Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Українські вечорниці
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 17 листопада 2014, 15:18

З нетерпінням старшокласники чекали і посилено готувались до улюбленого свята – українських вечорниць. Цей захід у нашій школі став традиційним і проводиться зазвичай як завершення Тижня рідної мови та літератури.
Протягом вечора учні 9-11-х класів інсценізовували уривки творів українських класиків: «Кайдашева сім’я», «Наталка Полтавка», «Мартин Боруля», співали як українські народні пісні, так і сучасні пісні про Україну, презентували улюблені страви українців.
Свято вдалось на славу!

17 11 2014

 
«Мова калинова»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 14 листопада 2014, 15:21

Під такою назвою для учнів початкової школи пройшов виховний захід, який підготувала Павленко А.А. зі своїми учнями 4-Б класу. Четвертокласники вшановували рідне слово, рідну мову та Україну: декламували власні вірші про Україну, виконували українські народні пісні під супровід народних інструментів – баяна та бандури. А Магістр Науки, головний гість свята, розповів про походження української мови та основні історичні етапи її становлення.

14 11 2014

 
Психолого-педагогічний семінар-практикум
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 13 листопада 2014, 15:06

Психологічна компетентність педагога - запорука ефективності навчально-виховного процесу. 13 листопада з метою підвищення психологічної культури молодих педагогів, практичним психологом школи було проведено психолого-педагогічний семінар-практикум на тему: «Особистісне зростання вчителя». На даному заході вчителі знайомилися з формами інтерактивної взаємодії, обговорювали методи самовдосконалення у різноманітних сферах життя, застосовували на практиці прийом «Я-висловлювання» у спілкуванні, створювали позитивний психологічний клімат шляхом усвідомлення цінності самореалізації у своїй професії.

13 11 2014

 
Відкриття шкільного театрального сезону
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 12 листопада 2014, 15:16

В нашій школі вже сьомий рік діє ляльковий театр під керівництвом вчителя початкових класів Задорожньої Н.С. Дякуючи їй, на сцені оживають герої улюблених казок, від чого учні початкових класів просто у захваті! Школярі мають змогу поспілкуватися з героями, повболівати за них, порадіти з ними, отримати свій перший життєвий досвід, засвоїти основні правила культури спілкування.
Сьогодні – осіння прем’єра після літніх канікул! Відкриття театрального сезону розпочалась з інсценізації казки «Ріпка».
Глядачі задоволені! Чекаємо наступних вистав!

12 11 2014 1

 
Шкідливі звички чи життя в своє задоволення?
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 12 листопада 2014, 15:09

Протягом тижня соціальним педагогом школи, Золотоверхою Т.Ю. у 5-х класах було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Шкідливі звички чи життя в своє задоволення?».
Метою занять було поглибити знання учнів про корисні звички, довести до свідомості учнів, що саме шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, виховувати негативне ставлення до тютюнових виробів, алкогольних та наркотичних речовин, пропагувати здоровий спосіб життя.
Під час занять учні переглядали соціальні ролики, обговорювали міфи і факти про шкідливі звички, вчилися відстоювати свою позицію у компанії друзів щодо недопустимості вживання тютюну та алкоголю, складали спільний колаж «Складові здорового способу життя».

12 11 2014

 
Вітаємо переможців районної олімпіади з історії!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 10 листопада 2014, 15:11

ПРИСЯЖНЕНКО КАРІНУ
(вч. Шевчук В.В.) –
ЗА ЗАЙНЯТЕ І МІСЦЕ
СЕРЕД ВОСЬМИКЛАСНИКІВ!

БУЗА АНДРІЯ
( вч. Шевчук В.В.) –
ЗА ЗАЙНЯТЕ І МІСЦЕ
СЕРЕД УЧНІВ 9-х КЛАСІВ!

КИРИЧЕНКО ВІКТОРІЮ
( вч. Обревко Т.В.) –
ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІ МІСЦЕ
СЕРЕД ДЕВ”ЯТИКЛАСНИКІВ!

ШЕВЧЕНКО ДАРИНУ
(вч. Шевчук В.В.) –
ЗА ЗАЙНЯТЕ І МІСЦЕ
СЕРЕД УЧНІВ 10-х КЛАСІВ!

Успіху вам у наступних етапах між предметних олімпіад!

 
Тиждень української мови та літератури
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 07 листопада 2014, 15:14

Традиційно на початку листопада в школі проводиться Тиждень рідної мови, протягом якого проводяться різноманітні конкурси, вікторини, читання. Школярі мали змогу проявити свої мистецькі таланти у оформленні стіннівок, перевірити знання з української мови та літератури під час проведення мовознавчих та літературних конкурсів, різноманітних вікторин, олімпіад, продемонструвати артистичні здібності під час декламування віршів рідною мовою.
Приємно відзначити, що вже традиційним став і День вишиванки, коли школа майорить різнобарвними кольорами національної вишивки. А вшанувати рідну мову, дізнатись про трагічні сторінки її історії, піднесення та розквіт учні мали нагоду під час загальношкільної лінійки до Дня української писемності та мови «Розквітай, рідна мово!», яку провели учні лекторської групи 10-Т класу.
Попереду – конкурсно-розважальна програма «Українські вечорниці». Тож готуємось дивувати свої вміннями, здібностями та талантами далі!

мова

 
Прихильників життя та творчості Тараса Шевченка вітаємо з черговою перемогою!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 04 листопада 2014, 15:09

Мабуть, шкільні канікули пішли на користь юним мовознавцям та прихильникам поетичного слова, адже на районному етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка маємо аж чотири перемоги!

Вітаємо:

Олійник Надію (вчитель Струк Т.М.),

Степаненко Аліну (вчитель Золотарьова А.М.),

Буза Андрія (вчитель Струк Т.М.) із зайнятими першими місцями,

а Шевченко Дарину (вчитель Золотарьова А.М.) - із другим!

Бажаємо вам творчого натхнення, витримки і перемог у наступних етапах конкурсу!

 
Вітаємо збірну команду футболістів нашої школи!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 04 листопада 2014, 15:09

Приємно відзначити, що наша шкільна збірна футбольна команда юнаків зайняла І місце серед інших команд міста!
Футболісти здобули перемогу під час дружніх зустрічей зі школярами ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей (2:0), Шполянської гімназії №3 (1:0) та командою Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (2:1).
Задорожній О.М., вчитель фізкультури та наставник юних футболістів, може пишатися справжніми «бомбардирами» команди: Почтарем Владиславом, Бондаренком Сергієм, Кірносом Євгенієм, які забили найбільше голів, та найкращим воротарем - Кисленком Віталієм! Також не можна не захоплюватися грою Боярчука Олексія, Шпака В’ячеслава, Циби Назара, Танька Сергія, Грабенка Максима, Костіва Юрія, Комара Максима, Яценка Володимира та Семка Романа, які наблизили нашу команду до перемоги!
Удачі та перемоги вам в наступних іграх!

 
70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 03 листопада 2014, 15:01

Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. Установлення Дня визволення України від фашистських загарбників має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, ушанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі, людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі. Учні нашої школи також мали змогу згадати події тих далеких подій на загальношкільній лінійці, яку підготували члени лекторської групи 11-М класу.
Ми пам’ятаємо!

70rokiv

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>