Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Соняшник – 2015
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 13 травня 2015, 12:03

В цьому році учні нашої школи приєднались до юних мовознавців України, взявши участь у Всеукраїнській грі «Соняшник». Перевірити знання з рідної мови та позмагатись зі своїми ровесниками вирішили 150 учнів з першого по десятий клас. На жаль, з певних причин взяло участь у конкурсі 140 осіб, та за кількістю учасників і отриманими результатами наша школа посіла 9 місце серед шкіл Черкащини!
Приємно відзначити, що організатори конкурсу пам’ятними сертифікатами Учасника нагородили навіть тих учнів, які набрали незначну кількість балів. Таких учнів у нас виявилося 22 особи. Учні 1-х та 2-х класів (19 осіб) разом із дипломами Переможця отримали ручки з логотипами конкурсу, а 16 учнів старших класів разом із яскравими закладинками для підручників отримали дипломи Переможця на шкільному рівні.
Дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня разом з патріотичними наклейками отримали 12 осіб, фірмові ручки та дипломи ІІ ступеня отримало 10 учнів, а на 14 переможців Черкащини (переважно учні 5-х та 7-х класів), крім пам’ятних дипломів, чекали значки з логотипами гри. Та найголовніше попереду – маємо 19 учнів (переважно учні 3-х та 4-х класів), які разом з магнітами отримали дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 4 учні 5-х та 10-х класів мають дипломи ІІ ступеня та брелки у подарунок. Три учениці 10 класу стали володарками дипломів І ступеня Всеукраїнського рівня і, крім вітань вчителів-наставників та оплесків учнів усієї школи, отримали ще й яскраві сумки від організаторів конкурсу!
Також за результатами конкурсу в школі були відзначені та нагороджені дипломами класні колективи, які були найактивнішими та досягли високих результатів. Це учнівський колектив 3-Б класу (класовод Лихенко С.П.) та учні 4-Б класу ( класовод Павленко А.А.).
Дякуємо всім вчителям української мови за допомогу в організації проведення конкурсу, підтримку учнів, які в нелегкому випробовуванні досягли високих результатів і продемонстрували відмінні знання!

соняшник

 
Вітаємо юних олімпійців!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 08 травня 2015, 12:01

Приємно відзначити, що команда легкоатлетів нашої школи на змаганнях «Старти надій» серед учнів міських шкіл І-ІІІ ступенів зайняла І місце!
Вітаємо тренера та наставника найкращих спортсменів міста, вчителя фізкультури О.М. Задорожнього, та дякуємо за перемогу учням 7-В класу: Гегельському Олександру, Таньку Костянтину, Таньку Артуру, Краченко Владиславі, Горбенко Тетяні. Вітаємо й учнів 7-Б класу – Рака Павла, Рака Петра, Збризького Владислава, Котвицького Дениса, Березу Дениса, Порохняк Діану. Шлемо вітання й учням 7-А класу – Делю Ігорю, Щукіну Владиславу та Фарштейн Сніжані!
Так тримати! Бажаємо золота в наступних змаганнях!

олімп

 
Прощання з Букварем
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 24 квітня 2015, 13:46

Учні 1-А класу разом з класоводом Л.М.Сіренко на святі «Прощавай, Букварику! Читанко, здрастуй!» перенеслись у казку і побували в країні Української мови, на вулиці Алфавітній, де проживав Буквар разом з дружиною Абеткою та з тридцятьма трьома доньками – буквами. Малята разом з казковими героями допомагали Азбуці позбирати букви, які вона розгубила, поспішаючи на свято. Також першокласники пообіцяли присутнім на святі не лінуватись та вчитись «на відмінно», а батькам подякували за допомогу у навчанні.

1-А

Учні 1-Б класу разом з класоводом З.М.Кугот провели «Букварикове свято», на якому першокласники навчали Незнайка грамоті, допомагали Червоній Шапочці повторити вивчені букви, журили Лінь та Двійку, складали рапорт найголовнішій книзі – Букварю про відмінні знання, а інші казкові герої (Крапка, Знак оклику та Знак питання) розповідали про свої пригоди у країні Знань.
Також першокласники познайомились з новим другом – Читанкою, яка обіцяла показати малятам новий захоплюючий світ.
Цікавих вам подорожей, малята, по країні Знань!

1-Б

 
Шкільна «Третяківка»
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 23 квітня 2015, 13:43

Андрій Максименко - учень 4-А класу – одна з небагатьох зірочок яскравого сузір’я обдарованих дітей шкільного колективу. Ім’я четвертокласника відоме, насамперед, в літературних колах Шполянщини, адже він пише вірші і є неодноразовим лауреатом районного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами». Та сьогодні учні школи відкрили для себе нову грань таланту Андрійка – образотворче мистецтво. Він презентував свою авторську виставку картин в стінах рідної школи.
Андрійко малює ще 5 років, навчається в дитячій школі мистецтв. Не зважаючи на свій юний вік, юний художник – неодноразовий призер обласних мистецьких конкурсів та входить в двадцятку юних обдарувань області з художнього мистецтва.
Захоплюючись талантом Андрійка, хочеться побажати йому нових звершень, невичерпного натхнення і творчих злетів!

an

 
Віват легкоатлетам!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 21 квітня 2015, 13:41

Нещодавно учні нашої школи брали участь в змаганнях з легкої атлетики серед шкіл району. Приємно відзначити, що І місце з бігу на 1500 м зайняв учень 11-М класу БОЯРЧУК ОЛЕКСІЙ з результатом 5 хвилин 09 секунд.
І місце з бігу на 400 м зайняв учень 11-Т класу ПОЧТАР ВЛАДИСЛАВ (1 хвилина 02 секунди). Також він став володарем ІІ місця з бігу на 100 м з результатом 12,6 секунд.
Ми вами пишаємося! Нових вам рекордів!

 

 
Умій себе захистити
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 квітня 2015, 14:22

Не кажи і не роби нічого поганого,
Навіть тоді, коли ти наодинці з собою.
Учись надто більше соромитись самого
Себе, ніж інших.
                                                        Демокріт

Такими словами розпочалася виховна година з елементами тренінгу в 5-Б класі на тему «Що таке насильство і як себе захистити?». Учні ознайомилися з поняттям насильства, його видами, дізналися про цікаві методи виходу з конфліктних ситуацій, одразу попрактикувалися в цьому, розігравши кілька рольових ситуацій, побували в ролі жертви та свідка конфлікту. Наприкінці виховної години учні визначили, обговорили та запам’ятали хто може допомогти та до яких установ варто звертатися в разі скоєння насильства над ними. Отже, скажемо "НІ!" насильству!!!

таня З

 
Тиждень хімії
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 16 квітня 2015, 14:21

Тиждень хімії, який традиційно проходить на початку весни, охопив практично всіх старшокласників школи. Для юних прихильників цієї непростої науки вчителем хімії, Буз С.О., були проведені різноманітні заходи, по закінченню яких були визначені кращі з кращих.
За результатами проведеної вікторини «Найкмітливіший хімік» вітаємо переможців: Стукала Д., Беліка В. (8-Б), Мошенську Ю., Ветушка Д., Савчука Д. (8-А), Старцева П., Леляка Б., Табаченка С. (9-А), Буза А., Буженко С.(9-Б), Кулинич Є. (10-Т), Довгаль Ю. (10-Т) та випускників Кисленка В., Мошенську Е., Хименко Т. (11-М), Ткаченко В., Почтар В., Баєнка Р. (11-Т).
Під час проведення міжшкільної інтелектуальної гри «Найрозумніший» визначені найактивніші та найкмітливіші юні хіміки: Стукало Д., Присяжненко К. (8-Б), Єдин Д., Карагузов В. (8-А), Буз А., Журик Я. (9-Б), Леляк Б., Кириченко В. (9-А), Ткаченко В. (11-Т), Попович І., Нікітович В. (10-Т). Вітаємо всіх з перемогою!

 
Найрозумніший клас
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 15 квітня 2015, 14:18

Розвивати в учнів інтерес до навчання, допитливість, допомогти дітям розкрити такі якості, як кмітливість, спостережливість, винахідливість – таку мету перед собою поставили класоводи 1-х класів Л.М.Сіренко та З.М.Кугот, проводячи інтелектуальну гру «Найрозумніший клас».
Команди першокласників «Найкращі» (1-А) та «Розумники» (1-Б) продемонстрували вміння працювати в команді, кмітливість, ерудицію та творчі здібності під час конкурсів «Літературний калейдоскоп», «Країна рослин і тварин», «Царство пір року», «Кабінет логічного мислення», «Про все на світі», «Гра зі словом».
Журі дуже важко було визначити претендента на почесне звання «Найрозумніший клас», адже боротьба за кожен бал точилась дуже напружено на кожному етапі гри. Тож в кінці інтелектуального двобою були нагороджені пам’ятними дипломами два класи – за відмінні знання та перемогу в номінації «Найрозумніший клас». Маємо надію, що ця відзнака для кожного класного колективу стане потужним стимулом для оволодіння новими знаннями і натхненням для наступних перемог.

найрозумніший клас

 
Свято птахів
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 09 квітня 2015, 10:22

Традиційно квітень приносить з собою красиве свято – День птахів. От і учні 1-А класу разом із класоводом Л.М.Сіренко приєднались до святкування і провели конкурсно-розважальну програму «Надійшла весна прекрасна – прилітайте, пташки, вчасно!».
Любов Михайлівна розповіла учням про те, що 21 березня, за старим звичаєм, починається місяць птахів, які є невід’ємною частиною нашого життя. А учні продовжили розповідь про пернатих друзів, які мають власні звички, традиції, ведуть цікавий спосіб життя.
Маленький Поштарик приніс до класу телеграми від весняних птахів, які ось-ось повернуться з теплих країв і порадив малятам готувати для них квартирки та охороняти наших маленьких друзів.
Протягом конкурсно-розважальної програми малята дізнались про народні прикмети, які пов’язані із життям птахів, відгадували загадки, розповідали вірші, брали участь у вікторині. До прильоту птахів з теплих країв ми готові!

Люба Михайлівна

 
Справжній вундеркінд
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 06 квітня 2015, 10:18

Андрій Буз – гордість нашої школи! Тільки в цьому навчальному році на районному етапі міжпредметних олімпіад він зайняв 5 перших та 2 других місця! Що стосується перемог на обласному рівні, то цей результат просто вражає – наш Андрій став призером 5 разів! Це олімпіади з математики (ІІІ місце), хімії (ІІІ місце), географії (ІІ місце), історії (ІІІ місце), української мови (ІІІ місце)! І це не враховуючи призових місць на конкурсі знавців рідної мови ім. П.Яцика та мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Сподіваємось, що його ім’я незабаром стане відомим далеко за межами нашого міста, адже Андрій уже проклав дорогу на всеукраїнську олімпіаду з географії. Хоча призером цього року він не став, та маємо надію, що завдяки наполегливості, кмітливості й відмінним знанням його успіхи ще попереду!
Ми пишаємось тим, що цей обдарований учень навчається саме в нашій школі і бажаємо йому тільки успіхів, натхнення, і звичайно ж – перемог!Андрюша

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>