Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Турнір «Лицарі ввічливості»
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 25 лютого 2015, 14:47

Марченко С.В., класовод 2-Б класу, провела з учнями цікавий захід, покликаний виробити правила чемності для учнів, вчити їх бути ввічливими та шанобливо ставитися до інших.
Розпочався турнір розминкою, під час якої другокласники розповідали про лицарів, представляли свої творчі роботи у малюнках, а потім брали участь у різноманітних конкурсних завданнях: «Чемні слова», «Лицарські манери», «Сервірування столу», «Випий компот», «Благородні вчинки». В кінці заходу учні давали клятву, обіцяючи бути шляхетними, ввічливими, чуйними і уважними до інших.

лицар

 
«Тарасовими шляхами»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 23 лютого 2015, 14:45

Традиційно учні нашої школи беруть участь у конкурсі юних поетів «Тарасовими шляхами» і щороку маємо переможців.
Цього року ми представили на конкурс творчі роботи 20 юних поетів-початківців і маємо переможців! Вітаємо учня 2-Б класу КУНЦЯ ЗАХАРА із зайнятим ІІ місцем (класовод Марченко С.В.), ученицю 3-Б класу СТЕЦЕНКО ЯРОСЛАВУ із зайнятим ІІ місцем (класовод Лихенко С.П.) та учня 7-А класу БОЙКА ВІТАЛІЯ (вчитель Золотарьова А.М.)!
Чекаємо від вас нових досягнень!

1 009

 
Вітаємо Надію Олійник!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:42

Надія Олійник – творча особистість: вона є переможцем різноманітних вокальних конкурсів районного та обласного значення. Ще змалку шестикласниця серед шкільних предметів надає перевагу українській мові та літературі. Тому вона – щорічний учасник та призер мовознавчого конкурсу ім. П.Яцика, шкільних творчих конкурсів, загальношкільних заходів, олімпіад. І сьогодні в неї ще одна перемога – після успішної участі в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Надія стала учасником ІV етапу, всеукраїнського, та здобула ІІІ місце!
Дякуємо вчителю української мови та літератури Струк Т.М. за підготовку та підтримку юного обдарування!
А Надійці щиро бажаємо подальших успіхів та перемог!

Надя

 
Вітаємо переможців та призерів обласних предметних олімпіад!!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:37

olimp

 
Вітаємо членів Малої академії наук!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 16 лютого 2015, 14:30

15 лютого стали відомими результати виступу учнів нашої школи в МАН. Вітаємо учня 10-ІМ класу Кудієнка Андрія (науковий керівник – Герус Т.Б.), який з роботою «Особливості годонімікону м.Шполи Черкаської області» в секції «Українська мова та література» зайняв ІІІ місце!
Вітаємо й ученицю 11-М класу Мельник Анастасію (наукові керівники Чорна В.М. та Шкарбан В.М.) за зайняте ІV місце з роботою «Розв’язування рівнянь та побудова графіків з цілою та дробовою частиною за допомогою ЕХЕL» відразу в двох секціях: «Комп’ютерні мережі та системи» та «Математика».
Ми вами пишаємось!

МАН

 
«Хочу. Можу. Буду.»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 13 лютого 2015, 14:29

В 9 класі на уроках правознавства розпочалось вивчення трудового права. Вчителем історії та правознавства Обревко Т.В. було організовано екскурсію  до центру зайнятості, де проведено бінарний урок. Спеціаліст Плосконос Олена Михайлівна  змістовно розповіла про роботу проінформаційного центру. Також дев’ятикласники ознайомились із роботою відділу по взаємодії з роботодавцями та інформаційним насиченням, пройшли профдіагностичне тестування «Хочу. Можу. Буду».

 
Як створюється газета
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:27

Класний колектив 6-Б разом із Золотарьовою А.М. відвідали редакцію місцевої газети «Шполянські вісті». Учні з великим захопленням слухали розповіді головного редактора Вікторука А.Ф. про нелегку роботу журналіста, редактора, про випуск найпершої газети «Шлях колективіста», про життя газети під час Великої Вітчизняної війни, про те, як колектив «Шполянських вістей» готує матеріал до друку, як береться інтерв’ю і навіть першими побачили випуск номеру ще ненадрукованої газети.
Учні отримали в подарунок примірники газет останнього номеру та масу позитивних вражень!

28 01 2015

 
Ми – чемпіони!!!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:24

З 14 січня по 6 лютого збірна команда юнаків нашої школи з баскетболу приймала участь у змаганнях на першість міста серед міських шкіл. Під час ігор, у шести матчах, учні нашої школи здобули всі перемоги зі значним відривом від суперників,не зазнавши жодної поразки . І відповідно - наша команда – чемпіон серед міських шкіл!!!!!
Шкільна ж Команда дівчат з баскетболу зайняла ІІ місце, програвши лідеру змагань лише одну гру.
Дякуємо вчителю фізкультури, Задорожньому О.М., за підготовку та підтримку гравців та з гарним виступом команд у складі: Почтара В., Костіва Ю., Бондаренка С., Кисленка В., Танька С., Боярчука О., Килимистого Р., Погорілого Р., Семка Р., Бойка Ол., Кулинич Л., Кисличенко Л., Шестопал О., Ткаченко В., Швець К., Фарштейн С., Пономар Н., Мельник А.

 
Реклама для друга
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:07

Проведення тренінгів - дуже цікава форма роботи для учнів. Цього разу практичним психологом школи Косенко Н.А. був проведений тренінг серед учнів 3-х класів під назвою «Реклама для друга». Діти вчилися визначати та оцінювати особистісні якості товаришів, а це - запорука ефективного спілкування в колективі та перший крок до згуртування, міцної дружби. Найбільше сподобалось дітям створювати рекламні проекти та представляти їх колективу.

07 02 2015

 
Вогонь – гарний друг, але поганий господар
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 05 лютого 2015, 14:24

Саме під такою назвою пройшла година спілкування, яку провела Кавун О.М., класовод 3-А класу. Молодші школярі розширювали своє уявлення про нелегку героїчну працю пожежників, про причини виникнення пожежі, дізнаючись про небезпечні ситуації, які можуть виникнути вдома. Діти навчались правилам користування приладами щоденного вжитку і навіть гасити пожежу. Також третьокласники розповідали вірші про небезпечність вогню, складали пазли в картинки, обговорювали їх, досліджували написи на балончиках з легкозаймистими матеріалами і вчились правильно себе поводити під час пожежі.

05 02 2015

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>