Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шкільні новини

Вітаємо з перемогою!
Написав Administrator   
Вівторок, 18 січня 2022, 14:09

         Вітаємо учня 6-В класу Ратушного Євгенія, який зайняв ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція». Бажаємо подальших успіхів і нових перемог !

19 01 2022 Л

 
У 10-М класі відбувся захід до Дня Соборності України
Написав Administrator   
Вівторок, 18 січня 2022, 13:30

    Щороку , 22 січня, український народ із вдячністю згадує героїв, які намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Цей деньнагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.                 

  Десятикласники пригадали історію становлення Української держави, створили ланцюг єдності та позмагалися в інтелектуальній грі «Україніада». За її результатами можна впевнено сказати, що кожен учень гідний називатися українцем. Гра - це всього лиш гра, і неважливо кому дісталася перемога, а головним є те, що :

"Українському роду нема переводу,

І доля єднає коріння святі.

Дай, Боже, нам віру і братнюю згоду,

На довгії роки, на вічні віки "

2022 01 18 Б

 
З Україною в серці
Написав Administrator   
Вівторок, 18 січня 2022, 13:10
     Україна – це щедра земля під волошковим небом, це задумливі степи, широкі поля, густі ліси та гірські вершини. Це сині озера й річки, калина край вікна і журавель у небі. Це рідний дім, дорога в школу, це рідна мова й пісня колискова, це мама й тато й вся родина. Це все наша Батьківщина, наша земля, наша Україна.
     Кожна людина найбільше любить той край, де народилася і живе. Кожен пишається своєю рідною землею, завжди хоче розповісти про неї найкраще. І саме  захід, проведений у 4 –б класі (класний керівник Любов  Михайлівна Сіренко) у формі квесту-гри, допоміг школярам зрозуміти, як добре вони знають свою рідну державу і зможуть її прославляти своїми досягненнями .
     Цікавими були  історичний брейн-ринг, географічний , лексичний, літературний та народознавчий конкурси. Учні повторили про державні та народні символи України, згадали багато видатних постатей історії, читали вірші про Україну, складали прислів’я, відгадували загадки про українські страви.
     Діти  продемонстрували гарні знання про Україну, її географію, історію козацтва, літературу, народні свята. Наша країна давня, але як незалежна – ще зовсім молода. Школярі, як молоде покоління незалежної України, вірять, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. 
18 01 2022 1
 
 
Ці 242 дні…
Написав Administrator   
Понеділок, 17 січня 2022, 08:42
    16 січня – Всеукраїнський день пам’яті кіборгів. У цей день Україна вшановує захисників Донецького аеропорту.
    Ця героїчна оборона, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Всі ці дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російських окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи територію Батьківщини.
   У переддень  учні 11МФ (класний керівник Капелюшна І.О.) провели класний захід  «Ці 242 дні…». Під час  години спілкування школярі пригадали факти, що свідчать про героїзм кіборгів під час оборони Донецького аеропорту, здійснили віртуальну мандрівку, переглянувши презентацію, і побачили, якою будівля була до вторгнення агресора і після,  згадали  ім’я Олександра Кондратюка, земляка-кіборга, що загинув, захищаючи територію рідної землі від ворога, вшанували полеглих хвилиною мовчання. «Вони витримали! Не витримав бетон», - такий епіграф заходу символізує силу духу кіборгів, їхню любов до Батьківщини. Ми щиро вдячні вам, герої, за те, що ціною власного життя зберегли українську територію, за те, що зупинили ворога і показали всьому світові свою незламність.  Ми, українці, повинні пам’ятати минуле і зробити все можливе, щоб воно не повторилося.
17 01 2022
 
Тиждень хімії
Написав Administrator   
П'ятниця, 14 січня 2022, 08:50

   З 10 по 14 січня в нашому освітньому закладі  відбувся Тиждень хімії. Учні шукали цікаві родзинки в цій науці, із великим задоволенням брали участь у турнірі знавців хімії, змагалися в хімічних перегонах, працювали  в STEM – Хімічній майстерні. Школярі мали змогу експериментувати, досліджувати, пізнавати нове. Хімія, як наука, дуже потрібна і корисна тоді, якщо вона в «руках» людей, що мають глибокі і міцні знання з цього предмету.

14 01 2021

 
Ми пам’ятаємо….
Написав Administrator   
Середа, 12 січня 2022, 12:00
        Пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічної сторінки історії нашого ліцею. Відчуття самоповаги не дає нам права її  забути.
12 січня в нашому освітньому закладі  відбулися інформаційні хвилинки приурочені  83-річниці з дня народження Анатолія Таранця. Анатолій Таранець – колишній учень нашого ліцею, який у далекому 1956 році героїчно загинув, рятуючи державне майно під час пожежі на машинно - тракторній станції.
      Щорічно ми вшановуємо пам'ять Анатолія , адже кожен учень повинен знати й пам'ятати це героїчне ім'я.  На фасаді нашого  ліцею  розміщений горельєф із його зображенням . Його ім'ям названа одна з центральних вулиць міста.
2022 01 12
 
 
Академічна доброчесність
Написав Administrator   
Середа, 12 січня 2022, 11:02
      Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися? Які наслідки має списування в класі для всієї країни? Про це і не тільки говорили  учні 4 – Б  класу разом  з класним керівником Сіренко Любов”ю  Михайлівною під час  години спілкування «Академічна доброчесність».  На початку заняття НУШівці виконали вправу «Дерево очікування». Також діти познайомилися з принципами доброчесності, розмовляли про правила поведінки в школі, про булінг, подорожували містом Доброти, переглянули та обговорили мультфільм «Містер Байдужість» та оповідання
 В. Сухомлинського « Як Павлик списав задачу». 
     Школярам було цікаво, пізнавально.
      "Я впевнена, що через двадцять років мої учні стануть підприємцями, політиками, суддями, освітянами та науковцями з незаплямованою честю та взірцем доброчесності".
                                                                            Сіренко Л.М. класний керівник 4-Б класу 
 
12 01 2021
      
 
 
11 січня – День «Дякую»
Написав Administrator   
Вівторок, 11 січня 2022, 13:59
      Вдячність – це почуття , яке людина вчиться переживати із дитинства. На думку психологів, подяка не лише прояв ввічливості та можливість покращити стосунки, а й турбота про психічне здоров’я  обох сторін. 
      Вдячність може покращити самопочуття, фізичне здоров’я, створює позитивні емоції.  Дітей з раннього віку необхідно привчати дякувати. Вдячна дитина відчуває глибший зв'язок з батькам. У результаті, якщо вона може зрозуміти, що багато  людей докладають достатньо зусиль заради її ж блага, її життя поліпшиться. 
      Тому саме сьогодні в нашому ліцеї з маленькими ліцеїстами говорили про чарівне слово «Дякую».
11 01 2022
 
 
Веселих свят!
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 грудня 2021, 09:51

31 12 2021

 
Оголошення!
Написав Administrator   
Четвер, 30 грудня 2021, 11:50

2021 12 28

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>