Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Готуємо шкільне подвір'я до зими!!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 12:10

Традиційно восени перед канікулами учні нашої школи впорядковують квітники та територію подвір’я. Учні старших класів, зазвичай, впорядковують шкільний садок та квітники від опалого листя. Працюємо старанно, наполегливо і якісно – хочемо бачити свою школу чистою та охайною! А потім уже й на канікули!!!!

21 10 16 

 
Вітаємо з перемогою!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 19 жовтня 2016, 12:07


15 жовтня у Корсунь-Шевченківській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі проходив VIII-й обласний турнір з кйокушінкай-карате, де учениця 7-А класу нашої школи -Караван Вікторія здобула перше місце! На цьому змаганні за звання чемпіона боролися юні каратисти не лише Черкащини, але й Київщини та Чернігівщини. Тож дуже є почесно, що Вікторія здобула там перемогу. За виборене І-ше місце оргкомітет м. Корсунь-Шевченківська нагородив школярку медаллю та Дипломом.
Нових тобі перемог, Вікторіє!

19 10 16

 
Мої захоплення (6 А клас)
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 18 жовтня 2016, 12:04

Українці споконвіку мали хист до різних ремесел, вони пряли, шили, вишивали, працювали з деревом, сталлю, тканиною. Згадуючи вміння предків, учні 6-А класу з класним керівником Капелюшною І.О. провели виховну годину «Наші захоплення». Впродовж заходу учні демонстрували вироби, які зробили власноруч, ділилися технікою їх виробництва. В ході виховної години присутні говорили про своє хобі, про ті захоплення, які популярні сьогодні. Як добре, що кожному було що розповісти, чим поділитися і всіх здивувати! Молодці, діти!

18 10 16

 
14 жовтня - День козацької слави!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 13 жовтня 2016, 12:02

Як завжди, до цього дня школа готується з особливим завзяттям – любителі спорту приймають участь у різноманітних спортивних заходах ( «Козацькі перегони»), ерудити – розгадують кросворди про козацтво, випускають стіннівки, готують вікторини. А поринути в ту епоху учням допомогла тематична загальношкільна лінійка з використанням мультимедійної презентації .Учні 6-Б класу (класовод Обревко Т.А) взяли участь у спортивно-розважальній програмі «Козацькі перегони». Разом з вчителем фізичного виховання, Задорожнім В.О, були проведені цікаві естафети.
Після таких змагань в серцях наших дітей залишиться бойовий дух, бажання наслідувати козаків.

13 10 16

 
Підсумок акції « Подаруй книгу шкільній бібліотеці»
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 11 жовтня 2016, 11:16

Книга з давніх давен є скарбницею духовного багатства, яка поєднує минуле, сучасне і майбутнє. Людина перестає мислити , коли перестає читати. А памятки людської думки накопичуються саме в бібліотеці . Щорічно у вересні шкільна бібліотека проводить акцію "Подаруй книгу шкільній бібліотеці!". І як завжди , усі учні відгукнулись на заклик про допомогу . Дуже приємно, що у нашій школі так багато небайдужих дітей, які щорічно допомагають бібліотеці. Шкільна бібліотека вдячна всім учням, вчителям та батькам за подаровані книги . Завдяки Вам , наш бібліотечний фонд поповнився на 105 цікавих книг : енциклопедій, літератури українських та російських класиків , дитячих класичних творів. Ці книги з задоволеннням читатимуть учні нашої школи!

Бібліотека

 
Стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Т.Г.Шевченка
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 06 жовтня 2016, 12:59

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Рідною українською мовою людина не тільки розмовляє, а й мислить. І навіть, коли людина знає багато мов і вміє розмовляти ними, то думає завжди тільки рідною.
6 жовтня в Шполянській ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 було проведено лінійку, присвячену початку І етапу VІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Т.Г.Шевченка. Щороку учні нашої школи стають переможцями цього конкурсу на районному, обласному і навіть на всеукраїнському рівнях. Тож бажаємо учасникам цікавих, легких завдань і нехай переможе найсильніший!
Відкриття конкурсу ознаменувалось цілою низкою цікавих і змістовних заходів:
1.Написання творчих робіт (тематика : творчість Т.Г.Шевченка , сучасне минуле й майбутнє України , звичаї та традиції українців).
2.Вікторина «Що я знаю про Т.Г.Шевченка»
3.Конкурс по класах на кращого декламатора поезій Т.Г.Шевченка «Поетична Шполянщина про Т.Шевченка»
4.Відеоурок «Шевченківські місця на Черкащині», «Край де народився геній»
5.Літературна мозаїка «Ким для мене є Шевченко?»
6.Віртуальна подорож «Стежками Великого Кобзаря»
7.Вікторина «Сторінками життєвого й творчого шляху Т.Г.Шевченка»

конкурс Укр мови

 
Дивинки осені
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 30 вересня 2016, 11:34

Доброю традицією для наших школярів стала виставка виробів з природного матеріалу, яка протягом декількох років проводиться восени. Приємно відзначити, що в цій виставці завжди беруть участь практично всі класні колективи, починаючи від найменших наших учнів.
Не втомлюємось дивуватися фантазії, творчим здібностям та майстерності учнівських колективів, батьків, класних керівників! На осінньому вернісажі звичайні овочі, фрукти, гілочки дерев та квіти перетворювались на героїв казок, мультфільмів, гумористичних персонажів тощо. Переможців визначити було неможливо, тому кожен учнівський колектив нагороджений подяками за участь у цій виставці.

свято осені

 
Жахливій трагедії у Бабиному Яру – 75 років!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 28 вересня 2016, 11:32

З року в рік в кінці вересня ми згадуємо одну із найтрагічніших сторінок Другої світової війни - жахливу трагедію у Бабиному Яру.
Нині 75-та річниця трагедії Бабиного Яру відзначається в Україні на високому державному рівні.
В останній тиждень вересня до вшанування цієї дати долучились і учні нашої школи : разом з учителем правознавства Обревко Т.В. відвідали пам’ятник жертвам нацистських репресій, що знаходиться на території Верхньої Даріївки, стали учасниками загальношкільної лінійки - реквієму, підготували виставку малюнків, запалили Свічку пам’яті, провели цикл виховних годин, присвячений трагедії Голокосту. Проте, чи не найбільше, запам’яталась учням зустріч з Негодою Майєю Афанасіївною, родина якої в роки війни врятувала єврейську дівчинку Клару. Її батьки, Купрієвич Олена Антонівна та Купрієвич Афанасій Михайлович, отримали звання Праведник Миру. Цікаво знати, що звання Праведник Миру мають лише 13 жителів Черкащини, троє з них – шполяни. Ми пишаємось тим, що родина Купрієвичів – дідусь і бабуся нашої вчительки української мови Золотарьової А.М.
Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні! Пам’ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу!

Бабин Яр -виховна

 
Вікторина «Увага вогонь»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 23 вересня 2016, 11:46

Також  учні 2-4 класів взяли активну участь у вікторині «Увага вогонь». Під час неї діти розглядали та обговорювали  ілюстрації  про можливі причини виникнення пожеж. Командами змагалися на знання правил протипожежної безпеки. Підсумком вікторини стало виготовлення плакату  для учнів перших класів на тему «Сірничок малий – біда велика».

23 09 16

 
Перша допомога при опіках!!!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 22 вересня 2016, 11:45

Триває тиждень протипожежної безпеки . Найголовніше , що повинні знати учні - це перша допомога при опіках. Тому , медична сестра школи Ткаченко Л.С. розповіла учням 2-4 класів як надавати першу допомогу при опіках , які є ступені опіків та про їх наслідки.

22 09 16

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>