Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Вітаємо призерів районних предметних олімпіад!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 25 листопада 2015, 10:43

ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ РІДНОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА:

ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРУ (4 кл.) – ІІ місце
(вчитель Лихенко С.П.)
ОЛІЙНИК НАДІЮ (7 кл.) - ІІІ місце
( вчитель Струк Т.М.);
БУЗА АНДРІЯ (1О кл.) – І місце
( вчитель Струк Т.М.);
ШЕВЧЕНКО ДАРИНУ (11 кл.) – ІІ місце
(вчитель – Золотарьова А.М.)

ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ім. Т.ШЕВЧЕНКА:

МАКСИМЕНКА АНДРІЯ (5 кл.) – І місце
(вчитель Гадіон О.Д.);
ТКАЧ АЛІНУ (5 кл.) – ІІ місце
(вчитель Білоцеркович О.С.);
ОЛІЙНИК НАДІЮ (7 кл.) – ІІ місце
(вчитель Струк Т.М.);
СТЕПАНЕНКО АЛІНУ (8 кл.) – І місце
(вчитель Золотарьова А.М.);
ШЕВЧЕНКО ДАРИНУ (11 кл.) – І місце
(вчитель Золотарьова А.М.)

Олімпіади з географії:

РЕМІННОГО БОГДАНА (8 кл.)-
за зайняте І місце;

СТРИГУНА ЯРОСЛАВА ( 8 кл.) -
за зайняте ІІ місце;

РЖЕВСЬКОГО ВОЛОДИМИРА (9 кл.) –
за зайняте ІІ місце;

КИСЛІЧЕНКО ЛАДУ ( 11 кл.) –
За зайняте ІІІ місце!!!

Підготувала переможців вчитель географії Коломійчук Т.А.

Олімпіади з екології:

НІКІТОВИЧ ВІКТОРІЮ ( 11 кл.) –
за зайняте І місце та
КИРИЧЕНКО ВІКТОРІЮ(10 КЛ.)-
за зайняте ІІІ місце!
Дякуємо Буз Світлані Олександрівні
за підготовку та підтримку учнів!

Олімпіади з фізики:
БУЗА АНДРІЯ (10 КЛ.) -
за зайняте І місце
(вчитель – Осадчий А.П.)


ЗОЛОТОВЕРХОГО АНДРІЯ (8 кл.)-
за зайняте І місце
(вчитель Обревко Т.В.)

Олімпіади з історії:
ПРИСЯЖНЕНКО КАРІНУ (9 кл.) –
за зайняте І місце
(вчитель Шевчук В.В.)

ШЕВЧЕНКО ДАРИНУ (11 кл.) –
за зайняте ІІ місце
(вчитель Шевчук В.В.)


БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ
В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ЗМАГАНЬ!

 

 
Мій друг – безпечний рух!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 листопада 2015, 10:40

За статистикою, щороку в Україні під колесами гине понад 2 тисячі людей, близько 30 тисяч дітей отримують травми на дорозі. Тож нагадати учням правила дорожнього руху, правила поведінки в транспорті, правила для велосипедиста, пояснити необхідність їх дотримання – мета проведення шкільного Тижня безпеки руху, в якому були задіяні всі учні нашої школи.
Приміром, учні Сіренко Л.М., класовода 2-а класу, мандрували в Королівство Дорожніх Знаків, об’єднувались у групи «Пішоходи», «Пасажири» та «Експерти», повторюючи «Абетку безпечної дороги».
Класні керівники 5-х класів, Чорна В.М. та Микитенко С.Г., провели цікавий захід «Мій друг – безпечний рух!», де учні мали змогу продемонструвати свої знання з правил дорожнього руху, виробити алгоритм дії при ДТП, беручи активну участь у вікторинах та рольових іграх.
А учні 8-А класу разом з Лук’яненко М.О. переглядали відеоролики, обговорюючи ситуативні задачі, створюючи пам’ятки велосипедистам та пішоходам.
Бути обережними на дорозі закликали учні 2-4-х класів, які взяли активну участь у конкурсі малюнків «Увага! Дорога!», а старшокласники випустили стіннівки-звернення із корисною інформацією для всіх учасників дорожнього руху.

25.11.2015

 
Тиждень рідної мови
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 16 листопада 2015, 13:49

На початку листопада в нашій школі традиційно проходить Тиждень рідної мови. Відкриття тижня розпочалось загальношкільною лінійкою безпосередньо в День писемності та мови, 9 листопада. А закінчувався день переглядом фільму про Нестора Літописця. В школі панувала незвичайна атмосфера: учні метушились біля виставки мовознавчих стіннівок, шанувальники рідної мови готувались до написання Всеукраїнського диктанту, а всі інші – красувались та фотографувались у вишиванках. Адже саме на відкриття Тижня ми проводимо традиційний День вишиванок.

16 11

А далі – щодня новий захід: свято мови «Рідна мова чиста,як роса» (8 кл.), мовознавчий квест «Правопис слів іншомовного походження» (10 кл.), фразеологічні та літературознавчі вікторини (5-7 кл.), «Лінгвістичний ігроленд» (3-4 кл.), конкурс на кращого автора лінгвістичної казки (4-6 кл.), конкурс юних поетів, турнір мовознавців (9- 10 кл.), диспут «Культура мовлення сучасної молодої людини» для старшокласників, і ,звичайно, ж – українські вечорниці з інсценізаціями творів відомих класиків, конкурсом гуморесок, популярними народними піснями та презентаціями улюблених страв українців.
Маємо надію, що такі предметні тижні сприяють зацікавленості молоді українською мовою, допомагають виховувати шанобливе ставлення до рідного слова та почуття національного патріотизму.

16 111

 
Вивчаємо право залюбки і цікаво!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 09 листопада 2015, 13:46

Сьогодні однією з найважливіших проблем у правовій газузі є низький рівень або навіть відсутність правової культури, що призводить до значних негативних наслідків у нашому суспільстві. Тому проведення Тижня правознавства у школі – не лише актуальне, але й корисне для школярів. Крім того, завдяки мудрим наставникам-вчителям правознавства (зокрема Обревко Т.В.), учні із цікавістю, захопленням беруть участь у таких заходах, як: гра-інсценізація «Законодавчий процес», вікторина «Чи знаю я свої конституційні права?», гра «Приймаємо статут класу», диспут «Батьки не мають права втручатися в особисті справи неповнолітніх дітей?», зустрічі з працівниками юстиції та адвокатами.
Приємно відзначити ще й той факт, що юні правознавці нашої школи щорічно є призерами та переможцями Всеукраїнських правових конкурсів. В цьому ж році старшокласники беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Права людини та сучасні виклики України». І ось на днях чекаємо новин про результати участі наших учнів в районних предметних олімпіадах. Хай їм щастить!

pravo

 
Зустріч з письменником-земляком
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 03 листопада 2015, 14:08

Черкащина багата на талановитих людей і ось учням 8-А класу пощастило поспілкуватися з неординарною особистістю, цікавим співрозмовником, співаком, і, нарешті, просто позитивною людиною – самобутнім письменником з с. Ротмистрівки Сергієм Петровичем Мошенським – в минулому випускником нашої школи, вчителем початкових класів, а нині – наставником в Куцівському храмі.
Сергій Петрович почав писати порівняно недавно, приблизно 5 років тому, та його твори мають різноманітну тематику і можуть зацікавити будь-якого читача. Вірші земляка розповідають про любов до Батьківщини, про красу природи рідної землі, відтворюють сучасні події та настрої, присвячуються справжнім патріотам рідної держави (зокрема Надії Савченко) тощо. Також письменник є автором духовних віршів, а його пісні виконуються в різних храмах Черкащини. В прозових творах Сергій Петрович пише про дітей війни, про Т.Шевченка, досліджує творчість Т. Осьмачки. Він гарно відчуває настрій аудиторії і вміє зацікавити співрозмовника, тому учні до останньої хвилини зустрічі захоплено слухали різноманітні розповіді, повчальні життєві історії, вірші, пісні під акомпанемент гітари.
Маємо надію побачити цікавого гостя ще не раз і послухати нові твори талановитого земляка.

поет

 
Вітаємо переможців предметних Інтернет-олімпіад!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 02 листопада 2015, 13:06

Цього року в Інтернет-олімпіадах брали участь 44 учнів нашої школи.

Найактивнішими серед них були: Титаренко Б./ 8 кл./, Стукало Д., Дорошенко В., Сидоренко А. /9 кл./, Буз А./10 кл./, Кудієнко А., Шевченко Д., Нікітович В. /11 кл./ - саме ці учні вирішили випробувати власні сили та перевірити рівень знань, умінь та навичок з декількох предметів.

І недарма - маємо 5 призових місць!

Тож вітаємо переможців:
Буза А. /10 кл./ за зайняте ІІ місце з правознавства /вч. Обревко Т.В./;
Кудієнка А./11 кл/ за зайняте ІІІ місце з правознавства /вч. Шевчук В.В./;
Мельник А. та Бойко В. /8 кл/ за зайняте І місце з хімії / вч. Буз С.О./;
Буза А. /10 кл./ за зайняте ІІ місце з історії / вч. Обревко Т.В./.
Бажаємо вам успіху в наступних випробуваннях, адже незабаром – шкільні та обласні предметні олімпіади!

 
Дивинки осені
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 23 жовтня 2015, 14:06

Уже справжньою традицією для наших школярів стала виставка виробів з природного матеріалу, яка протягом декількох років проводиться напередодні осінніх канікул. Приємно відзначити, що в цій виставці завжди беруть участь практично всі класні колективи, починаючи від «первачків».
Не втомлюємось дивуватися фантазії, творчим здібностям та майстерності учнівських колективів, батьків, класоводів та класних керівників! На осінньому вернісажі звичайні овочі, фрукти, гілочки дерев та квіти перетворювались на героїв казок, мультфільмів, гумористичних персонажів тощо. Переможців визначити було неможливо, тому кожен учнівський колектив нагороджений пам’ятними дипломами “За оригінальність», «За креативність», «За фантазію», «За майстерність» і т.і.
Виставка вдалась на славу!

виставка

 
Акція «Збирай кришки на допомогу воїнам АТО»
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:02

Завдяки Лук’яненко М.О., вчителю біології та класному керівнику 8- А класу, наша школа одна з перших на Шполянщині приєдналася до акції «Збирай кришки на допомогу воїнам АТО» (за ініціативою Черкаського ГО «Психологія і спорт» та групи небайдужих черкащан «Діємо разом»). Кошти, виручені від здачі кришок, направляються на картку пораненого в АТО бійця батальйону «Черкаси» Дмитра Бодрієнка, який перебуває на лікуванні у військовому госпіталі м. Одеса. Юнак є прикладом мужності та відваги, а добрі справи наших учнів – гарним прикладом для наслідування іншим школярам.
Акція діє з 22.07.2015 до 31.11.2015 року. Приєднуйтесь і ви!!!!!
https://www.facebook.com/Diemorazom

КРИШКИ ДЛЯ АТО

 
«Герої завжди поміж нас»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 18 вересня 2015, 13:27

І знову ми зустрічаємо гостей. Цього разу учні школи мали змогу познайомитися і поспілкуватись з новим героєм, який нещодавно приїхав у відпустку із зони АТО.
Ткаченко Іван В’ячеславович служить в 26-ій аеромобільній бригаді, має дві спеціальності – артилерист та водій-механік. Він розповів про нелегкі будні під час перебування в Дебальцево та в Артемівську, про вірних бойових друзів, разом з нами на загальношкільній лінійці вшанував пам’ять земляків, які загинули під час виконання військового обов’язку.
На зустрічі з випускниками Іван В’ячеславович побажав старшокласникам вибирати професію за покликанням і стати студентами омріяних вузів. Вони, в свою чергу, побажали героєві здоров’я, витримки, сили, мирного неба і призначили нову зустріч – на випускному вечорі, адже один із синів Івана В’ячеславовича, Артем, в цьому році випускник.
Ми Вас чекаємо! Слава героям Шполянщини!

АТО

 
Олімпійський тиждень
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 14 вересня 2015, 13:26

Із цікавістю школярі зустріли Олімпійський тиждень, який охопив всі класні колективи Єдиним уроком «Спорт єднає всіх».
Для учнів початкових класів протягом тижня була проведена віртуальна подорож «В гостях в олімпійців України», «День відкритих дверей» з керівниками та тренерами спортивних секцій.
Учні 8-х класів активно брали участь у вікторині «З історії олімпійського руху», а десятикласники демонстрували свої знання під час проведення брейн-рингу «Зірки олімпійського спорту України».
Наймасовішими заходами стали шкільні турніри з шашок та настільного тенісу. А крім цього – виставка плакатів та фотогазет «Спортсмени нашого класу» в кожному учнівському колективі. Тож Олімпійський тиждень провели на славу!

олімпійський

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>