Меню

Банери

 

pro-osvity

111111

криза 

Шкільні новини

Козацькому роду нема переводу
Написав Administrator   
Середа, 27 вересня 2023, 14:16
         26 вересня напередодні   Дня українського козацтва в 4 – А класі, класний керівник Кавун О. М., відбулася інтерактивна гра «Козацькому роду нема переводу».
Під час гри діти поглибили знання про життя, обряди, звичаї та традиції козацтва; продовжували розвивати увагу та почуття гордості за минуле нашої Батьківщини; примножували традиції нашого народу; прищеплювали любов до неньки – України.
 2023 09 27
 
Ходить осінь по діброві
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 12:41
        З настанням осені з'являється величезна кількість природного матеріалу, з якого можна зробити цікаві і оригінальні вироби своїми руками.  
      У нашому ліцеї  стало доброю традицією саме о цій порі, коли природа надзвичайно багата на дари осені, а сонячне проміння дарує останні теплі промінці,  проводити виставку композицій «Ходить осінь по діброві». Цьогорічний вернісаж, який відбувся 22 вересня, здивував усіх багатством витворів. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі. 
       Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали!МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!
       Висловлюємо  щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах.
 22 09 23 1
22 09 23 3
22 09 23 2
 
 
 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 12:15

23 09 23

ВІДЕО

 
Година спілкування "Хочемо, щоб усі жили у мирі"
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 11:57
       Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти. Тільки зараз ми до кінця зрозуміли, яким важливим є для нас мир.
      21 вересня у 2 – А класі (класний керівник Сіренко Любов Михайлівна) була проведена година спілкування «Хочемо, щоб усі жили у мирі». Діти ознайомилися   з ідеєю Дня миру та його символами, складали асоціативний кущ до слова «мир», читали вірші, переглядали відеоролики,розгадували ребуси. Цікавими були ігри: «Щоб не було війни», «Мій внесок у справу миру», «Ланцюжок побажань», «Знайди зайве слово».
     Також учні провели  акцію «Голуб миру». Виготовили з   паперу голубів, які, я вірю, принесуть нарешті мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців. Нехай ці голубки повернуть додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей. Я знаю, так воно і буде, тому що якщо багато людей чогось одного бажають, то їх мрії неодмінно стають реальністю.
22 09 23
 
 
Ми хочемо у мирі жити
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 10:15

       З нагоди Міжнародного дня миру у 5-Б класі (класний керівник  Буз С.О.) відбулася година спілкування "Ми хочемо у мирі жити". Учні переглянули  відеопрезентацію  про історію свята, виконували завдання  мозкового штурму  " Що для мене значить слово мир " .Також  виготовили паперових голубів, адже саме цей птах  є символом свята.                                                                                                                                                                                                                                            По закінченню заходу учні  грали в гру "Ланцюжок  побажань" де всі разом побажали  переможного миру нашій Україні .

26 09 23

 
Ми за мир на планеті
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 07:23
     Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цієї дати у 2-Б  класі відбулася година спілкування « Ми за мир на планеті»(класний керівник Кугот  З.М.).  Другокласники дізналися про історію цього свята, переглянули відеоролик, створювали  асоціативний кущ  до слова «МИР», малювали малюнки.
     По закінченню заходу учні виготовили паперових голубів, адже саме цей птах  є символом свята.
 25 09 23
25 09 23 1
25 09 23 2
 
Зустріч з воїном
Написав Administrator   
Середа, 13 вересня 2023, 13:24

       Зустріч із воїнами – захисниками -  це завжди неабияка подія для учнів і вчителів нашого ліцею. Спілкування, що відбулося сьогодні,  було по - особливому теплим та щемливим -  до нас завітав тато двох прекрасних учнів Артема та Діани, наш колега Василь Капелюшний. Під час зустрічі з учнями 7 – А класу Василь Віталійович наголосив, що необхідно зараз  добре вчитися, адже  сьогоднішні школярики будуть відбудовувати і розбудовувати  нашу  державу, піднімати економіку, вивовидити Україну на перші сходинки  в рейтингу держав світу. Ми вдачні за зустріч, за гарні емоції, за щоденний подвиг заради нас.

13 09 23

 
Міжнародний день грамотності
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 вересня 2023, 09:51
   Міжнародний день грамотності — це один із міжнародних днів, що відзначається в системі Організації  Об’єднаних Націй щороку 8 вересня. Його мета — привернути увагу до проблеми неграмотності, що залишається актуальною для багатьох країн, в тому числі і України, та підкреслити важливість грамотності для кожної людини та суспільства в цілому.
   Традиція  щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією   Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме тут започаткували відзначати 8 вересня , як Міжнародний день  грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.
   У нашому освітньому закладі з нагоди свята  бібліотекарем  Погасій В.П. спільно з бібліотечною радою ліцею було організовано виставку літертури «Міжнародний день грамотності». Для учнів створено випуск інформаційного вісника «Історія дня грамотності».
 09 09 23
 
Ти як?
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 вересня 2023, 08:50
       Нещодавно практичним психологом Тимчак А. О. у взаємодії з класними керівниками 5-х класів Лепенець Н.Л. та Кісіль В. В. було проведено перше в цьому році заняття з елементами тренінгу "Ти як?"котре ставило на меті допомогти дітям зрозуміти, як вони відчувають себе емоційно та психологічно і навчити їх ефективним стратегіям саморегуляції та заспокоєння у стресових ситуаціях. Діти працювали з інфографікою на тему "Як себе заспокоїти" та мали змогу вивчити корисну інформацію про різні методи заспокоєння: глибоке дихання, медитація, фізична активність та ін.
Діти зрозуміли, що стрес є нормальною реакцією на певні події, і вони можуть впливати на свої власні емоції та ставлення до них, навчились  знаходити внутрішні ресурси для подолання труднощів і досягнення успіху.
 08 09 23
 
Підтримуємо воїнів ЗСУ
Написав Administrator   
Середа, 06 вересня 2023, 10:59
         Не є секретом, що нині маємо одну мрію на всіх – перемога, закінчення війни, зустріч з рідними і знайомими, що нас захищають. Щоб мрія здійснилась,потрібно допомагати нашим воїнам – захисникам. Учні 1 – А класу (класний керівник Павленко А.А.) розпочали мандрівку до Країни Знань з важливої справи – намалювали малюнки для тих, хто на передовій. Не стояли осторонь і батьки та вчителька - зібрали кошти та  придбали необхідні ліки. Приємно, що наш учнівський  колектив поповнився маленькими патріотами, дякуємо батькам за їх гарний вчинок, який є прикладом турботи про захисників для їх діток. Наближуємо перемогу разом!      
 06 09 23
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>