Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Прибрали шкільне подвір'я !!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:15

23 березня у нашій школі було проведено день великого прибирання. У весняній толоці взяли участь учні 5-11 класів. Кожен клас під керівництвом свого класного керівника прибирав виділену територію біля школи. Учні з ентузіазмом віднеслися до виконання завдання, у всіх був піднесений настрій, оскільки погода цьому сприяла.

суботник

 
Відбулися загальношкільні батьківські збори.
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 березня 2017, 11:18

16 березня в Шполянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на порядок денний яких були винесені наступні питання: співпраця батьківської громади та педагогічного колективу школи у вихованні учнів, результати навчально – виховної діяльності школи, інтернет та його вплив на формування особистості учнів, що таке наркоманія та як вберегти свою дитину від наркотиків.
У своєму виступі директор школи Костюкович Ф.Ф. зокрема зазначив, що серед пріоритетних напрямів реформування освіти є принцип єдності сім'ї і школи, наступності і спадкоємності поколінь, організація родинного виховання та освіти як важливої ланки виховного процесу, забезпечення діяльності педагогічного всеобучу батьків. Аналіз педагогічної практики класних керівників показує, що найкращі результати взаємодії сім’ї та школи мають ті класні колективи, у яких створюється відповідне виховне середовище, у якому батьки є активними учасниками навчально – виховного процесу в класі, де впроваджуються активні форми роботи. Протягом навчального року в школі відбулась ціла низка заходів, спрямованих на педагогізацію батьківських колективів: в окремих класах проведено дні відкритих дверей, прочитано лекції на різноманітну тематику, відповідно до запитів того чи іншого класу: «Вплив сім’ї на формування характеру дитини», «Як правильно обрати предмет для ЗНО», «Ваша дитина стане школярем», «Адаптація та дезадаптація першокласників», «Відповідальність батьків за навчання дітей», «Культура поведінки. Як її виховати», «Труднощі адаптації п’ятикласників», «Вплив моральної атмосфери і психологічного клімату в сім’ї на формування дитини», «Роль батька та матері в родині», «Як попередити захворюваність дітей на грип та ОРВІ» та інші. Відбулися родинні свята за участю батьків, організовувались спільні екскурсійні поїздки дітей та батьків, туристичні походи.
У своєму виступі директор подякував батьківській громаді школи за активну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з забезпеченням матеріально – технічної бази школи. Присутні отримали детальну інформацію про надходження спонсорських та благодійних коштів, а також про те, на які потреби їх було використано.

Заступник директора з навчально – виховної роботи В.М. Осадча ознайомила батьків з порядком закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4 – х, 9 – х та 11 – х класів, переліком навчальних дисциплін, що виносяться на ДПА . Валентина Михайлівна відмітила також, що в цьому навчальному році ДПА для учнів 11 – х класів проходить у формі ЗНО. Поряд з цим завуч школи поінформувала присутніх про результати цьогорічних олімпіад та конкурсів. Школі є чим пишатися: 42 призових місця у районному етапі предметних олімпіад, 22 з яких – перші місця,11 призових місць на обласному етапі учнівських олімпіад. Це такі учні як: Саванчук О., Присяжненко К., Кириченко В., Ремінний Б.,Журик Я., Олійник Н.Учень 11 класу Буз Андрій зайняв п’ять призових місць, одне з яких – перше. Незабаром Андрій представлятиме Черкащину на ІV, завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови. Учні школи є активними учасниками предметних конкурсів: на Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика (ІІ етап ) та Міжнародному конкурсі ім.. Т. Шевченка (ІІ етап) учні школи Головацький В., Ткаченко О., Олійник Н., Степаненко А., Степаненко І., Журик Я., Клюковська А., Максименко А., Карпенко К. вибороли 10 призових місць, 6 з яких – перші. Користуються популярністю і предметні конкурси «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня», «Sunflower» «Колосок», «Грінвіч», «Пазл» - загалом 341 учень школи випробували свої сили. У Міжнародному конкурсі «Мій рідний край» маємо п’ять переможців: Ремінний Б., Ткаченко О., Стригун В., Степаненко А., Кошовий Б.. Валентина Михайлівна зазначила, що забезпечити такий високий рівень навчальних досягнень учнів стало можливим лише за вдяки наполегливій праці учнів і вчителів а також завдяки підтримці та взаєморозумінню батьків.

Надзвичайно цікавими і інформативними стали виступи практичного психолога Н.А.Косенко та соціально

го педагога Скринник Т.Ю., які інформували присутніх про те, як запобігти вживанню дитиною наркотиків, як діяти, коли дитина почала вживати наркотики.
Практичний психолог Косенко Н.А. ознайомила батьків з небезпекою соціальної мережі «Синій кит» а також надала практичні поради та покрокові інструкції, як допомогти підліткам, які «потрапили на гачок» таких соціальних мереж.
Закінчилися батьківські збори невеличким концертом підготовленим спільно з викладачами дитячої школи мистецтв. Учні, які є переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів продемонстрували свої уміння у вокальному жанрі, бальних та сучасних танцях, грі на гітарі.

збори

 
Sunflower-2016
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 16 березня 2017, 11:17

30 листопада 2016 року відповідно до листа Міністерства освіти і науки України Творчим об’єднанням "Соняшник" проведено І Міжнародну гру зі світової літератури "Sunflower-2016" для учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
25 учнів нашої школи взяли участь у конкурсі.
15 березня 2017 року відбулося урочисте нагородження переможців та учасників гри на шкільній лінійці координатором гри в школі Киченко М.В. Вітаємо переможців!

санфлаувер

 
Вперше відзначили День добровольця
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 14 березня 2017, 09:00

14 березня за рішенням Верховної Ради в нашій країні відзначається День добровольця - свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Цього дня в нашій школі відбулась зустріч з добровольцями, які нині несуть службу в ЗСУ –з колишнім учнем школи Сергієм Сімоном та працівником школи Олегом Долашком. Воїни розповіли про свою службу, побратимів з якими служать. Цікавим та хвилюючим став перегляд відеоматеріалів про колишніх випускників школи, які є учасниками АТО.
Учні перших класів приготували в подарунок воїнам флешмоб - склали слово «мир». В школі відбулися години спілкування на тему «Народжені захищати Батьківщину.» Слід зазначити, що зустрічі з воїнами АТО є традиційними в нашій школі. Так, нещодавно, відбулась зустріч з колишнім учнем школи, нині викладачем Одеської військової академії сухопутних військ України Сергієм Небесним, військовим юристом, випускником школи – Олександром Міцкевичем. Від усього серця зичим нашим захисникам – «Повертайтесь живими!»

14 березня

 
«Нумо хлопці»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 13 березня 2017, 08:58

10 березня в нашій школі відбувся вечір старшокласників «Нумо хлопці».  В конкурсно-  розважальній програмі хлопці порадували дівчат веселими конкурсами і естафетами, а також подарували  багато  позитивних емоцій. Участь взяли три команди : 9-А класу, 9-Б та 10-МФ класу. Учасники команд вражали своєю силою та витривалістю. Веселий настрій подарували своїми виступами учениці 9-В класу та переможниця конкурсу «Міс Шполяночка» Степаненко Аліна . Змагання були цікавими і веселими. Вечір закінчився святковою дискотекою.

нумо хлопці

 
День шкільного самоврядування
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 10 березня 2017, 08:56

10 березня у Шполянській ЗОШ №1 відбувся День учнівського самоврядування. Цієї події чекали всі школярі, адже не завжди випадає нагода відчути себе вчителем. І хоча протягом дня адміністрація школи все ж слідкувала за чітким виконанням плану роботи, їх «молодші» заступники (Ткаченко Олеся – директор школи, Бєлік Влад – заступник директора з виховної роботи) довели: на них можна покластися, їм можна довіряти відповідальні ділянки виховної та навчальної роботи у школі. Старшокласники, які побували у ролі вчителів, класних керівників та адміністрації школи, одностайно стверджували, що робота вчителя надзвичайно складна, відповідальна, але ж захоплююча й цікава. Відзначився цей день ще й проведенням цілого ряду заходів : флешмоб «Обійми для рідної школи», веселі рухливі перерви (організатори – Литвин Валерія, Каландирець Каріна, Фарштейн Сніжана, Степаненко Ілона), бліц – опитування «Для мене моя школа це-», акція «Міняю сигарету на цукерку», активно працювала скринька пропозицій. Велике враження на учнів справили й уроки, які вели вони ж самі. Адже було підготовлено спільно з учителями, а проведено вже самостійно108 уроків! Слід відмітити, що майже всі уроки були нетрадиційними, з використанням інтерактивних технологій. І напевне саме з цієї причини учні отримували на них тільки бали високого рівня.
День учнівського самоврядування приніс багато позитивних вражень та емоцій учням та вчителям, адже кожен, хто мав бажання, зміг проявити себе в улюбленій педагогічній справі.

самоврядування

 
Річниця дня народження Т.Г.Шевченка
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 10 березня 2017, 08:53

9 березня світ відзначив 203 річницю з дня народження видатного українського поета, письменника, громадського діяча, Тараса Григоровича Шевченка.
0 16.00 біля памятника Шевченку відбувся флешмоб на честь річниці з дня народження великого Кобзаря. У заході взяли участь учні 10 –х класів нашої школи. Діти з’явилися з фотографіями пам’ятників Т.Г.Шевченку що знаходяться на території України та інших країн світу. Під час заходу учні вшановували память поета, читали його вірші.

Шевченко

 
Тиждень біології!!!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 06 березня 2017, 13:26

В останній тиждень зими в нашій школі пройшов тиждень біології. Учні створювали стінгазети на тему «Ми і природа», брали участь у вікторинах та конкурсі загадок, природоохоронній акції «Збережемо першоцвіти». З особливим захопленням діти відвідали виставку метеликів, на якій ознайомились із багатьма представниками тропічної фауни Лускокрилих. На протязі тижня учні 9-х класів переглянули документальний фільм «СНІД», та висловили свої думки та ставлення до цієї проблеми. Старшокласники прослухали лекцію на тему «Вплив наркотиків і токсинів на здоров'я і поведінку людини».
Особливо активними були учні середніх класів, які і були нагороджені відповідними дипломами.

тиждень біології 

 
Тиждень профорієнтації закінчився……
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 01 березня 2017, 13:49

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі опиняємося на роздоріжжі, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Традиційно кожного навчального року з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів. В рамкахтижня профорієнтації було проведено ряд заходів для школярів.
Тиждень розпочався проведенням класними керівниками 5-8 класів виховних годин на тему “Люди різних професій”,9-11 класів «Людина - для професії чи професія- для людини».Відбулася також і вікторина «Відгадай професію», у якій взяли участь учні 1-4 класів. Вікторина виявилася дуже цікавою для дітей, адже всі вони з бажанням здобути перемогу активно відгадували цікаві загадки про професії. Для учнів школи було оформлено виставку малюнків «Професії моєї мрії».
На протязі тижня учні нашої школи побували на екскурсії у відділенні Приватбанка, дізналися які є професії у цій сфері діяльності,вчилися працювати з терміналами самообслуговування, банкоматами. Дітям показували купюри різного походження та шляхи розпізнавання фальшивих банкнот. Тиждень закінчився цікаво і вдало.

Профорієнтація

 
Річниця Революції Гідності!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 22 лютого 2017, 11:24

17-21 лютого вся Україна вшановувала День пам’яті Небесної Cотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.
17 лютого учні 9 – А класу відвідали в районній бібліотеці захід присвячений вшануванню пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні. 20 лютого на площі Героїв Майдану відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку Небесній Сотні. Також з 17 по 21 лютого в нашій школі було проведено ряд заходів по вшануванню пам'яті Героїв Майдану: виховні години, зустрічі з учасниками революції Гідності, воїнами АТО.

Революція Гідності

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>