Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шкільні новини

ВІТАННЯ НАЙКРАЩИМ!!! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 23 січня 2019, 15:48

Вже декілька років поспіль результати виступів учнів нашої школи на обласних предметних олімпіадах дають можливість триматися на перших позиціях рейтингової таблиці серед інших закладів освіти.
І нам знову приємно вітати найкращих учнів школи, які на обласних предметних олімпіадах отримали переможні місця, прославляючи нашу школу далеко за межами міста!

СТРИГУН ЯРОСЛАВ, учень 11-ІФ класу, - ІІ місце на обласній олімпіаді з географії, вчитель Коломійчук Т.А.

ТИТАРЕНКО БОГДАНА, учениця 11-ІФ класу, - ІІІ місце на обласній олімпіаді з української мови, вчитель Гадіон О.Д.

КУГОТ ВЛАДИСЛАВ, учень 9-А класу, - ІІІ місце на обласній олімпіаді з правознавства, вчитель Обревко Т.В.

БАБИЧ ТЕТЯНА, учениця 10-МФ класу - переможець обласної олімпіади з екології, вчитель Лук'яненко М.О.

СТРИГУН ЯРОСЛАВ, учень 11-ІФ класу, - ІІ місце на обласній олімпіаді з історії, вчитель Шевчук В.В.

Ми пишаємось вчителям та учнями-переможцями і бажаємо їм невичерпної енергії, натхнення і творчих успіхів!

букет

 
День Соборності України відзначили у нашій школі Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 23 січня 2019, 10:43

23 01 191

У нашому календарі є свята,знакові для усіх. День Соборності України – особлива подія, до якої готувались усією школою. Особливу, святкову атмосферу створили учениці школи, які взяли участь у конкурсі зачісок « Я – маленька українка»: дівчатка продемонстрували своє уміння майстерно заплітати косу різними способами, прикрасили голівки віночками і стрічками.
Подією дня став пісенний марафон « Я люблю Україну свою». Ми мали змогу насолодитись чудовим співом Наді Олійник, Аліни Степаненко, Олесі Ткаченко, вокального ансамблю «Горицвіт». Особливими гостями пісенного марафону стали Юрій Чорноус та Вікторія Верба, які подарували присутнім пісню про Україну.
284 вироби було представлено на виставку «Обереги моєї країни» бабусями, мамами наших учнів. Поприносили діти на виставку і справжні скарби: рушники, ікони, скатертини, сорочки, які вишивали їхні пращури. Деякі вироби були створені ще на початку минулого століття. Дуже приємно, що поруч із роботами майстринь минулого  було багато виробів, створених руками наших дітей: це означає, що традиції української вишивки продовжують передаватись від покоління до покоління. Порадували і юні художники, представивши виставку малюнків «З Україною в серці». У шкільній бібліотеці працює дві виставки літератури «22 січня – День Соборності України» та «Україна – єдина країна». Тут наші школярі можуть знайти потрібну інформацію про об’єднання УНР та ЗУНР в одну суверенну державу.
Під час однієї із перерв учням було запропоновано перегляд відеоматеріалів про відзначення 100 – річчя Дня СоборностіУкраїни. Переглянуте відео вони обговорювали з учителями історії на уроках. У кожному класі відбулися години спілкування, метою яких було донести ще раз дітям інформацію про День Соборності, а також наголосити: наша держава – незалежна, вільна, суверенна.

23 01 192

 
Про призупинення навчального процесу в 3-Б класі Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 22 січня 2019, 14:49

 

22 01 0001

22 01 0002

 
Виховна година присвячена Дню Соборності України Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 22 січня 2019, 10:46

День Соборності України – свято, яке сьогодні є знаковим для українського народу. Його історія сповнена протиріч та конфліктів, але, на щастя, цей день зараз існує. День, коли ми згадуємо минуле нашої країни з гордістю.
До Дня Соборності України у 3-А класі була проведена година класного керівника, під час якої діти отримали нові знання про державне свято. Школярі вивчили вірші, які декламували на уроці, розповідали про День Соборності і дізнавалися різні цікаві факти. Діти дивились відео, присвячене річниці підписання Акту злуки двох республік, потім відтворили карту України. Значимість заходу підкреслювали вишивки-обереги родин учнів. Не обійшлося і без музичного супроводу: Галета Дмитрик зіграв на гітарі української пісні, чим зворушив своїх слухачів. Згадали і наших захисників, яким ми зобов’язані спокоєм, миром і життям. Учні створили лист до воїнів, який прикрасили долоньками з побажаннями.
Загалом, година класного керівника, присвячена Дню Соборності України, залишила по собі слід у серцях маленьких патріотів своєї держави. Маємо надію, що скоро святкуватимемо і свято миру!

22 01 19

 
Взяли участь у флешмобі до Дня Соборності України Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 січня 2019, 14:16

День Собо́рності — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбувся в 1919 році.
З цієї нагоди учні нашої школи взяли участь у флешмобі «Діти єднають Україну», який проводився за ініціативи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Ми ще раз продемонстрували своє прагнення жити у мирі і злагоді, у державі, територія якої є неподільною. Ми – маленькі українці – невід’ємна частинка великого українського народу.

21 01 19 4

 
Математичний квест Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 січня 2019, 12:43

В рамках тижня фізики та математики в школі 16.01 було проведено математичний квест «Ерудит». У квесті взяли участь учні 8-х класів, які цікавляться математикою, полюбляють головоломки, ребуси, таємниці, спостережливі та люблять дізнаватись більше про оточуючий світ, хочуть вільно і невимушено орієнтуватися у математичних термінах, швидко вирішувати поставлені завдання....
Квест відбувався протягом всіх семи перерв в приміщенні школи. Під час гри командам потрібно було знайти певне місце –«точку» і там виконати завдання. Щоб це зробити,їм потрібно не тільки добре і швидко міркувати, але ще вміти діяти чітко і злагоджено.
У кожній «точці» команди отримували завдання, і в випадку вірного його виконння за відведений час, одержували номер чи назву кабінету, в якому пропонувалось наступне завдання. Максимальний час роботи в одному кабінеті – 1 перерва. Кожна команда мала маршрутний лист, в якому зазначався час за який успішно пройдено випробування. Записи в маршрутному листі виконував черговий на відповідній «точці» модератор.
Протягом квесту було заборонено користуватися мобільними телефонами, обчислювальною технікою та ін.
Восьмикласники продемонстрували справжню чесну гру, вміння злагоджено працювати в команді, логічно мислити, проявили свої акторські здібності. Результати показали, що учні однаково добре володіють математичними знаннями, та все ж , з мінімальним відривом в 18 секунд перемогла команда 8-А класу (загальний час на виконання всіх завдань квесту в команди 8-А класу - 25 хв. 59 сек., 8-Б класу – 26 хв 17 сек).
Всіх учасники квесту було нагороджено грамотами та солодкими подарунками.
Особлива подяка модераторам квесту, якими стали учні 11-х та 10 –х класів (математичний профіль). Від їх злагодженої роботи протягом всього дня, вміння сформулювати завдання, прослідкувати за правильністю та чесністю його виконання в визначальній мірі залежав успіх гри.
Тож, дякуємо всім учасникам квесту! Бажаємо успіхів на стежинах її величності МАТЕМАТИКИ!

Вчитель математики Г.А. Тішкова

21 01 19

21 01 192

 
Конкурс відеороликів «Моя майбутня професія» Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 січня 2019, 12:42

У сучасних умовах розвитку ринку праці, нових форм власності, конкуренції, своєчасний та обґрунтований вибір молоддю професії набуває все більшого значення. Наша школа тісно співпрацює із Шполянським територіальним центром зайнятості населення. Учні різних класів неодноразово побували тут на екскурсії, відвідували заняття, що проводились спеціалістами Центру. Стало традицією проводити години спілкування з профорієнтації   за участі консультантів з старшокласниками . У нинішньому навчальному році команда «Фортуна» 10- МФ класу (класний керівник А.М.Золотарьова)   стала переможцем брейн – рингу «Знавці професій». І от нова перемога – ІІ місце у конкурсі відеороликів «Моя майбутня професія»,  здобули учні 9 – А класу (класний керівник Т.А.Коломійчук).Подяки центру зайнятості отримали учні 8 – А класу Марина Зінгер, Аліна Ткач, Рузанна Авдолян, Дарія Будзан  (класний керівник І.О. Капелюшна ) та учні 9 – Б класу Анастасія Клюковська, Інга Капелюшна, Адріана Поліщук  (класний керівник Г.В. Кириченко). Переможців та учасників в урочистій атмосфері привітали працівники Центру зайнятості. Діти отримали грамоти та подарунки . Дякуємо за участь і бажаємо нових звершень!

21 01 193

Відеоролик "Моя майбутня професія" учнів 9-А класу

 
Вітаємо учасників інтернет-олімпіад !!! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 січня 2019, 10:47

Учні нашої школи постійно беруть участь в інтернет-заходах! Цей навчальний рік не став винятком! Впродовж грудня-січня 2018-2019 н.р учні 6-Б, 8-А, 11-ІФ класів брали участь в інтернет-олімпіаді з української мови від платформи «ВСЕОСВІТА». Під керівництвом учителя української мови Капелюшної І.О. школярі мали можливість давати відповіді на питання олімпіади в онлайн або онлайн режимі! Тож учні 6-Б класу проходили олімпіаду олайн, а їхні результати потім були винесені у віртуальний кабінет вчителя, який реєстрував учасників. Частина учнів 8-А та 11-ІФ класів виконувала завдання олімпіади в режимі онлайн, а відразу після закінчення кожен  мав можливість завантажити  (в залежності від результату) диплом переможця чи сертифікат учасника. Найкращі результати показали учні: Диплом І ступеня – Голуб Валерія (6-Б клас), Чмир Аліна (11-ІФ  клас), Диплом ІІ ступеня – Осауленко Ніка, Васильченко Юрій, Штанько Анна (6-Б клас) , Зінгер Марина, Авдалян Рузанна (8-А клас), Рефенкулова Юлія, Тирсін Олексій (11-ІФ клас). Дякуємо платформі «ВСЕОСВІТА» за можливість ще раз перевірити свої знання та отримати дипломи і сертифікати!!!

21 01 19 3

 
Наша гордість! Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 17 січня 2019, 13:11

Восени учні 3 – Б класу стали переможцями шкільного конкурсу «Зелена хвиля», що проводився в освітньому закладі в рамках реалізації заходів Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри « Сокіл» («Джура»). Та на цьому третьокласники не зупинились. Разом з класним керівником О.М Кавун вирішили взяти участь у Всеукраїнському заочному конкурсі-огляді внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин".
Головною метою цього конкурсу є залучення учнів до роботи щодо озеленення та благоустрою школи та своїх помешкань, формування екологічної культури особистості, активізація пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, покращення внутрішнього та зовнішнього озеленення школи.
Маленькі школярики саджали рослини, оновлювали ґрунт, ділилися своїми враженнями з іншими учнями школи у фотовиставці, провели конкурс малюнків кімнатних рослин.
І ось приємна новина від Черкаського обласного Центру роботи з обдарованими дітьми: наш 3 – Б переможець обласного етапу конкурсу!
Найщиріші вітання та подяка вам, діти, та класному керівнику Ользі Михайлівні Кавун! Ми пишаємося вами і бажаємо нових перемог та дсоягнень!

17 01 19

 
Приємні спогади про зимові канікули Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 16 січня 2019, 13:21

Ось і промайнули зимові канікули , залишивши про себе приємний спомин про чарівні і казкові родинні свята. Ми з натхненням колядували і щедрували, веселились.

16 01 19 1 16 01 19 2

Чудового настрою додає красива і сніжна цьогорічна зима , створюючи прекрасні умови для ігор та розваг на свіжому повітрі.

16 01 19 3


Як невеличкий підсумок – участь у фестивалі «Фольклорне зернятко 2019».
Відео на шкільному каналі youtube

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 62