гігієна, фізична активність, позитивне оточення,  цікаве хобі – ось декілька порад від психолога для збереження психічного здоров’я. 
   
 2021 10 09 c
 
Здоров'я - цінність нашого народу Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 09 вересня 2021, 14:12
      9 вересня  у 3-Б класі відбулося заняття з елементами тренінгу за участю соціального педагога Полулях Яни Олександрівни  на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя». Діти з цікавістю та великим задоволенням брали участь у виконанні вправ: «Стіна здоров’я», «Вгадай, що зображено на картинці», слухали притчу «Пихатий мандарин».
     Основною метою заняття було ознайомлення учнів з особливостями здорового способу життя, доведення пріоритетів здоров’я серед інших цінностей та показати негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття людини.
 09 09 2021
 
Міжнародний день грамотності Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 08 вересня 2021, 14:23
        Починаючи з 1966 року, ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства  до важливої діяльності, спрямованої  на розповсюдження грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме  тут започаткували відзначати 8 вересня як  Міжнародний день грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.   
      У нашому освітньому закладі  з нагоди свята  бібліотекарем   Погасій  В.П.   спільно з бібліотечною радою ліцею  було організовано виставку літератури   «Міжнародний день грамотності».  Для учнів створено випуск інформаційного вісника  «Історія дня грамотності.».  
                                                             08 09 21 108 09 22 2
 
Вчилися надавати першу допомогу при травмуванні Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 07 вересня 2021, 14:20
         Щорічно, починаючи з 2000 року,  в другу суботу вересня відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги.    Швидка допомога не завжди може прибути вчасно.  Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу потерпілому до прибуття служб порятунку може зіграти вирішальну роль у збереженні життя людини.
       Медична сестра нашого закладу освіти Хименко Д.П. провела практичні заняття  «Як надати першу допомогу при травмах» для учнів 10-11класів. Такі  заняття є просто необхідними для старшокласників, адже знання з надання першої домедичної допомоги є необхідним мінімумом для кожного. 
 07 09 2021
 
Свято знань! Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 01 вересня 2021, 14:32
        Першого  вересня у нашому освітньому закладі відбулося  таке довгоочікуване і радісне свято - Свято знань. Воно  є особливим, адже знаменує початок нового навчального року, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з різними навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
58 першокласників радо вітали перші вчителі – Стеценко Юлія Володимирівна, Марченко Світлана Володимирівна та вихователі Присяжненко Лідія Олексіївна і Тимчак Аліна Олександрівна.
        Щирі  побажання успіхів, наполегливості, терпіння лунали на адресу тих, кого цей перший дзвоник востаннє покличе за парти — це наші одинадцятикласники, адже для них починається вирішальний навчальний рік.
    Бажаємо всім цікавого, творчого, веселого, багатого на приємні події, успіхи і злети нового шкільного року!
01 09 2021
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 108