Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Про призупинення навчально-виховного процесу в школі.
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 06 грудня 2016, 13:14

ШПОЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

06.12.2016                                                                                    № 7-аг
м. Шпола
Про призупинення навчально-виховного
процесу в школі.

Керуючись рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шполянської райдержадміністрації від 06.12.2016 протокол №37, наказом відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту від 06.12.2016 року № 171–аг з метою запобігання поширенню захворюваності серед учнів школи,

НАКАЗУЮ:
1. Призупинити навчально-виховний процес з 07 по 11 грудня 2016 року.
2. Класним керівникам:
2.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед батьків учнів щодо необхідності тимчасового призупинення функціонування навчального закладу. 06.12.2016р.
2.2. Провести бесіди, інструктажі з учнями школи та вихованцями гуртків, секцій щодо безпеки життєдіяльності (дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, про небезпеку перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ). 06.12.2016р.
3. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Білоцеркович О.С., Осадчій В.М. забезпечити коригування календарного планування вчителів–предметників, керівників гуртків з метою виконання навчальних програм з предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану шляхом ущільнення навчального матеріалу, дистанційного навчання.
4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Микишевській О.В. здійснити оплату праці педагогічним та іншим працівникам навчального закладу на цей період згідно чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                         Ф.Ф.Костюкович


З наказом ознайомлені                                     О.С.Білоцеркович
                                                                      В.М.Осадча

 
Про призупинення навчально- виховного процесу у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 30 листопада 2016, 15:00

« Погоджено»
Начальник відділу освіти,
у справах сім’ї, молоді та спорту П.Є.Вербівський

Н А К А З

30.11.2016                                                                                                     № 6 -аг
м. Шпола
Про призупинення навчально-
виховного процесу у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах

Керуючись листом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів від 28.10.2016 №602-121-9/17832 щодо забезпечення систематичного державного контролю за дотримання температурного режиму у навчальних закладах, в зв’язку з відсутністю учнів у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах станом на 30 грудня, з них по хворобі 56 осіб, що становить 42,4%, з метою запобігання спалахів захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, поширенню захворюваності серед учнів школи та недопущення порушення вимог санітарного законодавства,
НАКАЗУЮ:
1. Призупинити з 1 грудня 2016 року навчально-виховний процес у 1-А,1-Б, 4-А,6-Б,7-А класах до 5 грудня 2016 року.
2. Класним керівникам Кавун О.М., Лихенко С.П., Стеценко Ю.В., Обревко Т.В., Коломійчук Т.А. провести роз’яснювальну роботу серед батьків учнів вище зазначених класів щодо необхідності тимчасового припинення навчальних занять.
3. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Білоцеркович О.С. та Осадчій В.М. забезпечити коригування календарного планування вчителями -предметниками.
4. Вчителям школи, що викладають у даних класах, забезпечити виконання навчальних програм з предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану шляхом ущільнення навчального матеріалу та дистанційного навчання.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                           Ф.Ф.Костюкович
З наказом ознайомлені Осадча В.М.
Білоцеркович О.С.
Кавун О.М.
Лихенко С.П.
Стеценко Ю.В.
Обревко Т.В.
Коломійчук Т.А.

 
Пам'яті жертв Голодомору…
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 24 листопада 2016, 13:58

Протягом тижня учні всієї школи вшанували память жертв голодомору. Учні 8-го класу підготували та провели загальношкільну лінійку « Голодомор на Шполянщині» . В учнів молодших класів були проведені години спілкування « Правда про ті роки» , після яких  вони разом взяли участь у акції «Незабудки памяті». Учні старшої школи ,  окрім тематичних виховних годин, підготували інформаційний вісник для учнів всієї школи на тему: «Голодомор 1932-1933 рр.»

24 11 2016

 
День Гідності та Свободи !
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 22 листопада 2016, 13:57

21 листопада – День Гідності і Свободи , свято, яке встановлене  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибор. Цього дня внашій школі відбулось ряд заходів: тематична лінійка  “Історію не можна переписати”, , виставка художньої літератури, присвячена подіям, що відбувались на Майдані, інформаційний вісник «День Гідності та Свободи».

22 11 2016

 
Відвідали захід присвячений Дню Гідності та Свободи!!!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 листопада 2016, 13:54

18 листопада о 14.00 годині в районній бібліотеці та в районному краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи « Герої Небесної Сотні назавжди в наших серцях».
Учні нашого класу разом з класним керівником відвідали цей захід . Слухали цікаві та змістовні розповіді працівників бібліотеки про подвиг простих людей в тяжкі дні Євромайдану . Особливо цікавими були виступи очевидців тих подій – Ігоря Зачепи та Сергія Коваля. Потім учні відвідали районний краєзнавчий музей , де побачили кімнату присвячену героям Небесної Сотні та воїнам АТО.

21 11 2016

 
Тиждень толерантності
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 18 листопада 2016, 13:53

З давніх-давен особистість пізнавала навколишній світ, також займалася освітою,вихованням, вчилась спілкуватися та співіснувати з людьми , що поруч. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки, мабуть, існує і поняття толерантності. Так, 16 листопада 1995 року ЮНЕСКО запровадило відзначати Міжнародний день толерентності . З тих пір , цей день щороку відзначається по усій планеті.
Так і в нашій школі з 14 по 18 листопада проведено тематичний тиждень.
В рамках тижня туло проведено книжкову виставку «У країні добрих казок», конкурс малюнків «Добра казка»(1-4 класи), акція «Обіймемо нашу школу»,випуск стіннівок «Ми різні,але всі-разом»(9-11класи), фото - конкурс «Дружити – здорово! »(3-8 класи)
Тиждень завершився виховними заходами «На доброму серці тримається світ», «Мистецтво жити у світі несхожих людей», дидактичними вправами для учнів 5-11 класів «Комплімент», «Подаруй посмішку», «Подаруй посмішку», «Посмішка по колу».

 
Вітаємо!!!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 15 листопада 2016, 13:45

ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ім.П.ЯЦИКА

СТЕПАНЕНКО АЛІНУ (9 кл.)  за зайняте І місце
(вч. Золотарьова А.М.)
ОЛІЙНИК НАДІЮ (8кл.) за зайняте І місце
(вч. Золотарьова А.М.)
ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДРУ (5 кл.) за зайняте ІІ місце
(вч. Білоцеркович О.С.)
ГОЛОВАЦЬКОГО ВЛАДИСЛАВА ( 5кл.) за зайняте ІІІ місце
( вч. Струк Т.М.)

Дякуємо вчителям за належну підготовку учнів!

ПЕРЕМОЖНИЦЮ РАЙОННОЇ ПРЕДМЕТНОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІКИ!

КИРИЧЕНКО ВІКТОРІЮ (11 кл.)- за зайняте І місце

Дякуємо вчителю економіки , Кириченко Галині Валеріївні ,
за підготовку та підтримку!

УСПІХІВ ВАМ У НАСТУПНИХ ВИПРОБУВАННЯХ!!!

 
Акція "Допоможемо зимуючим птахам"
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 15 листопада 2016, 13:24

Щорічно як тільки-но з'являються перші заморозки, наші юні натуралісти привертають увагу всіх школярів до акції " Допоможемо зимуючим птахам".Так,  і сьогодні, першачки відвідали всі годівнички на території школи та наповнили їх зернятками, крихтами хлібу та шматочками сала.Ось який приклад із молодших школярів можуть взяти учні старшої школи.

годівничка

 
Вікторина «Перлини рідної мови»
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 10 листопада 2016, 13:33

Протягом тижня української мови відбулося багато цікавих і пізнавальних заходів, під час проведення яких учні виявляли свої знання з української мови та літератури, кмітливість, ерудованість. Тож вікторина "Перлини рідної мови", яка відбулася між учнями 6 класів,не стала винятком. Під керівництвом вчителів Гадіон О.Д. і Капелюшної І.О. дві команди "Словограй" і "Мовознавці" мандрували різними розділами мовознавства, відгадували загадки, підбирали прислів'я і приказки. Кожен з учасників, безперечно, отримав нові знання та багато позитивних емоцій!

вікторина

 
Всеукраїнський диктант єдності
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 09 листопада 2016, 13:31

Всеукраїнський диктант єдності
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності€“ це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.
Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го року. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з'€™ясувати, наскільки добре знають мову.
Як правило, текст авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до всіх приписів і норм правопису.
Учні нашої школи також прийняли участь у написанні диктанту.

09.11.16

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>