Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Вітаємо переможців районних олімпіад
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 11 грудня 2014, 15:50

10 12 143

 

 
Урок літератури рідного краю
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 10 грудня 2014, 14:35

Зустріч з письменником – завжди цікаво для дітей, а відомий поет Сергій Миколайович Ткаченко просто зачаровує будь-яку аудиторію. Завдячуючи вчителю української мови та літератури Золотарьовій А.М. та шкільному бібліотекарю Погасій В.П., школярі провели незвичайний урок літератури рідного краю разом з талановитим, ерудованим, енергійним та позитивним поетом сучасності.
Із захопленням учні 10-х класів слухали інформацію про дослідження науковців світового рівня з історії походження української мови, почули пісні інших народів світу, які близькі фонетично українській мові.
Поет в цікавій формі познайомив школярів з творчістю «шестидесятників» в Україні, декламував твори Ліни Костенко, Бориса Олійника, Миколи Вінграновського і, звичайно ж - власні вірші.
Учні та вчителі отримали масу позитивних емоцій! Маємо надію, що ця зустріч з Сергієм Миколайовичем була не останньою.

10 12 141

10 12 142

 
Слава Україні! Героям слава!
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 06 грудня 2014, 15:47

          На День Збройних Сил України юнакам нашої школи пощастило поспілкуватися зі справжніми героями нашого часу -  солдатами, які захищають Україну безпосередньо в епіцентрі АТО (в місті Дебальцево)  та з волонтерами, які під кулями, ризикуючи життям,  доставляють  гуманітарну допомогу на лінію фронту.

         Волонтер Ігор Леонідович Зачепа розповів про нелегку діяльність добровольців, які не тільки допомагають бійцям продуктами харчування та предметами першої необхідності, а й підтримують морально. Приміром, листи, малюнки та ангели-охоронці, виготовлені власноруч учнями 3-А класу, порадували бійців 14 батальйону, які пообіцяли навіть приїхати в гості і подякувати за такі подарунки особисто. Як  приємно було бачити посмішку на стомлених обличчях від  дитячих добрих побажань та слів подяки!

         Більш серйозною стала розмова з Олегом Анатолійовичем Дашком, який  щойно повернувся  з Донецької області і перебуває у відпустці. Від нього юнаки дізналися про важкі, насичені та страшні будні українських захисників, яких сепаратисти обстрілюють щодня, а іноді і щогодини. Цікавими для школярів стали розповіді про звичайний побут солдат, про їх дружбу, їх життєві історії.

             Приємно було почути від Олега Анатолійовича і  слова подяки за підтримку шполянами всіх солдат, які зараз в АТО. Він зазначив, що тільки завдяки почуттю гумору, доброзичливості і віри українців в перемогу можна вижити і не зламатися морально.

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!

ато

 
Уроки доброти
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 03 грудня 2014, 15:39

Третього грудня громадськість щорічно відзначає Міжнародний день інвалідів.
Протягом тижня соціальним педагогом Золотоверхою Т.Ю. були проведені «уроки доброти» під гаслом «Дивіться на нас, як на рівних» серед учнів різних вікових категорій.
Звернути увагу дітей на права людей-інвалідів, формувати любов та повагу до людей з обмеженими можливостями, виховувати чуйність, співчуття та гуманне ставлення до людей із вадами – такою була мета проведених заходів.
Виготовлені власноруч подарункові ляльки-мотанки школярами середніх класів були передані учням нашої школи з обмеженими можливостями, що навчаються на індивідуальному навчанні вдома.

Fotor1209120940

 
"Жити в світі, в якому є ВІЛ"
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 01 грудня 2014, 15:36

Першого грудня в усьому світі відзначають день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Працівниками сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації спільно з лікарем інфекціоністом кабінету «Довіра» Шполянської ЦРЛ було проведено інформаційно – просвітницький захід серед учнів 9 – 10 класів на тему: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Старшокласники прослухали цікаву лекцію та переглянули відеофільм, в якому було показано методи запобігання та профілактики ВІЛ/СНІДу.

ййй

 
За дитинство без насильства
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 25 листопада 2014, 15:33

25 листопада весь світ відзначав Міжнародний день боротьби з насильством. Естафету перехопили і учні нашої школи. Протягом тижня з школярами були проведені години спілкування, анкетування, також організовано виставку стіннівок «За дитинство без насильства!». Серед учнівських робіт визначити переможця було неможливо, адже кожна робота була неповторною, унікальною та змістовною.

Fotor1209135417

 
Українські вечорниці
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 17 листопада 2014, 15:18

З нетерпінням старшокласники чекали і посилено готувались до улюбленого свята – українських вечорниць. Цей захід у нашій школі став традиційним і проводиться зазвичай як завершення Тижня рідної мови та літератури.
Протягом вечора учні 9-11-х класів інсценізовували уривки творів українських класиків: «Кайдашева сім’я», «Наталка Полтавка», «Мартин Боруля», співали як українські народні пісні, так і сучасні пісні про Україну, презентували улюблені страви українців.
Свято вдалось на славу!

17 11 2014

 
«Мова калинова»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 14 листопада 2014, 15:21

Під такою назвою для учнів початкової школи пройшов виховний захід, який підготувала Павленко А.А. зі своїми учнями 4-Б класу. Четвертокласники вшановували рідне слово, рідну мову та Україну: декламували власні вірші про Україну, виконували українські народні пісні під супровід народних інструментів – баяна та бандури. А Магістр Науки, головний гість свята, розповів про походження української мови та основні історичні етапи її становлення.

14 11 2014

 
Психолого-педагогічний семінар-практикум
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 13 листопада 2014, 15:06

Психологічна компетентність педагога - запорука ефективності навчально-виховного процесу. 13 листопада з метою підвищення психологічної культури молодих педагогів, практичним психологом школи було проведено психолого-педагогічний семінар-практикум на тему: «Особистісне зростання вчителя». На даному заході вчителі знайомилися з формами інтерактивної взаємодії, обговорювали методи самовдосконалення у різноманітних сферах життя, застосовували на практиці прийом «Я-висловлювання» у спілкуванні, створювали позитивний психологічний клімат шляхом усвідомлення цінності самореалізації у своїй професії.

13 11 2014

 
Відкриття шкільного театрального сезону
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 12 листопада 2014, 15:16

В нашій школі вже сьомий рік діє ляльковий театр під керівництвом вчителя початкових класів Задорожньої Н.С. Дякуючи їй, на сцені оживають герої улюблених казок, від чого учні початкових класів просто у захваті! Школярі мають змогу поспілкуватися з героями, повболівати за них, порадіти з ними, отримати свій перший життєвий досвід, засвоїти основні правила культури спілкування.
Сьогодні – осіння прем’єра після літніх канікул! Відкриття театрального сезону розпочалась з інсценізації казки «Ріпка».
Глядачі задоволені! Чекаємо наступних вистав!

12 11 2014 1

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>