Меню

Банери

 

pro-osvity

111111

криза 

Шкільні новини

Відбулася зустріч з адвокатом Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 29 листопада 2022, 13:05
     29  листопада з учнями 9-х класів відбулася зустріч з адвокатом Шполянського бюрю безоплатної правової  допомоги Антипенком В.П. на тему "Насилля".
     Віктор Павлович розповів про роботу Бюро щодо надання консультацій та правової підтримки громадянам, які потребують допомоги у складних ситуаціях.
     В ході зустрічі учні з’ясували  визначення таких понять, як «насильство», «види насильства», а також ознайомилися з з базовими правами людини.Діти отримали чіткі рекомендації щодо плану дій в разі вчинення насильства  щодо них. 
29 11 2022
 
Старт акції "16 днів проти насильства" Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 листопада 2022, 09:26

       Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав.               В Шполянському ліцеї №1 практичним психологом Тимчак А.О.   та соціальним педагогом Пошулях Я.О.  було проведену акцію "Ми проти насилля" активну участь в даній акції взяли учні 5-А та 5-Б класів. Результати роботи учнів були висвітлені в малюнках та об'єднані в спільний коллаж.

25 11 2022

 
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Чарівна осінь" Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 24 листопада 2022, 08:22

Маємо щедрий ужинок перемог у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості"Чарівна осінь"

Соломко Даша (керівник Карбівнича О.М.) - І місце

Сорокапудова Ангеліна (керівник Капелюшна І.О) - І місце,

Капелюшна Діана (керівник Коломійчук Т.А.) - ІІ місце,

Штельмах Олеся (керівник Марченко С.В.)  - ІІ місце,

Капелюшний Артем (керівник Перець Н.О.) -  І місце.

Пишаємось гарними переможцями, дякуємо педагогам, які підготували учнів до участі в конкурсі.

2022 11 24

 
З Україною в серці Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 22 листопада 2022, 14:19
        21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, свято яке спрямоване на вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Дані події мають важливе значення для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.
       У 1-А класі (класний керівник Сіренко Л.М.) був проведений усний журнал « З Україною в серці». НУШівці переглянули відеофільми, прослухали  відео-пісню «Ти будеш жити, Україно!», повторити Державні символи України, складали  разом листівку воїнам ЗСУ
        Сьогоднішні події  в Україні не дають спокійно спати кожному свідомому українцеві. Сьогодні, як ніколи, ми повинні бути хоробрими і сильними, розуміти, що лише в єдності і згуртованості український народ переможе ворога. 
23 11 22 
 
Вшанували пам'ять загиблих Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 21 листопада 2022, 11:51

       Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас наших якостей. Цю істину підтвердили й доленосні для незалежної України революції та війна з російським загарбником. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу.

               21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.  Учні 5-Б класу (класний керівник Вакуленко Т.М.) прослухали та вшанували пам'ять всіх тих людей, котрі відстоювали гідність та свободу громадян України.

2022 21 11 1

 
Профорієнтаційна робота Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 21 листопада 2022, 10:07
       21 листопада 2022 року в 11-х класах навчального закладу було проведено профорієнтаційну роботу. Соціальний педагог,  Полулях Я.О.  у рамках організованого гуртка  «Твій порадник»,  провела низку заходів профорієнтаційного спрямування, а саме: за допомогою навчальної платформи Classroom   висвітила  інформації на тему «Як обирає професію сучасне покоління»,   «Як обрати професію своєї мрії»; провела  анкетування учнів  «Яка кар’єра підійде саме тобі?» та опитування «Від чого залежить вибір професії».
     Також, за допомогою роздаткового матеріалу , діти ознайомилися з інформацією про вищі навчальні заклади, які запрошують випускників здобувати професію. Родзинкою проведених заходів,  можна назвати, виступ випускника нашого навчального закладу, Андрія Золотоверхого, який розповів учням ліцею свій досвід «студентства» та важливість здобуття освіти у житті кожного ліцеїста.
2022 21 11
 
 
День Гідності та Свободи Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 21 листопада 2022, 09:20
       21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, щоб пригадати ім'я тих, хто віддав своє життя, здоров'я, хто силою та волею боровся за Батьківщину та  її незалежність, можливість жити краще.
      У    3-Б класі  (класний керівник Лихенко  С.П.)  відбулася дистанційна  година спілкування " День Гідності та Свободи".
      Метою якої  було  надати учням інформацію про  події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, поглибити знання про революцію Гідності та Свободи; підвищити розуміння єдності і цілісності України. Виховувати у дітей усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.

21 11 22

       

 
Урок толерантності Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 16 листопада 2022, 22:30

      Під час години  спілкування приуроченій Дню толерантності, який відзначають 16 листопада   учні 4-Б класу (класний керівник Павленко А.А.) переглянули відеоролик " Дітям про толератність", виконали вправу "Асоціативний кущ" : спробували розкрити риси характеру, притаманні толерантній людині, вчилися встановлювати  стосунки на доброзичливій основі.

          Даний захід сприяв формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування, розвитку у дітей почуття відповідальності.

16 11 22

 
Зернини мови збираю, її старанно вивчаю Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 14 листопада 2022, 11:32
      У рамках Тижня  української мови в 4-Б класі було проведено квест «Зернини мови збираю, її старанно вивчаю». Учні крокували станціями  «Морський бій», «Загадкова», «Граматична», «Каліграфічна», «Творча». Діти заглибились в історію  створення писемності, її розвиток і сучасність.
      Квест проведений з метою поглиблення  знань з української мови, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу, бути свідомим громадянином України.
 
 
Флешмоб "Розмовляю українською" Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 14 листопада 2022, 10:59

14 11 22

14 11 22 1

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 122