Меню

Банери

pro-osvity

 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016 - 2017 н.р.

olimp shkola

Вітаємо переможців та учасників обласних очно-дистанційних олімпіад "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ" 2016-2017 н.р.

Інтернет-олімпіада з фізики
Клюковська Анастасія учениця 7 класу
Поліщук Адріана учениця 7 класу
Лисенко Дмитро учень 8 класу
Титаренко Богдана учень 9 класу
Стригун Ярослав учень 9 класу
Ремінний Богдан учень 9 класу
Золотоверхий Андрій учень 9 класу
Сидоренко Андрій учень 10 класу

Інтернет-олімпіада з географії
Стригун Ярослав учень 9 класу
Ремінний Богдан учень 9 класу
Саванчук Олександра учениця 10 класу

Інтернет-олімпіада з хімії
Юрчак Олександра учениця 7 класу
Олійник Надія учениця 8 класу
Титаренко Богдана учениця 9 класу
Слободяник Альона учениця 9 класу
Стригун Ярослав учень 9 класу
Ремінний Богдан учень 9 класу
Стукало Дмитро учень 10 класу
Буз Андрій учень 11 класу

Інтернет-олімпіада з математики
Капуста Анастасія учениця 7 класу
Караван Вікторія учениця 7 класу
Олійник Надія учениця 8 класу
Кошовий Богдан учень 8 класу
Яценко Володимир учень 8 класу
Ремінний Богдан учень 9 класу
Фарштейн Сніжана учениця 9 класу
Мар'яш Анна учениця 9 класу
Рефенкулова Юлія учениця 9 класу
Мельник Альона учениця 9 класу
Стригун Ярослав учениця 9 класу
Слободяник Альона учениця 9 класу
Титаренко Богдана учениця 9 класу
Гадіон Євгеній учень 10 класу
Вербівський Станіслав учень 10 класу
Сидоренко Андрій учень 10 класу
Буз Андрій учень 11 класу

Інтернет-олімпіада з української мови та літератури
Олійник Надія учениця 8 класу
Чмир Аліна учениця 9 класу
Саванчук Олександра учениця 10 класу
Буз Андрій учень 11 класу
Журик Яна учениця 11 класу
Леляк Богдан учень 11 класу
Кириченко Вікторія учениця 11 класу
Старцев Павло учень 11 класу

Інтернет-олімпіада з економіки
Кириченко Вікторія учениця 11 класу

Інтернет-олімпіада з правознавства
Буз Андрій учень 11 класу

Інтернет-олімпіада з російської мови

ІІ місце
Буз Андрій Олександрович, учень 11 класу

Кириченко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Дяченко Аліна, учениця 10 класу
Присяжненко Каріна, учениця 10 класу
Бех Мар"яна, учениця 10 класу
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Титаренко Богдана, учениця 9 класу

Інтернет-олімпіада з інформатики
Буз Андрій Олександрович, учень 11 класу

Інтернет-олімпіада з історії
Буз Андрій Олександрович, учень 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Ремінний Богдан, учень 9 класу
Титаренко Богдана, учениця 9 класу
Мельник Альона, учениця 9 класу

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад 2012-2013 навчального року

та їх мудрих наставників-вчителів!!!

п/п

Назва предмету

Прізвище,

ім’я учня

Клас

Прізвище вчителя, який готував учня

Місце

1

Українська мова

Буз Андрій

Лісогор Олександра

Вербівська Олена

 

7

8

9

 

Струк Т.М.

Золотарьова А.М.

Гадіон О.Д.

 

І

І

І

2

Біологія

Шевченко Дарина

Лук’яненко Марія

 

8

10

Лук’яненко М.О.

Лук’яненко М.О.

І

І

3

Французька мова

Різник Алла

Ткаченко Валерія

Приходько Юлія

Балковенко Віталій

Стеценко Яна

 

8

9

10

11

11

Костенко Л.І.

Лепенець Н.Л.

Костенко Л.І.

Костенко Л.І.

Костенко Л.І.

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

4

Інформатика

Шкарбан Олена

Порохняк Руслан

10

11

Шкарбан В.М.

Шкарбан В.М.

 

ІІ

ІІ

 

5

Інформаційні технології

Шкарбан Олена

10

Шкарбан В.М.

І

6

Російська мова

Вербівська Олена

Хименко Тетяна

Кошова Катерина

Мошенська Елла

9

9

9

9

Осадча В.М.

Осадча В.М.

Осадча В.М.

Осадча В.М.

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

7

Історія

Лісогор Олександра

Ковтюх Віталій

 

8

10

 

Обревко Т.В.

Шевчук В.В.

 

ІІІ

І

8

Правознавство

Сторчак Альона

Ковтюх Віталій

Столяр Анастасія

9

10

11

Обревко Т.В.

Шевчук В.В.

Обревко Т.В.

ІІ

І

ІІ

9

Хімія

Вербівська Олена

Хонько Олександр

9

11

 

Буз С.О.

Буз С.О.

 

ІІІ

ІІІ

 

10

Математика

Буз Андрій

Лісогор Олександра

 

7

8

ЦаринникГД

.Іванченко О.В..

 

І

ІІ

 

11

Екологія

Золотоверха Емма

10

Буз С.О.

І

12

Трудове навчання

Ткаченко Андрій

11

Скринник О.Г.

 

І

13

Основи економіки

Хонько Олександр

11

Кириченко Г.В.

І

14

Географія

Буз Андрій

Кириченко Вікторія

Лісогор Олександра

Ткаченко Валерія

Васільченко Світлана

Поліщук Віктор

7

7

8

9

10

10

 

Коломійчук Т.А.

Кириченко Г.В.

Коломійчук Т.А.

Коломійчук Т.А.

Коломійчук Т.А.

Коломійчук Т.А.

І

ІІ

І

ІІІ

ІІІ

І

15

Фізкультура

Столяр Анастасія

11

Гичка В.І.

І

 

Призерами обласних олімпіад стали:

Вербівська Олена (російська мова),

Буз Андрій(математика),

Ковтюх Віталій(історія),

Золотоверха Емма(екологія).

 

Вітаємо переможців районних шкільних предметних олімпіад 2010-2011 навчального року

та їх мудрих наставників-вчителів!!!


Предмет Прізвища учнів Прізвища учителів

 

Біологія Лук’яненко Марія Лук’яненко М.О.

Король Анна Лук’яненко М.О.

 

Хімія Коваль Анна Буз С.О.

Мошенський Віктор Буз С.О.

Бурбак Костянтин Буз С.О.

 

Історія Лепенець Катерина Шевчук В.В.

Ковтюх Віталій Шевчук В.В.

 

Правознавство Карандаш Юлія Обревко Т.В.

 

Фізика Бурбак Костянтин Лепенець О.Т.

 

Інформатика Бурбак Костянтин Шкарбан В.М.

Кулинич Вадим Шкарбан В.М.

Мошенський Віктор Шкарбан В.М.

 

Математика Бурбак Костянтин Костюкович Ф.Ф.

Кулинич Вадим Чорна В.М.

Кудієнко Андрій Шевчук В.М.

 

Українська мова  Ткаченко Валерія Братко В.А.

 

Французька мова  Кичата Анна Костенко Л.І.

Пономаренко Анна Костюкович С.В.

Стеценко Яна Костюкович С.В.

Балковенко Віталій Костюкович С.В.

 

Англійська мова Нечай Вікторія Кунець Л.В.

 

Екологія Руденко Анна Лук’яненко М.О.

 

Трудове навчання Ткаченко Андрій Скринник О.Г.

 

 

Валентина Петрівна Погасій - шкільний бібліотекар.

Переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільний бібліотекар 2009"

в номінації "Бібліотекарі міських загальноосвітніх навчальних закладів".

DSCN0425

DSCN0426

DSCN0427

DSCN0429

DSCN0430

DSCN0431

DSCN0432

DSCN0433

DSCN0434

DSCN0435

DSCN0436

DSCN0437

DSCN0438

DSCN0439

DSCN0440

DSCN0441