Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Умій себе захистити
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 квітня 2015, 14:22

Не кажи і не роби нічого поганого,
Навіть тоді, коли ти наодинці з собою.
Учись надто більше соромитись самого
Себе, ніж інших.
                                                        Демокріт

Такими словами розпочалася виховна година з елементами тренінгу в 5-Б класі на тему «Що таке насильство і як себе захистити?». Учні ознайомилися з поняттям насильства, його видами, дізналися про цікаві методи виходу з конфліктних ситуацій, одразу попрактикувалися в цьому, розігравши кілька рольових ситуацій, побували в ролі жертви та свідка конфлікту. Наприкінці виховної години учні визначили, обговорили та запам’ятали хто може допомогти та до яких установ варто звертатися в разі скоєння насильства над ними. Отже, скажемо "НІ!" насильству!!!

таня З

 
Тиждень хімії
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 16 квітня 2015, 14:21

Тиждень хімії, який традиційно проходить на початку весни, охопив практично всіх старшокласників школи. Для юних прихильників цієї непростої науки вчителем хімії, Буз С.О., були проведені різноманітні заходи, по закінченню яких були визначені кращі з кращих.
За результатами проведеної вікторини «Найкмітливіший хімік» вітаємо переможців: Стукала Д., Беліка В. (8-Б), Мошенську Ю., Ветушка Д., Савчука Д. (8-А), Старцева П., Леляка Б., Табаченка С. (9-А), Буза А., Буженко С.(9-Б), Кулинич Є. (10-Т), Довгаль Ю. (10-Т) та випускників Кисленка В., Мошенську Е., Хименко Т. (11-М), Ткаченко В., Почтар В., Баєнка Р. (11-Т).
Під час проведення міжшкільної інтелектуальної гри «Найрозумніший» визначені найактивніші та найкмітливіші юні хіміки: Стукало Д., Присяжненко К. (8-Б), Єдин Д., Карагузов В. (8-А), Буз А., Журик Я. (9-Б), Леляк Б., Кириченко В. (9-А), Ткаченко В. (11-Т), Попович І., Нікітович В. (10-Т). Вітаємо всіх з перемогою!

 
Найрозумніший клас
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 15 квітня 2015, 14:18

Розвивати в учнів інтерес до навчання, допитливість, допомогти дітям розкрити такі якості, як кмітливість, спостережливість, винахідливість – таку мету перед собою поставили класоводи 1-х класів Л.М.Сіренко та З.М.Кугот, проводячи інтелектуальну гру «Найрозумніший клас».
Команди першокласників «Найкращі» (1-А) та «Розумники» (1-Б) продемонстрували вміння працювати в команді, кмітливість, ерудицію та творчі здібності під час конкурсів «Літературний калейдоскоп», «Країна рослин і тварин», «Царство пір року», «Кабінет логічного мислення», «Про все на світі», «Гра зі словом».
Журі дуже важко було визначити претендента на почесне звання «Найрозумніший клас», адже боротьба за кожен бал точилась дуже напружено на кожному етапі гри. Тож в кінці інтелектуального двобою були нагороджені пам’ятними дипломами два класи – за відмінні знання та перемогу в номінації «Найрозумніший клас». Маємо надію, що ця відзнака для кожного класного колективу стане потужним стимулом для оволодіння новими знаннями і натхненням для наступних перемог.

найрозумніший клас

 
Свято птахів
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 09 квітня 2015, 10:22

Традиційно квітень приносить з собою красиве свято – День птахів. От і учні 1-А класу разом із класоводом Л.М.Сіренко приєднались до святкування і провели конкурсно-розважальну програму «Надійшла весна прекрасна – прилітайте, пташки, вчасно!».
Любов Михайлівна розповіла учням про те, що 21 березня, за старим звичаєм, починається місяць птахів, які є невід’ємною частиною нашого життя. А учні продовжили розповідь про пернатих друзів, які мають власні звички, традиції, ведуть цікавий спосіб життя.
Маленький Поштарик приніс до класу телеграми від весняних птахів, які ось-ось повернуться з теплих країв і порадив малятам готувати для них квартирки та охороняти наших маленьких друзів.
Протягом конкурсно-розважальної програми малята дізнались про народні прикмети, які пов’язані із життям птахів, відгадували загадки, розповідали вірші, брали участь у вікторині. До прильоту птахів з теплих країв ми готові!

Люба Михайлівна

 
Справжній вундеркінд
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 06 квітня 2015, 10:18

Андрій Буз – гордість нашої школи! Тільки в цьому навчальному році на районному етапі міжпредметних олімпіад він зайняв 5 перших та 2 других місця! Що стосується перемог на обласному рівні, то цей результат просто вражає – наш Андрій став призером 5 разів! Це олімпіади з математики (ІІІ місце), хімії (ІІІ місце), географії (ІІ місце), історії (ІІІ місце), української мови (ІІІ місце)! І це не враховуючи призових місць на конкурсі знавців рідної мови ім. П.Яцика та мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Сподіваємось, що його ім’я незабаром стане відомим далеко за межами нашого міста, адже Андрій уже проклав дорогу на всеукраїнську олімпіаду з географії. Хоча призером цього року він не став, та маємо надію, що завдяки наполегливості, кмітливості й відмінним знанням його успіхи ще попереду!
Ми пишаємось тим, що цей обдарований учень навчається саме в нашій школі і бажаємо йому тільки успіхів, натхнення, і звичайно ж – перемог!Андрюша

 
Всесвітній день Землі
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 березня 2015, 13:02

Коломійчук Т.А, вчитель географії, має талант зацікавлювати учнів незвичайними історіями та маловідомими фактами з життя видатних мандрівників, відкриваючи по-новому цікавий світ Всесвіту. Цього разу Тетяна Анатоліївна на лінійці знайомила учнів з діяльністю мандрівника Тура Хейєрдала, який присвятив все своє життя подорожам навколо земної кулі на папірусних плотах за ескізами стародавніх рукописів – він свідомо відмовився від сучасної техніки та інших надбань цивілізації. Завдяки книгам та фільмам Хейєрдала про свої подорожі, світ дізнався про флору і фауну осторова Пасхи, Маркізькі та Мальдівські острови тощо.
Дякуємо Тетяні Анатоліївні також за цікаву інформацію про сонячне затемнення, яке цього року співпало з днем весняного рівнодення.

20 03 15

 
В гості до рідної школи з АТО
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 19 березня 2015, 13:09

Ім’я Олександра Міцкевича відоме, мабуть, кожному учневі нашої школи. Адже випускник був яскравою особистістю, приємним співрозмовником, веселою та творчою людиною. Крім того, він завжди був активним учасником всіх загальношкільних заходів, призером районних та обласних олімпіад з історії та правознавства. Його картини ставали переможцями обласних мистецьких виставок та різноманітних конкурсів з образотворчого мистецтва. Ще й до цього часу його малюнки та картини прикрашають приміщення шкільної бібліотеки.
Знаючи Олександра, не дивно було почути інформацію про те, що 23-річний випускник юридичного вишу зараз перебуває у зоні АТО (у місті Волноваха). Щойно повернувшись додому у відпустку, Олександр відразу завітав у гості в рідну школу, де не було відбою від привітань, гарних теплих спогадів про шкільне життя і звичайно ж – запитань про службу в АТО. Учні із захопленням слухали розповіді про нелегкі будні наших солдат, спогади про шкільні та студентські роки.
Дякуємо, Олександре, за цікаву зустріч! Ми з нетерпінням чекаємо в гості знову! Удачі і перемог!

22 03 15

 
Зі святом весни
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 07 березня 2015, 13:42

pozdorovlennya-z-8-bereznya

 
Турнір «Лицарі ввічливості»
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 25 лютого 2015, 14:47

Марченко С.В., класовод 2-Б класу, провела з учнями цікавий захід, покликаний виробити правила чемності для учнів, вчити їх бути ввічливими та шанобливо ставитися до інших.
Розпочався турнір розминкою, під час якої другокласники розповідали про лицарів, представляли свої творчі роботи у малюнках, а потім брали участь у різноманітних конкурсних завданнях: «Чемні слова», «Лицарські манери», «Сервірування столу», «Випий компот», «Благородні вчинки». В кінці заходу учні давали клятву, обіцяючи бути шляхетними, ввічливими, чуйними і уважними до інших.

лицар

 
«Тарасовими шляхами»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 23 лютого 2015, 14:45

Традиційно учні нашої школи беруть участь у конкурсі юних поетів «Тарасовими шляхами» і щороку маємо переможців.
Цього року ми представили на конкурс творчі роботи 20 юних поетів-початківців і маємо переможців! Вітаємо учня 2-Б класу КУНЦЯ ЗАХАРА із зайнятим ІІ місцем (класовод Марченко С.В.), ученицю 3-Б класу СТЕЦЕНКО ЯРОСЛАВУ із зайнятим ІІ місцем (класовод Лихенко С.П.) та учня 7-А класу БОЙКА ВІТАЛІЯ (вчитель Золотарьова А.М.)!
Чекаємо від вас нових досягнень!

1 009

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>