Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Обережно, вибухонебезпечні предмети Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:45

На виконання розпорядчих документівуправління освіти і науки Черкаської ОДА в школі проведено цикл бесід та годин спілкування метою яких було попередити ураження учнів вибухонебезпечними предметами та мінами. Під час бесід школярі переглянули мультиплікаційні ролики про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та мін, а також обговорили ситуації, де можна натрапити на небезпечні «знахідки».

16 03 18

 
Нагородження переможців конкурсу «Sunflower» Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 15 березня 2018, 10:41

30 листопада 2017 року учні нашої школи брали участь у грі із зарубіжної літератури «Sunflower». Діти із задоволення розгадували ребуси, давали відповіді на питання, проводили аналогії між творами української і зарубіжної літератур. Всі учні із захопленням виконували завдання, бо вони були цікавими та пізнавальними.
А 15 березня 2018 року в святковій атмосфері відбувся захід-нагородження учасників конкурсу «Sunflower». Юні знавці літератури цього року показали гарний результат. Найкраще справилися із завданнями та отримали найвищі нагороди, Дипломи Всеукраїнського рівня, учні: Кугот Владислав, Клюковська Анастасія, Кирпич Владислава, Капішинська Інга, Маламуж Олександра, Зінгер Марина, Білоус Софія, Курінний Ілля, Кримчак Вікторія, Караван Вікторія, Бровченко Тетяна, Байбуз Ольга, Заскалета Володимир.
Кожен із учасників гри отримав не лише Диплом чи Сертифікат,
а й подарунок від організаторів конкурсу та море позитивних вражень, адже Література завжди відкриває допитливому читачу всі таємниці!

Світ дивовижний вас вітає!
Всіх тих, хто вдумливо читає,
І тих, хто любить мандрувати
Та прагне більше пізнавати,
Долати знань високі мури
Вас кличе світ літератури!

нагороди 2

 
Красуні нашої школи Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 13 березня 2018, 11:41

9 березня у кіноконцертному залі "Космос" міста Шпола відбувся традиційний щорічний районний конкурсно-розважальний захід "Красуня Шполянщини – 2018. Свою зовнішність, талант та розум демонстрували шість учасниць, одна з яких учениця нашої школи – Фарштейн Сніжана (10-МФ клас).
Під час конкурсу претендентки на корону та звання найкрасивішої дівчини Шполянщини дефілювали сценою у сукнях виготовлених власними руками, презентували відео візитки про себе, відповідали на непрості запитання ведучих та демонстрували свої таланти.
Кожна з учасниць була достойна стати першою, але корону і титул «Красуня Шполянщини-2018» отримала лише одна – Сніжана Фарштейн, яку передала їй найкрасивіша дівчина 2017 року - Аліна Степаненко також учениця нашої школи. Щиро вітаємо Сніжану з перемогою!

2018

 
Зі святом весни Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 07 березня 2018, 10:12

8 березня

 
Шевченківський тиждень Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 07 березня 2018, 10:11

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
Щороку на початку березня в нашій школі відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

Бандуристе, орле сизий,
Добре тобі, брате,
Маєш крила, маєш силу,
Є коли літати.
Тепер летиш в Україну,
Тебе виглядають…

Тиждень розпочався виставкою малюнків «Шевченкові твори очима дітей». Протягом тижня учні мали змогу поновити та поповнити свої знання про життя та творчість Т.Шевченка на інформаційних хвилинках «Сторінками життя Великого Кобзаря» та на книжковому вернісажі «Уклін тобі, Тарасе!».Учні школи переглянули художній фільм про Тараса Шевченка. Шевченківський тиждень пройшов на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.

MyCollages

 
Нагородили учасників Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 28 лютого 2018, 14:07

У листопаді 2017 року в нашій школі відбувся конкурс «Колосок осінній», в якому взяли участь 53 учасники. Конкурс пройшов вдало, діти вирішували цікаві та нестандартні завдання, які містили запитання з тем: «Їжа», «Житло», «Свійські тварини», «Побутова техніка». Учні показали відмінні знання з основ фізики, хімії, біології та природознавства. Участь у конкурсі взяли учні 2- 4 класів.
28 лютого відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу. Всього було вручено 18 - Золотих сертифікатів, 42 - Срібних та 2 сертифікати учасника.
Сертифікат активного класу отримав 4-Б клас, класний керівник Кугот Зоя Михайлівна. Дякуємо за активну співпрацю! Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

колосок фото

 
Добро — це єдина валюта, яка ніколи не знеціниться Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 27 лютого 2018, 12:46

До того ж, кількість добра тільки множиться, коли його роздаєш. Людина, яка робить добрий вчинок, можна сказати, запускає естафету добра. Робити добрі справи приємно. Від кожного доброго вчинку в світі стає світліше і тепліше. І щасливішим як мінімум на одну людину. У доброті — сила. І завдяки цій силі досі тримається світ. Вкотре учні 6-Б класу завітали в гості до Приходько Марії Семенівни колишньої вчительки нашої школи. Марія Семенівна розповіла цікаві історії з свого життя, а учні про свої шкільні будні. Всі отримали позитивні емоції. Добро творить справжні чудеса, і кожна людина може відчути себе справжнім чарівником, здійснюючи черговий добрий вчинок. Хочеться сказати всім людям: «Поспішайте робити добро, адже тим самим ви множите кількість щастя і любові в світі!»

2873 n

 
Виховна година «З Україною в серці» Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 22 лютого 2018, 12:14

Вшановуючи пам’ять героїв, які віддали життя за Україну, в 2-А класі з учнями провели виховну годину «З Україною в серці». Під час бесіди згадали сторінки історії нашої держави, видатних людей, які боролись мечем і словом за незалежність і рівність України, а також вшанували героїв Майдану та АТО хвилиною мовчання. Учні декламували вірші про Батьківщину, зокрема про Шполянщину.
На завершення діти зробили висновок, що потрібно навчатись, щоб зробити нашу державу ще сильнішою, ще кращою, щоб прославляти її на весь світ.
Ми майбутнє твоє, Україно!

Лихенко

 
Диктант єдності громади, приурочений Міжнародному дню рідної мови Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 21 лютого 2018, 13:59

«Мови- це важливо!» - цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щорічно 21 лютого, починаючи з 2000 року. На XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року у Парижі, було прийнято рішення «Про підтримку мовного та культурного різноманіття на багатомовності». Цим рішення ЮНЕСКО прагне підтримати мову як ознаку культурної приналежності особи і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.
Для України це досить молоде свято, хоча сама проблема української мови на українських землях існує кілька століть. Тож і учні нашої школи розуміють, що привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми - важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур. Саме в цей день, 21 лютого , вихованці школи долучилися до написання диктанту єдності. Учні 5-го класу написали диктант на тему : «Скарбниця духовної культури », 6-9- х класів – «Рідна мова», «Батьківщина», 10-11 –х – «Сила громади – в єдності», а школярі початкової школи вдосконалювали вміння писати під диктовку тексти, присвячені рідній Батьківщині.
Окрім написання диктантів, учні переглядали відеоролики «П’ять причин любити українську мову», «Розмовляти українською – модно! »
Отже, учні переконалися, що рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості, в ній накопичено традиції і досвід попередніх поколінь, виплеканий у давніх переказах, народних піснях, влучних прислів’ях, приказках.

Диктант

 
Воїни світла Друк e-mail
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 21 лютого 2018, 12:44

20 лютого в 6-Б класі відбулася виховна година «Воїни світла», з метою вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні. Учні підготували розповідь про трагічні події лютого 2014 року. Це ті сторінки історії України, які має пам’ятати кожен. Страшні, криваві та однак життєстверджуючі: Україна розправила плечі. І її найкращим синам, що своєю кров’ю та своїм життям прокладали шлях в краще майбуття, і були присвячені слова глибокої пошани. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Майдану, які впали мертвими за світле майбутнє України. На завершення діти створили  коло дружби. Передаючи прапорець один одному, висловили  побажання для України.

20 0218

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 50