Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

День цивільного захисту та об’єктових тренувань
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 22 квітня 2016, 09:50

Удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя – мета проведення Дня цивільного захисту та об’єктових тренувань у нашій школі.
По сигналу «Пожежа» відбулась евакуація школярів, під час якої учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
Працівники Шполянського РВ ГУ МНС Самостійної державної пожежної частини №16 на виклик відреагували миттєво і дві пожежних машини відразу взялись за роботу. «Постраждалому» працівнику шкільної бібліотеки надавалася перша допомога лікарями «швидкої», які теж вчасно приїхали на виклик. Навчальні тренування пройшли успішно!

25 04 16 3


На тематичній лінійці всі учні школи мали змогу ознайомитися із правилами поведінки із небезпечними знахідками під час відпочинку на природі, адже поява вибухових пристроїв з часів Великої Вітчизняної саме навесні – не рідкість. Тим більше, що кількість постраждалих дітей від вибухів знайдених снарядів збільшується з кожним роком.

25 04 16 2

Медичний працівник школи Л.С.Ткаченко, О.М.Задорожній, вчитель Захисту Вітчизни, разом із старшокласниками продемонстрували вміння надати першу медичну допомогу постраждалим під час надзвичайних ситуацій та провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист».
А виставка малюнків ще раз нагадала школярам правила техніки безпеки в побуті для уникнення пожежі.
Сподіваємось, що проведення таких заходів допоможуть навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

25 04 16 1

 
Тиждень охорони довкілля
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 15 квітня 2016, 13:06

Охорона навколишнього середовища на сьогоднішній день набула глобального характеру. У її розв'язанні беруть участь державні, суспільні, а також міжнародні організації. Звичайно ж, посильний вклад у цю проблему робимо і ми, школярі.
Щоб змінити важке екологічне становище, необхідно достукатися до серця кожного – в цьому переконана вчитель географії Коломійчук Т.А., яка разом із шестикласниками провела цікавий виховний захід. За допомогою мультимедійних презентацій учні «перегортали» сторінки Червоної книги, які мають різні кольори: чорний, зелений, білий, жовтий, сірий. Учні дізнались про те, що, наприклад, на жовтих сторінках записані ті види тварин і рослин, які зменшуються, на чорних – які вже зникли назавжди з планети. Юні екологи підготували виступи про дронтів, епіорнісів, Стелерову корову та інших незвичайних тварин, яких людство вже не побачить ніколи. Коломійчук Т.А. розповіла про міжнародні організації з охорони природи, їх емблеми. Цікавою розповідь була і про зникаючі види рослин, які ростуть у нашому краї.
А завершився захід мудрими словами : «Не володарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не «царем природи», а її невіддільною частиною. Ці слова необхідно донести до кожного».

15 04 16 2

А учні 2-А класу разом із класним керівником Сіренко Л.М. помандрували у світ лікарських рослин. Школярі розповідали про цілющі властивості лікарських рослин нашого краю: ромашку, подорожник, кропиву, калину, кульбабу, мати-й-мачуху і т.д. Діти загадували про них загадки, декламували вірші. Із цікавих легенд другокласники дізнавались про походження назв рослин, а активність учнів при розгадуванні кросвордів довела – про лікарські рослини ми вже знаємо практично усе! Як зазначила Л.М.Сіренко, навчитися користуватися чудодійними властивостями рослин за один урок неможливо, та зазирнути до загадкового світу рослинних таємниць нам вдалось!

15 04 16 1

 
День здоров’я
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 07 квітня 2016, 13:16

Кожен з нас має різне уявлення про здоров’я, а тим більше – як про нього дбати: хтось правильно харчується, хтось щодня робить зарядку та відвідує тренажерні зали, а хтось дбає про духовне здоров’я. Близько 30 учнів нашої школи разом з учнями гімназії, ліцею, учасниками танцювального колективу «Еліт» під керівництвом Осадчук Лесі відгукнулись підтримати цікавий проект, запропонований місцевою владою школярам міста до Дня здоров’я. На центральній площі міста всі бажаючі могли побачити флешмоб «Ми – за здоров’я» і переконатися, що молодь активно популяризує здоровий спосіб життя і небайдужа до цієї проблеми.

флешмоб

 
Козацькі перегони
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 05 квітня 2016, 13:15

Прийшла весна, закінчились канікули, і «заворушились» маленькі козачата нашої школи, влаштувавши «Козацькі перегони». Павленко А.А. (класний керівник 1-А класу) та вчитель фізичної культури, Зданєвич Н.В., допомогли первачкам влаштувати справжнє свято з конкурсами, іграми, вікторинами та піснями.
Під звуки «Козацького маршу» гетьман прийняв звіт від отаманів куренів і побажав їм удачі у випробуваннях. Козачата-побратими перетягували канати, розповідали про побут українських козаків, співали, активно відповідали на запитання вікторини про козацтво та змагалися в естафетах «Вершники», «Силачі», «Переправа», «Підземний хід» і т.і. Нелегко було учасникам, та присутні на святі переконались, що маленькі козачата – гідні нащадки славного козацького роду.

козаки

 
Акція «Посади дерево»
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 31 березня 2016, 13:13

Волонтери нашої школи – непосидючий народ, а тим більше – на канікулах. Хтось із них мандрує цікавими містами України, хтось гостює у бабусі, хтось – майструє, а ті, хто залишився вдома, із задоволенням підтримали ініціативу директора школи Костюковича Ф.Ф. і з ентузіазмом розпочали озеленення шкільної території. За час канікул волонтери «Сонячного» разом з вчителем біології, Лук’яненко М.О., посадили 5 лип та 15 берізок. Почувши про київських активістів, які в квітні розпочинають весняну акцію (чепленж) «Посади дерево», учні зазначили, що у цій справі шполянські школярі всіх випередили.
Планів у небайдужих до чистоти і порядку юних екологів ще багато - після закінчення канікул їх чекають шкільні клумби, а потім всім шкільним гуртом приєднаємось до щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!», яка запланована на 23 квітня 2016 року.

саджанці

 
Ура! Весняні канікули!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 25 березня 2016, 12:20

vesnjani kanikuli 2014-2015

 
В гостях у Книги
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 24 березня 2016, 12:15

Традиційно перед весняними канікулами учні початкової школи відзначають велике свято – «Книжчині іменини». Цього року учні нашої школи зібрали в затишному залі дитячої школи мистецтв усіх школярів міста, для яких приготували безліч різноманітних вікторин, віршів та пісень про книги та героїв улюблених казок. А Королева Книг здійснила з малятами віртуальну подорож по найцікавіших та найдивовижніших бібліотеках світу, розповіла про найбільші та найменші книги планети. Також юні читачі урочисто склали присягу і узнали правила бережливого ставлення до книжок. Сподіваємося, що в гостях у Книги всім сподобалось і це свято залишиться у пам’яті юних любителів книг надовго.

КНИГА

 
Вшановуємо Кобзаря
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 18 березня 2016, 12:10

Щорічно протягом березня Шполянщина вшановує співця народного слова різноманітними заходами. В нашій школі теж, як завжди, були задіяні практично всі учні.
Молодші школярі разом з С.В.Марченко (класний керівник 3-Б класу) під час проведення виховної години «Дитячі роки Тараса» відкрили для себе нові грані життя і творчості великого поета, мандруючи сторінками усного журналу «Дитячі роки Тараса», «Т.Шевченко – художник», та «Т.Шевченко-поет». Третьокласники читали вірші великого Кобзаря, розглядали його картини, брали участь у конкурсі розумників, розгадували кросворди, промовляли скоромовки та провели бліц-турнір.

ШЕВЧЕНКО 2

Старшокласники долучились до вшанування пам’яті Т.Шевченка разом з громадськістю міста. Свято відкрили голова райдержадміністрації та голова районної ради. Учні нашої школи декламували рядки Пророка, які не раз лунали на Майдані під час Революції Гідності, що свідчить про актуальність творів Т.Шевченка і до цього часу. Працівники Будинку культури виконували пісні на слова славнозвісного поета.
А попереду – результати конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами», в якому взяли участь 8 учнів нашої школи.

Шевченко 1

 
Вітаємо кращих баскетболісток школи!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 02 березня 2016, 14:17

І знову повідомляємо про чергову перемогу баскетбольної команди!
З 17 –го по 26 лютого 2016 року тривав баскетбольний турнір між дівчатами міської гімназії та нашої школи і по кількості очок збірна команда Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 визнана переможцем! Тож називаємо кращих: Кулинич Л., Кисличенко Л., Шестопал О., (11 клас), Пономар Н., Фарштейн С., Мельник А., Мар’яш А., Порохняк Д., Кравченко В. (8 клас) та Кириченко В. (10 клас). Окрема подяка Кулинич Лізі, яка визнана найкращим гравцем турніру! Дякуємо вам та тренеру-наставнику Задорожньому Олександру Миколайовичу за перемогу! Хай вам щастить і в наступних іграх!

 
Вітаємо Ярослава Стригуна!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 01 березня 2016, 14:14

Дуже приємно, коли імена учнів школи лунають  на різноманітних конкурсах та фестивалях, а тим більше – на конкурсах всеукраїнського значення. Маємо нагоду привітати учня 9 класу, Стригуна Ярослава, гру на гітарі якого почули жителі багатьох міст України.  Разом з викладачем Шполянської Â дитячої школи мистецтв Георгієвою Ольгою (до речі, випускницею нашої школи) вони отримали диплом на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь». Ми тобою пишаємося, Ярославе! Бажаємо нових звершень та перемог!

02 03 2016

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>