Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Ми – перші !!!!!!!!!! Ми – найсильніші!!!!!!!!!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 13 квітня 2018, 12:09

Міф про те, що п’ятниця 13 – день , м’яко кажучи, не зовсім вдалий, знову розвіяла спортивна збірна команда хлопців школи. Як відомо, сьогодні на базі комунального закладу «Шпола Арена» відбувся І етап обласних змагань «Патріотична Черкащина». Юнаки мали змогу проявити себе у таких видах змагань: згинання – розгинання рук за 1 хвилину, біг 60 м, біг 1000м, метання гранати Ф – 1 , жим гирі 16 кг та перетягування канату. Ми стали першими у всіх видах змагань, і лише у перетягуванні канату посіли друге місце. Спортивну славу школі здобули: БЄЛІК ВЛАДИСЛАВ, НЕВЕЧЕРЯ ПАВЛО, БЕРДАК ВОЛОДИМИР, ГОНЧАР ВІТАЛІЙ, ГОНЧАРЕНКО ВЛАДИСЛАВ, ГИЧКА БОГДАН. Підготували учнів до змагань Задорожній В.О. та Гичка В.І.
Вітаємо юнаків та їх наставників з перемогою і щиро зичимо нових спортивних звершень.

13 04 18

 
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 12 квітня 2018, 10:31

Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів — пам'ятна дата, що відзначається 11 квітня на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. В березні 1945 року німецьке командування й основна частина охорони втекли з табору перед загрозою бути схопленими американськими військами. Тоді, безпосередньо перед прибуттям американців, на території Бухенвальду (найбільшого концентраційного табору) спалахує збройне повстання, організоване силами самих ув'язнених. Коли в концтабір Бухенвальд увійшли американські війська, повсталі вже перебрали на себе контроль над табором смерті, 11 квітня — день входження американців на територію Бухенвальду — і був прийнятий як дата, коли відзначається «Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів». В нашому в навчальному закладі організовано та проведено низку заходів з нагоди вшанування пам’яті жертв концентраційних таборів.
Вчитель історії Шевчук В.В. розпочав в цей день уроки з інформаційної хвилинки «Завжди у пам’яті народів» під час яких надав учням інформацію про концентраційні табори нацистів, їх виникнення та кількість жертв.
Учні 7 – Б класу (класний керівник Обревко Т.В.) стали учасниками виховного заходу «Погляд у трагічне минуле» .Учні переглянули відеосюжет про концентраційний табір «Уманська яма» («шталаг №349»). Це був один із перших нацистських концентраційних таборів на території України. За даними німецького командування на 14 серпня 1941 року в Уманському таборі знаходилось 50 000 радянських військовополонених (за іншими даними - до 70 000).Найжахливіша доля чекала поранених та хворих бійців : вони були приречені на смерть від ран, хвороб, антисанітарії, голоду, спраги.
Учні 11 – Т класу (класний керівник Вдовиченко О.І.) підготували відеопрезентацію «Якщо на землі є пекло…» в якій розповіли про концтабори України та Європи.
У 2 – А класі (класний керівник Лихенко С.П.) діти переглянули окремі фрагменти відео про дитячі табори смерті.
В холі школи працював інформаційний вісник «Забути цього неможливо».
Заходи, спрямовані на вшанування пам’яті жертв нацистського свавілля допомагають учням зрозуміти, що найвищою цінністю є життя і свобода людини.

12 04 18

 
Тиждень біології розпочато
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 12 квітня 2018, 09:43

З 10 квітня в нашій школі стартував предметний тиждень з біології, мета якого полягає у тому, щоб привернути увагу учнів до предмета та поглибити їхні знання. Кожен день тижня має свій колір і план заходів.

Вівторок - день 1 – жовтий – Почни день з посмішки
1. Відкриття тижня. Лінійка для учнів молодших класів.
2. Анкетування учнів «Ставлення до шкідливих звичок» (10 кл.)
3. Виготовлення буклетів-пам’яток «Не дай СНІДу шанс»
4. Тренінг по профілактиці шкідливих звичок «Знати, щоб жити» (10МФ кл.)
5. Фотовиставка «Природа у жовто-блакитних кольорах»
6. Хвилинка спілкування

жовтий день

Середа – день 2 – зелений – Оберігай першоцвіти
1. Змагання між учнями 6-х класів «Біологічні перегони»
2. Інтелектуальна гра для учнів 7-х класів «Брейн-ринг» під девізом «Ти у світі не один, що ти знаєш про тварин?»
3. Фотоколаж «Селфі з моїми домашніми улюбленцями» (1-4 кл)
4. Хвилинка спілкування

зелений

Четвер – день 3 – червоний – Допоможи безпритульній тварині
1. Бліц-турнір для учнів 9 класу
2. Перегляд кінофільму «100 великих відкриттів. Біологія»(9 кл)
3. Віртуальна екскурсія «Різноманітність видів у природі» (11 кл)
4. Виставка творчих робіт учнів початкових класів «У світі тварин»
5. Хвилинка спілкування

червоний

П’ятниця-день 4 - синій –Люби природу
1.Закриття тижня біології. Підведення підсумків.
2.Зустріч з лікарем гастроентерологом. (8 кл.)
3.Флешмоб
4.Хвилинка спілкування
Кольоровий тиждень біології, що пройшов у школі був змістовним і цікавим. Щодня для учнів школи проводились інформаційні хвилинки, під час яких діти знайомились із значеннями кольорів та девізами дня, до яких вони приурочені. На протязі тижня була проведена біологічна вікторина, найактивнішими учасниками якої стали : Виртос В., Мар’яш А., Жданова В. (10 кл.), Гадіон А., Клюковська А., (8 кл.), Кшановська О. (7 кл.), Гадіон Ю., Ілляшенко В., (6 кл.). Учні із задоволенням брали участь в конкурсі фотогазет та колажів.
Підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і надовго закарбувався у пам'яті учнів. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального.

синій день

 
Прибрали шкільне подвір’я
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 12 квітня 2018, 09:41

11 квітня в нашій школі відбувся суботник з благоустрою території. В ньому взяли участь учні та вчителі. В результаті було впорядковано пришкільну територію: спортивний майданчик, квіткові клумби, прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення школи. Всі попрацювали на відмінно!

суботник

 
З Великоднем!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:08

Великдень 2

 
Готувались до Великодня
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:07

Протягом тижня діти ретельно готувалися до свята Великодня: розмальовували писанки, готували святкові листівки а також підготували виставку малюнків. Вихованці здивували не лише знаннями цікавих пасхальних традицій, а й великодніми шедеврами, які вони зробили власними руками.
Якщо поглянути на світ очима дітей, які підготували цю виставку, - він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій та мрій.Кожна дитяча робота легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю, адже дитина завжди передає те, що бачить, а бачить вона життя.
Можливо саме тому дитяча Великодня виставка випромінює щирість, любов і святковість.

6.04.18

 
Тиждень дитячої та юнацької книги 2018
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:05

З 02.04 по 06.04 квітня 2018 року в школі пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги, який розпочався Днем відкритих дверей « Читати – це круто ! ». Були проведені різноманітні заходи та конкурси : «Кращий відгук на прочитану книгу», «Я малюю книгу», «Моя перша книжечка». Проведено годину спілкування «Восьме чудо світу - книга», виставка закладинок.
Було організовано виставку малюнків «В малюнках казка знову ожива». Учні початкової школи не тільки підготували ілюстрації до улюблених казок, але й мали змогу прорекламувати їх.
У дні Всеукраїнського тижня дитячого читання учні традиційно згадують великого поета Т.Г.Шевченка. Так у 9-му класі був проведений захід по творчості Шевченка не тільки як поета, але і як Шевченка – художника. Учні продемонстрували репродукції Шевченка, , розповідали про його дитинство, юність. Діти представили декілька сценок з його життя, а також виразно декламували поезію Шевченка.
В 3- А класі, класовод Павленко А.А., був проведений урок – проект « Моє рідне місто – моя маленька батьківщина » на якому презентувалися книги про утворення назви міста , його географічне розміщення, пам’ятні та визначні місця.
Для заохочення дітей до читання, був проведений захід «Шполянський книгокрай» , на якому учні презентували прочитані ними книги.
На протязі тижня бібліотека радо вітала своїх читачів!

бібліотека

 
Школа здорового способу життя -ДІЄ!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 05 квітня 2018, 11:28

Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.
Наші діти на сьогодні - ослаблені та хворобливі як, урешті, і належить бути дитині, котра погано та нераціонально харчується, живе в забрудненому навколишньому середовищі, не займається справжньою фізкультурою та постійно зазнає нервових перевантажень.
Школа - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Школа - єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.
Усвідомлюючи це,в нашій школі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров'я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу.
Соціально-психологічна служба школи проводить діагностування з питань психологічного здоров'я учнів школи та працює в напрямку реабілітації учнівської молоді, яка потребує психолого-педагогічного втручання. Організовує зустрічі з лікарями, фахівцями з питань загартування та поліпшення фізичного розвитку, проводить засідання, на яких розглядаються проблеми тютюнокуріння, уживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин. Соціально-педагогічною службою проводяться індивідуальні та групові бесіди, тренінгові заняття, наукові конференції тощо.
Учителі фізичної культури забезпечують розвиток фізичних здібностей не тільки на уроках, а й у позаурочний час. Працюють спортивні гуртки, проводяться змагання і спортивні свята:«Веселі старти», «Старти надії», «Папа, мама, я – спортивна сім’я». Загальношкільні змагання з баскетболу, волейболу, міні-футболу. Козацькі забави, Нумо, хлопці! ,спортивно-туристичні походи.
Медична служба школи постійно готує матеріали бесід стосовно збереження здоров'я, випускає санітарні бюлетені, шкільні стіннівки «Здоров'я».
В школі проводяться «Дні здоров'я», рухливі перерви, фізкультпаузи під час уроків. Працює профілактична робота а саме :
- Бесіди по збереженню життя та здоров’я учнів;
- Тематичні класні години з питань гігієни, охорони здоров’я і формування здорового способу життя;
- Заходи, які попереджують розповсюдження інфекційних захворювань серед учнів;

05 04 2018

 
Ура! Весняні канікули!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 23 березня 2018, 12:34

канікули

 
День води
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 23 березня 2018, 12:30

22 березня у світі відзначають Міжнародний день води, резолюцію про святкування якого прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року.
З нагоди цього свята в школі була проведена загальношкільна лінійка, яку підготувала вчитель географії Коломійчук Т.А. Вона наголосила, що всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати людству про те, що проблема чистої питної води є однією з найгостріших, наявність і якість водних ресурсів розглядається світовим співтовариством як найважливіший фактор стійкого розвитку, економічного росту та соціальної стабільності.
По закінченню лінійки учні переглянули цікаву презентацію про воду.

вода

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>