Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шкільні новини

Всеукраїнський тиждень права
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 14 грудня 2018, 13:41

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року "Про Всеукраїнський тиждень права" Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
В нашій школі Тиждень права розпочався з уроку в 11-ІФ класі тема якого була : «Ні корупції!» так, як 9 грудня є Всесвітнім днем боротьби з корупцією. Під час уроку покоління Z шукали шляхи подолання корупції. У 9-А класі відбувся урок на тему : «Права людини» де учні ознайомилися з історією прав людини та змістом декларації, переглянули відеофільм, відповідали на запитання : «Які права мають діти згідно Конвенції прав дитини?» затвердженої в Україні з 1991 року. Учні 7-х класів ознайомилися з «Великою хартією вольностей», а учні 8-х класів опрацювали Білль про права людини, який був прийнятий в Англії у 1689 році.
На виховних годинах для учнів молодших класів виступила лекторська група з інформацією про права дитини.

14 12 18

 
Андріївські вечорниці
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 14 грудня 2018, 13:39

13 грудня в Україні відзначають народне свято - Андріїв день. За народним календарем заведено гуляти й веселитися, особливо молоді. Адже саме 13-го грудня відзначають свято Калити - одне із найвеселіших в зимовому циклі. Дівчата й хлопці збиралися разом, готували смаколики, влаштовували ігри та забави. .
Ось і в нашій школі відбулося яскраве та багате на народні звичаї дійство - Андріївські вечорниці. Це свято стало традиційним . Учні вже багато знають про свято Андрія, не раз куштували калиту. Класні колективи знову ж таки долучилися до духовної скарбниці українського народу . Розважальною програмою стали цікаві конкурси, пісні.. Не обійшлося і без частувань смаколиками української кухні. Незмінним атрибутом Андріївських вечорниць є калита та головні герої Коцюбинський з Калитинським, які здійснювали обряд кусання калити.
Тож зі святом всіх Андріїв! І нехай наша молодь вчить, шанує, поважає і добре знає українські традиції.

14 12 18 2

 
Ой на Андрія…
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 13 грудня 2018, 13:36

З давніх-давен український народ славився звичаями та традиціями, бо всі свята в Україні багаті на обряди, повір’я, застороги та прикмети.
Одне з найшанованіших свят в Україні – це день Апостола Андрія Первозваного. Це свято дуже полюбляла молодь, адже в цей день в одній з хат влаштовували вечорниці: співали, танцювали, варили вареники, смакували калиту…. Тож в це велике християнське свято учні 8-А класу також намагалися відтворити атмосферу вечорниць. Впродовж години спілкування школярі ділилися інформацією про те, як відзначається це свято в різних регіонах України. Та, безперечно, найцікавішою була та частина заходу, коли кожен намагався вкусити запашної, «сонцем налитої» калити! Смакуючи здобу, діти дякували батькам та тим працьовитим рукам, які створили таку смакоту! Як добре, що наш народ багатий на такі народні свята, які сіють в душах кожного з нас світле, добре, вічне….

13 12 18

 
Вечір для старшокласників до Дня Збройних сил України
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 10 грудня 2018, 13:44

7 грудня у школі відбувся військово – патріотичний вечір, присвячений Дню Збройних сил України, метою якого було сприяти патріотичному вихованню кожного учня, формувати національну свідомість, загартовувати вихованців фізично і морально. Почесним гостем і головою журі став колишній випускник нашої школи, учасник АТО, а нині військовослужбовець Збройних сил України Курінний Костянтин Костянтинович.
Суперниками були чотири команди: «Патріот»(11 – МФ), «Сокіл»(11 – ІФ), «Нескорені» (11 – Т), «Прометей» (10 – МФ). Наші юнаки у різноманітних конкурсах демонстрували вправність, спритність, активність, витримку і силу, а також вміння зі стройової підготовки. Окрасою свята стали художні номери, підготовлені дівчатками 9 – 11 класів. У підсумку перемогу здобула команда «Сокіл» 11 - ІФ класу. Хочеться подякувати учасникам команд за чудове свято і піднесений настрій.
Щиро вітаємо усіх захисників нашої Батьківщини зі святом, бажаємо миру, міцного здоров’я. Любіть Україну, шануйте її народ. Хай кожен з вас своїми добрими справами і вчинками доведе, що козацькому роду нема переводу!

10 12 18

 
Тато, мама і я – спортивна сім’я
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 07 грудня 2018, 13:42

Так уже склалось, що День Збройних сил України – це свято усіх чоловіків – дорослих і змужнілих, які проходили службу в лавах Збройних сил України і стали на захист Батьківщини під час АТО, і тих, хто лише мріє одягнути військову форму. Саме тому у 2 – Б класі вирішили відзначити це свято спільно з батьками. Організаторами стали батьківський комітет класу та вихователь ГПД Кучеренко Єлизавета Миколаївна.
З захопленням, спільно з батьками, учні проходили через різні випробовування і конкурси: «Візитка команд», «Розминка», «Стрибки з місця», «Полювання», «Водоноси», «Павук», «Сімейна естафета», «Біг змійкою», «Хокеїсти», «Сірники», «Мумія», «Молокосос», «Перетягування канату». Сімейні команди Порхунів та Кулиничів продемонстрували не лише фізичні вміння, силу, спритність, а й почуття дружби, взаємовиручки. Піднесений настрій у учнів та їх батьків панував упродовж усього дня. А ми ще раз переконались, що найбільшого успіху можна досягти лише тоді, коли в основу покладено співпрацю батьків, дітей та вчителів. Окрема подяка родині Порхунів – Андрію Анатолійовичу і Тетяні Володимирівні і родині Кулиничів- Володимиру Володимировичу і Яні Василівні, які завжди є організаторами і ініціаторами цікавих справ та заходів у класі, де навчаються їхні діти.

07 12 18

 
Шановні батьки!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 05 грудня 2018, 14:33

cke 68 1

Звертаємо Вашу увагу на необхідність посилення заходів щодо профілактики захворювання на грип та ГРВІ: дотримання правильного режиму дня, вітамінізації харчування, своєчасного звернення до лікарні, суворого дотримання правил особистої гігієни, обмеження перебування дітей у місцях масового скупчення людей( магазини, ринки, масові заходи, гості). Просимо Вас ретельно слідкувати за станом здоров’я Ваших діток та не посилати до школи у разі появи навіть перших ознак захворювання. Інформуємо Вас, що діти, хворі на грип та ГРВІ ізолюються з дитячого колективу негайно.
В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємо Вашу увагу на правила поведінки Вашої дитини в умовах низької температури, ожеледиці . Просимо взяти під суворий контроль тривалість перебування дитини на свіжому повітрі з метою попередження випадків переохолодження та обмороження, звернути увагу на відповідність одягу температурним умовам, а також наявність шапки, рукавиць, шарфа.Інформуємо Вас, що заняття в початковій школі скасовуються при температурі – 20◦ С, а у середній та старшій – 24◦С.

 
Учись у дружбі жити
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 04 грудня 2018, 13:21

Бути дружним класом — це, на мій погляд, значить мати однакові (або схожі) погляди на людські цінності та вади. А звідси — і відповідні настанови, відповідна поведінка усього класу. Дружний клас — це не тільки (та й не стільки) спільні веселі розваги, а й вміння, сприймаючи чужий біль як власний, вчасно усім разом прийти на допомогу однокласнику. Або у хвилини щастя — чи то день народження, чи якась особиста перемога, — щиро сприйняти і всім класом поділити цю радість, влаштувавши класне свято. А ще дружний клас — це вміння зупинити свого однокласника перед прірвою біди або поганого вчинку, простягнувши йому сильну руку друзів. Дружний клас — це коли багато "я" зливаються в одне "ми", як струмочки зливаються в одну річку, що весело й гідно потім тече в одному напрямі!
Саме цього і вчилися учні 3 – Б класу під час виховної години «Учись у дружбі жити». Аналізували життєві ситуації та знаходили шляхи виходу. Поповнили скарбничку «Народ скаже, як зав’яже». Зібрали символ єдності та дружби нашого класу. Цікаво було спостерігати за вправою «Намалюй уявний портрет справжнього друга», де діти добирали якості та риси, що мають бути у справжнього друга. По завершенню склали «Абетку дружби» та принципи дружби.

Автор: О.М.Кавун

04 12 18

 
Виховна година: «СНІД: не залишимось байдужими»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 03 грудня 2018, 13:41

Нині ВІЛ-інфекція, СНІД становлять одну з найбільших загроз для життя людства. Саме в зв’язку з цим, 1 грудня оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. З метою привернути увагу дітей до цієї проблеми, навчити їх бути уважними до свого здоров’я у 7-Б класі було проведено виховну годину: «СНІД: не залишимось байдужими».
Символом боротьби із страшною недугою стала "червона стрічка" - шматочок шовку, складений в особливий спосіб. Американському художнику Франку Муру було призначено увійти до історії як "творцеві червоної стрічки". Проста стрічка порушила "обітницю мовчання" відносно епідемії. Учні розглянули ознаки хвороби, шляхи передачі СНІДу, виконали вправу "Ситуації, в яких ми ризикуємо" і склали "пам'ятки безпеки" . Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.
Боротьба проти СНІДу – це соціальна проблема, яка має поведінковий характер і залежить від профілактичних заходів.

03 12 18

 
Творимо красу руками
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 29 листопада 2018, 14:20

Виготовлення виробів своїми руками - це не тільки захоплююче заняття для дітей і дорослих, а ще й корисне. Воно може стати улюбленим заняттям для всієї сім'ї. Виконані своїми руками такі поробки дарують не тільки красу, а й розвивають дрібну моторику, увагу, образне мислення, фантазію й художній смак. Вони також вчать планувати свою діяльність і доводити розпочату роботу до кінця.
Виставка декоративно – прикладного мистецтва дитячих та батьківських робіт «Руками створені дива», яка відбулася в нашій школі, щиро порадувала своїм яскравим, колоритним розмаїттям всіх глядачів. На ній було представлено різноманітні поробки, а саме: вироби з тканини,бісеру , картону, ниток, пластмаси та інших матеріалів. Кожен виріб можна назвати шедевром тому, що він виконаний з душею і художнім смаком. Безперечно, передати усі відчуття від побаченого – неможливо.
До виставки увійшло понад 100 робіт . Всі роботи заслуговують похвали. Класні колективи, які взяли участь, отримають подяки , а учні- грамоти за участь у виставці! МОЛОДЦІ!

29 11 18

 
«Пам’яті жертв Голодомору»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 26 листопада 2018, 11:33

26 11 2018

Виховна година в 7-Б класі, присвячена «Пам’яті жертв Голодомору», розпочалася з таких слів:
- Чи знаєте ви, як пахне життя?
Давайте на хвильку відчуємо цей запах... Заплющіть очі!
(класний керівник пронесла поміж рядами хлібину.)
- Що ви відчули?
- Так, це пахне хліб….
Є тільки одне слово рівноцінне слову „ хліб". Це слово - життя.
Що може бути цінніше хліба? І ніякий шмат золота не переважить крихту хліба!
А був на нашій землі, у рідній Україні, рік, коли хліб людям тільки снився. Лише в мареннях приходив. Рік, коли хлопчики й дівчатка не бачили хліба у вічі.
- Мова сьогодні йтиме про рік 1933...
Учні вшанували тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору, розглянули історію квітки незабудки, як символа Голодомору.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>