Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шкільні новини

Пам’яті Героїв Крут Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 січня 2020, 15:15
                                                                 «Ці юнаки поклали свої голови за визволення   
                                                                       Вітчизни, і Вітчизна збереже про них вдячну 
                                                                       пам’ять на віки вічні!»
 
                                                                                                                              М.Грушевський
 
            29 січня кожного року ми відзначаємо річницю бою під Крутами.  Це трагічна і, водночас, героїчна сторінка історії, коли  у бою під невеличкою залізничною станцією у Чернігівській області полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Назва  станції Крути ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.  
        Під час годин спілкування учні 9 – А (класний керівник Капелюшна І.О.) та 8 – Б класу( класний керівник Буз С.О.) ще раз нагадали хронологію подій 1918 року, переглянули фрагменти художнього фільму «Крути» режисера О.Шепелєва, документальну хроніку, світлини. 
          Учні поіменно згадали усіх юнаків, закатованих і страчених більшовиками, вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.
 2020 01 17
 
Перемога у обласному етапі олімпіади з економіки Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 січня 2020, 14:21
   Навчальна дисципліна  економіка має нині дуже велике значення не лише для  окремої людини, а і для розвитку усього суспільства.  Старшокласникам  вже сьогодні необхідно розуміти, що таке ринок землі, співпраця держави з МВФ і багато іншого. Знання з економіки необхідні, щоб добре орієнтуватись у життєвому просторі, бути  відповідальним громадянином своєї держави.
              Нам приємно, що педагоги школи дають грунтовні знання з основ цієї науки. Підтвердженням цьому є ІІІ місце, яке здобула учениця 11 – МФ класу Олійник Надія під керівництвом наставника Кириченко Галини Валеріївни.
              Ми щиро радіємо їх успіху ! Бажаємо  не зупинятись на досягнутому, стрімко іти вперед до нових перемог!
 17 012020
 
Вітаємо!!! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 січня 2020, 13:37
    Вітаємо ученицю 3 – А класу Капелюшну Діану, яка здобула найбільшу підтримку   у номінації «Переможець глядацьких симпатій» відеоконкурсу знавців колядок та щедрівок «Фольклорне зернятко – 2020»,
      Діана набрала найбільшу сумарну кількість лайків зі сторінки групи закладу КЗ "Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді" у соціальній мережі Facebook та YouTube.
 Щиро дякуємо нашим батькам, учням, колегам, друзям, випускникам за підтримку!
 
 
Наші екологи – переможці! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 16 січня 2020, 13:43
    Серед великої кількості шкільних  дисциплін екологія, на жаль, не займає чільне місце, поступаючись предметам що входять до переліку ЗНО. Не потрібно доводити її важливість: досить виглянути у вікно і побачити нашу зиму, яка зникла у цьому році. 
Завдання усіх, і в першу чергу педагогів, навчити майбутні покоління зберегти нашу спільну домівку, єдину, прекрасну, таємничу і неповторну планету Земля.
        Педагогу нашої школи Буз Світлані Олександрівні вдалось виховати цілу плеяду юних науковців, які упродовж багатьох років підтверджують свій високій рівень знань під час обласного етапу олімпіади з біології: Емма Золотоверха, Марія Лук’яненко, Олександра Саванчук.  Останні два роки у цьому прекрасному сузір’ї юних дослідниць запалала зірочка учениці11 – МФ класу Тетяни Бабич.
       Підготовка до обласного етапу олімпіади з екології є дещо відмінною від інших предметів, адже крім теоретичного туру, є ще і практичний – написання наукової роботи на екологічну тематику. Тетяна і Світлана Олександрівна представили на розгляд журі роботу «Вплив реагентів проти ожеледиці на довкілля» . У підсумку, Тетяна Бабич Посіла ІІ місце.
       Щиро вітаємо переможців, зичимо подальших життєвих  успіхів і, звичайно, нових наукових праць, таких потрібних для нас усіх!
16 01 2020
 
 
Математичний квест Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 16 січня 2020, 12:57
    В рамках тижня фізики та математики в 1-их класах проведено незвичайні уроки – математичні квести. В ході гри учні пройшли п’ять станцій: «Задачну», «Обчислювальну», «Логічну», «Анаграми», «Геометричну».
    У квесті найцікавішим був сам процес, адже діти оволодівали не лише математичними знаннями, а й працювали в командах, вчилися долати труднощі, домовлятися, зважувати альтернативні думки, знаходити спільне рішення, логічно мислити у нестандартних ситуаціях, розвивали інтерактивні здібності.
   Цікавість  не покидала учнів до останньої хвилини.  В нагороду вони отримали скарб – монетки-шоколадки.
2020 16 01
 
 
Математичний конкурс «Ерудит» Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 14 січня 2020, 14:57
    Учні 4 – Б класу взяли участь в математичному конкурсі «Ерудит». Метою цього конкурсу було закріпити знання дітей здобуті на уроках математики, вправляти у вмінні використовувати ці знання на практиці, розвивати швидкі обчислювальні навички, кмітливість, логічне мислення. Класний керівник Кавун О. М. підготувала цікаві завдання: «Розминочка», «Хто швидше?», «Поміркуй», «Вкажи маршрут», «Знайди пару». Учні з захопленням виконували завдання та отримували переможні бали.
15 01 2020
 
 
Завжди поруч Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 13 січня 2020, 14:00
          Нині триває найрадісніша і найочікуваніша пора казкових зимових свят. Багато хто скаржиться, що через погоду і зима – не зима, і Новий рік більше схожий на весну, проте магічний настрій Різдва і казки створюємо ми самі, особливо коли наші вчинки спрямовані на те, щоб порадувати когось зі своїх ближніх. 
       До шістьох діток нашої школи, які за станом здоров’я навчаються вдома, з подарунками і найкращими побажаннями завітав Дід Мороз. Його візит порадував не тільки малечу, але зворушив і дорослих, адже ми – одна велика шкільна родина. Організатори дійства – шкільний парламент на чолі з Миколою Качаном та Вовк Лізою.
1
 
 
Віват розумним, цілеспрямованим і наполегливим! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 13 січня 2020, 13:25
     Чи знаєте ви яка найдовша річка, яке озеро найглибше і яка гора вище всіх? На ці питання без вагань можуть відповісти учні вчителя географії Коломійчук Тетяни Анатоліївни. Ті, кому пощастило бути серед її вихованців, назавжди закохуються у таємничий світ мандрів, відкриттів. І хоч географія не належить до «легких» предметів, адже вивчати точну науку дуже складно, її олімпійська вершина уже декілька років поспіль підкорюється учням нашої школи:  Бездітко Артем( 10 – М) та Максименко Андрій (9 – Б) стали переможцями (ІІІ місце) обласного етапу предметної олімпіади з географії, чим щиро порадували увесь педагогічний та учнівський  колективи школи. Ми пишаємося здобутками своїх вихованців, горді невтомною працею своєї колеги Тетяни Анатоліївни і бажаємо їм подальших перемог. 
13 01 2020
 
 
Школа професійного розвитку педагогів Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 11 січня 2020, 13:54
       9 січня 2020 року завідувачкою лабораторії виховної роботи комунального навчального закладу «Черкаський  обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Кудін Валентивною Семенівною  було проведено з педагогами нашої школи тренінг Школи професійного розвитку педагогів «Технології командоутворення як засіб формування професійної компетентності педагога у роботі з лідерами учнівського самоврядування».
     Під час зустрічі вчителі шліфували свою педагогічну майстерність, працювали у команді, визначали характерні ознаки лідерства та лідерів, провели низку практичних вправ, які допоможуть організувати  роботу  в класних колективах більш ефективно, цікаво і захопливо. 
        Особливо хочеться відмітити дружню   атмосферу, що панувала під час заняття: виявляється вчителі дуже люблять і вміють не тільки вчити, а й вчитися.
09 01 2020
 
 
 
На екскурсію до школи Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 10 січня 2020, 13:36
    10 січня до нашої школи завітали  у гості вихованці підготовчої та старшої груп дитячого садочка «Сонечко».  Дехто з малят  відвідує підготовчі заняття у нашій школі, тож сам уже міг відшукати класну кімнату, де буде навчатись.
    Дітей радо зустріла директорка Осадча Валентина Михайлівна, яка привітала гостей з Новорічними святами і побажала усіляких гараздів у Новому році. Діти оглянули приміщення школи і навчальні кабінети, посиділи за новими партами першокласників, переглянули фрагменти цікавих мультиків, послухали розповідь про школу, мали можливість поспілкуватись з учнями 1 – А класу, які в цей час працювали на гуртковому занятті з англійської мови.
       Дякуємо малечі, що завітали до нас і з великим нетерпінням чекаємо на дітлахів 1 вересня.
10 01 2020
       
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 83