Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Шановні батьки!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 22 грудня 2016, 14:44

З метою збереження здоров’я дітей, в школі оголошується карантин з 23 грудня по 30 грудня включно.
Також звертаємо Вашу увагу на необхідність посилення заходів щодо профілактики захворювання на грип та ГРВІ: дотримання правильного режиму дня, вітамінізації харчування, своєчасного звернення до лікарні, суворого дотримання правил особистої гігієни.
В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємо Вашу увагу на правила поведінки Вашої дитини в умовах низької температури, ожеледиці . Просимо взяти під суворий контроль тривалість перебування дитини на свіжому повітрі з метою попередження випадків переохолодження та обмороження. Просимо звернути увагу на сувору необхідність дотримання правил дорожнього руху, категоричну заборону перебування дітей на льоду біля водойм. Інформуємо Вас, що заняття в початковій школі скасовуються при температурі – 20◦ С, а у середній та старшій – 24◦С.

Розпочинаються зимові канікули, які триватимуть з 30 грудня по 15 січня . Явка учнів до школи - 16 січня.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Вашою дитиною правил протипожежної безпеки, обережності при користуванні газо – та електроприладами. Обговоріть , будь ласка, з дитиною всі ситуації які можуть виникнути за Вашої відсутності, та виробіть план дій. Залиште на видному місці телефони, що можуть швидко знадобитися: Ваш робочий, телефон сусідів, бабусі, служб газу, швидкої допомоги та інше. Доцільно напередодні канікул ще раз перевірити справність всіх електроприладів, які дитина буде використовувати за вашої відсутності. Наголосіть, що категорично заборонено пускати до оселі малознайомих та сторонніх людей, що можуть представлятися працівниками різних служб, контролерами, агітаторами, представниками релігійних громад. За умови погіршення погодніх умов не слід використовувати велосипед на проїжджій частині. Звертаємо Вашу увагу на те, що почастішали випадки виявлення старих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Тому не слід пускати дітей самих до лісу. Просимо бути уважними до того, чим займаються та з ким спілкуються Ваші діти. Намагайтесь проводити якомога більше часу разом. Постарайтесь, щоб максимум часу дитина перебувала на свіжому повітрі. Прослідкуйте, будь ласка за тим, щоб дитина не перебувала на вулиці сама в темний час доби. Сподіваємось на Вашу підтримку та розуміння. Бажаємо приємних і змістовних канікул.


З повагою, дирекція школи.

 
Вітаємо переможців районних предметних олімпіад!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 21 грудня 2016, 12:02

Сезон районних предметних олімпіад завершився, і нам знову приємно вітати переможців!
42 призових місця здобули наші учні на районних предметних олімпіадах, та 10 призових місць - на конкурсах знавців української мови імені П.Яцика та української мови ті літератури імені Т.Шевченка.
Із 42 призових місць -25 перших !
Українська мова – 8 кл.-Олійник Н.- І місце
9кл.-Степаненко А.- І місце
11 кл. - Буз А.- І місце
Математика-7 кл. - Юрчак О. - І місце
Історія- 10 кл. – Присяжненко К.- І місце
11 кл.-Буз А.- І місце
Правознавство – 9 кл.-Ремінний Б.- І місце
10 кл.- Присяжненко К.- І місце
11 кл.- Буз А.- І місце

Англійська мова- 8 кл.- Олійник Н.- І місце
9 кл.-Золотов А.- І місце
11 кл.- Буз А.- І місце
Економіка - 11 кл. Кириченко В.- І місце
Екологія- 10кл. Саванчук О. - І місце
11 кл. Буз А.- І місце
Хімія-7кл.Юрчак О.-І місце
9 кл. Стригун Я.- І місце
10 кл.- Саванчук О.- І місце
11 кл.-Буз А. - І місце
Географія- 9 кл- Стригун Я.- І місце
10 кл.- Стеценко К.- І місце
11 кл.-Буз А. - І місце
Фізика -11 кл.- Буз А.- І місце
Трудове навчання - 9 кл. – Тирсін О.- І місце
Інформатика- 11 кл.-Буз А.- І місце
Це учні вчителів : Золотарьової А.М.- шість перших місць,
Буз С.О.- шість перших місць, Обревко Т.В.- три перших місця, Коломійчук Т.А.- три перших місця, Струк Т.М- два перших місця, Шевчука В.В- два перших місця, Гадіон О.Д.- одне перше місце, Капелюшної І.О.- одне перше місце, Скринника О.Г.- одне перше місце, Осадчого А.П.- одне перше місце, Кириченко Г.В.- одне перше місце, Мащенко Т.Г.- одне перше місце, Цибульської О.П.- одне перше місце, Кунець Л.В.- одне перше місце, Шевчук В.М.- одне перше місце, Шкарбан В.М.- одне перше місце.
А також призові місця ( 2, 3 м.) зайняли учні вчителів : Білоцеркович О.С., Лукяненко М.О., Царинник Г.Д., Лепенець Н.Л., Микитенко С.Г.
Дякуємо вчителям за належну підготовку учнів!
Успіхів ВАМ в наступних випробуваннях !!!

 
Виросли ялиночки……
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 20 грудня 2016, 13:24

Нещодавно на подвірї  нашої школи,  завдяки батькам-спонсорам зявилися дві красуні ялинки. Вони прикрашають наше подвіря і радують всіх своєю красою.

ялинки

 
Іде Святий Миколай ….
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 19 грудня 2016, 13:22

День святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят і для малечі, і для дорослих. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.
В це радісне свято учні нашої школи разом зі Святим Миколаєм відвідали дітей з обмеженими можливостями, які навчаються на індивідуальній формі навчання. Святий Миколай побажав всім здоров’я, радості, здійснення найзаповітніших мрій і подарував діткам цукерки та іграшки.

святий миколай

 
Я спілкуюся з іншими
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 16 грудня 2016, 14:03

Минулого тижня соціальним педагогом школи з учнями 5-х класів було проведено годину психолога на тему : «Я спілкуюся з іншим». Метою заняття було сприяння  усвідомленню дітьми цінності людського спілкування та його важливості в їх житті, вдосконалення навичок культури спілкування. На занятті діти визначили, що таке спілкування, для чого воно потрібне людині, з якими людьми приємно спілкуватися, з якими ні, що потрібно робити щоб бути приємним співрозмовником. Попрацювавши в групах, визначили групи слів та висловів, за допомогою яких люди вітаються, прощаються, дякують і вибачаються. На завершення заняття, учні подарували один одному квітку з теплими побажаннями.

година психолога

 
Народні символи України
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 15 грудня 2016, 14:02

В 7-А класі відбулася виховна година: «Народні символи України». Учні більше дізналися про національні символи, дорогі серцю кожного українця.

"Моя україно, я чую твій голос,
Пшеничний твій колос,
У душу мені засіває зерно,
Моя Україно, колиско - калино,
Пізнати тебе мені щастя дано".

коломійчук

 
Ой на Андрія…
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 13 грудня 2016, 13:20

З давніх-давен український народ славився звичаями та традиціями, бо всі свята в Україні багаті на обряди, повір’я, застороги та прикмети.
Одне з найшанованіших свят в Україні – це День св.. Андрія Первозванного. Це свято дуже полюбляла молодь, адже в цей день в одній з хат влаштовували вечорниці: співали, танцювали, варили вареники, смакували калиту…. Тож в це велике християнське свято учні 6-А класу із класним керівником Капелюшною І.О. також намагалися відтворити атмосферу вечорниць. Впродовж виховної години учні співали, відгадували загадки, танцювали… На завершення діти подарували присутнім сучасний танок. Та, безперечно, найцікавішою була та частина заходу, коли кожен намагався вкусити запашної, «сонцем налитої» калити! Смакуючи здобу, діти дякували батькам та тим працьовитим рукам, які створили таку смакоту! Як добре, що наш народ багатий на такі народні свята, які сіють в душах кожного з нас світле, добре, вічне….

капелюшна вих.год

 
Про призупинення навчально-виховного процесу в школі.
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 06 грудня 2016, 13:14

ШПОЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

06.12.2016                                                                                    № 7-аг
м. Шпола
Про призупинення навчально-виховного
процесу в школі.

Керуючись рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської райдержадміністрації від 06.12.2016 протокол №37, наказом відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту від 06.12.2016 року № 171–аг з метою запобігання поширенню захворюваності серед учнів школи,

НАКАЗУЮ:
1. Призупинити навчально-виховний процес з 07 по 11 грудня 2016 року.
2. Класним керівникам:
2.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед батьків учнів щодо необхідності тимчасового призупинення функціонування навчального закладу. 06.12.2016р.
2.2. Провести бесіди, інструктажі з учнями школи та вихованцями гуртків, секцій щодо безпеки життєдіяльності (дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, про небезпеку перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ). 06.12.2016р.
3. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Білоцеркович О.С., Осадчій В.М. забезпечити коригування календарного планування вчителів–предметників, керівників гуртків з метою виконання навчальних програм з предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану шляхом ущільнення навчального матеріалу, дистанційного навчання.
4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Микишевській О.В. здійснити оплату праці педагогічним та іншим працівникам навчального закладу на цей період згідно чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                         Ф.Ф.Костюкович


З наказом ознайомлені                                     О.С.Білоцеркович
                                                                      В.М.Осадча

 
Про призупинення навчально- виховного процесу у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 30 листопада 2016, 15:00

« Погоджено»
Начальник відділу освіти,
у справах сім’ї, молоді та спорту П.Є.Вербівський

Н А К А З

30.11.2016                                                                                                     № 6 -аг
м. Шпола
Про призупинення навчально-
виховного процесу у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах

Керуючись листом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів від 28.10.2016 №602-121-9/17832 щодо забезпечення систематичного державного контролю за дотримання температурного режиму у навчальних закладах, в зв’язку з відсутністю учнів у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах станом на 30 грудня, з них по хворобі 56 осіб, що становить 42,4%, з метою запобігання спалахів захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, поширенню захворюваності серед учнів школи та недопущення порушення вимог санітарного законодавства,
НАКАЗУЮ:
1. Призупинити з 1 грудня 2016 року навчально-виховний процес у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах до 5 грудня 2016 року.
2. Класним керівникам Кавун О.М., Лихенко С.П., Стеценко Ю.В., Обревко Т.В., Коломійчук Т.А. провести роз’яснювальну роботу серед батьків учнів вище зазначених класів щодо необхідності тимчасового припинення навчальних занять.
3. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Білоцеркович О.С. та Осадчій В.М. забезпечити коригування календарного планування вчителями -предметниками.
4. Вчителям школи, що викладають у даних класах, забезпечити виконання навчальних програм з предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану шляхом ущільнення навчального матеріалу та дистанційного навчання.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                           Ф.Ф.Костюкович
З наказом ознайомлені Осадча В.М.
Білоцеркович О.С.
Кавун О.М.
Лихенко С.П.
Стеценко Ю.В.
Обревко Т.В.
Коломійчук Т.А.

 
«Міс школи 2016»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 25 листопада 2016, 13:57

25 листопада відбувся вечір для старшокласників "Міс школи 2016".У вечорі приймали участь учні 9 - 11 класів. Учасниці боролися за наступні номінації : міс Чарівність, міс Привабливість , міс Вишуканість та найголовніша - міс Школи 2016. Усі учасниці дуже гарно підготувалися та продемонстрували свої вміння, таланти, артистизм.
Журі було важко визначитись з переможцями. Але все ж таки, за результатами всіх конкурсів перемогу здобула учениця 9-А класу Степаненко Аліна. Погасій Анжела , учениця 11-Ф класу, здобула номінацію міс Вишуканість. Стеценко Каріна , учениця 10-МФ класу, - міс Привабливість. Бровченко Каріна , учениця 9-В класу, - міс Чарівність. Учасники конкурсу подарували глядачам чудовий настрій, позитивні емоції та багато гарних вражень.

міс школа

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>