Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Тиждень фізкультури і спорту!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 16 вересня 2016, 11:35

Спорт – це життя!Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашій школі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості.
Тому з 12 по 16 вересня традиційно в нашій школі проходив Тиждень фізичної культури та спорту. Тиждень розпочався зі святкової лінійки, на якій діти дізналися про історію виникнення олімпійських ігор та переглянули цікаву презентацію.

16 09 16 1

Найактивнішими були учні 1-4 класів. Вони брали участь у всіх заходах, які було заплановано .
Наші першачки разом зі своїми батьками взяли активну участь у виставці малюнків «Фізкультуру люблять всі - і дорослі, і малі».
В шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури . Кожен учень нашої школи мав можливість переглянути літературу про видатних спортсменів.

16 09 16 2

А на вікторині «Знавці історії олімпійського руху» учні 3-го класу дізналися з чого починалися Олімпійські ігри.

16 09 16 3

Цікаву виставку фотогазет на тему : "Олімпійці нашого класу" представили учні 5-11 класів. Кожен клас висвітлював вражаючі факти про олімпійців свого класу.

16 09 16 4

Олімпійські символи малювали на асфальті учні 4-х класів.

16 09 16 5

У спортивних естафетах та конкурсах змагалися учні 5-11 класів.

16 09 16 6

Отже, дивлячись на результати, залишається лише привітати наших учасників з перемогами. Побажаємо їм успіху в подальших спортивних звершеннях ,адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще маса спортивних досягнень.

 
Тиждень безпеки вуличного руху
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 09 вересня 2016, 14:08

З 1 по 9 вересня в нашій школі був проведений тиждень безпеки вуличного руху на основі акції «Увага!Діти на дорозі!» Відповідно до тематики тижня в школі провели ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Тиждень розпочався з конкурсу малюнків на тему «Я учасник дорожнього руху» (2-4 класи). Відбулася загальношкільна лінійка «Твій друг-дорожній рух».

06 0916

Цікавою була вікторина для учнів перших класів на тему «Я маленький пішохід», де учні дізналися про правила дорожнього руху, в яких місцях потрібно переходити дорогу , вчились складати з пазлів дорожні знаки.


08 0916

Загалом на протязі тижня проводилось багато й інших заходів на яких учні могли не тільки почерпнути для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані по правилах дорожнього руху.
Отже варто сказати, що проведення заходів такого характеру в школі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими, оскільки, кожен з нас незнаючи основних «законів вулиці» може потрапити в дуже прикру, а часом трагічну ситуацію.

 
Міжнародний день грамотності
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 08 вересня 2016, 13:50

8 вересня у світі відзначається Міжнародний день грамотності. Знаменним став  він і для учнів нашої школи: ми писали диктант, присвячений цій тематиці. Було дуже цікаво спробувати свої сили у знанні рідної мови.

08 09 16

 
Наші таланти!!!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 05 вересня 2016, 13:56

5 вересня в нашій школі відбулася загальношкільна лінійка, на якій ми нагороджували наших талановитих діточок за перемогу в різних конкурсах і олімпіадах .

05 09 16

Переможцям бажаємо успіхів та нових досягнень!

 
День знань
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 01 вересня 2016, 12:38

Свято Першого вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Адже це день, з якого починається дорога в майбутнє. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Тож сьогодні наша школа поповнилась 61 учнем в лавах першачків. Ми радо вітаємо їх у своїй великій шкільній родині!
Директор школи Костюкович Феодосій Феодосійович привітав учнів та вчителів з новим навчальним роком. Нагородив школярів похвальними листами за високі досягнення у навчанні та спорті.
Також традиційно ми запрошуємо гостей на наше свято. Цого року ми приймали вітання від голови райдержадміністрації Потапенка В.М. , який нагородив директора школи Феодосія Феодосійовича грамотою за належну підготовку школи до нового навчального року та зміцнення її матеріально- технічної бази.
Голова батьківської ради школи Мальчик П.О. привітав учнів з початком навчання. Побажав творчого натхнення, успіхів, нових злетів та досягнень!
Тож вітаємо з новим 2016-2017 навчальним роком!!!

1 09 16

 
1 вересня
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 01 вересня 2016, 10:02

День знань

 
Вітаємо із завершенням навчального року!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 27 травня 2016, 12:13

27 травня 2016 року в нашій школі відбулося свято Останнього дзвінка.

27 05 16

Всіх учнів, батьків та вчителів школи вітаємо зі святом!

Учням 9-х та 11-х класів бажаємо успіхів у складанні ДПА та ЗНО, а всім іншим учням - змістовних канікул!

Рішення педагогічної ради
Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,
протокол №3 від 25.05.16 р.

 
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 19 травня 2016, 10:55

Всеукраїнська акція «День вишиванки» уже сягнула такого розмаху, що минулого року  аж 38 країн світу підтримали наше свято. В цьому році вишиванки одягнуть у Грузії, Чехії, Німеччині, США, Канаді, Литві, Латвії, Польщі, Казахстані, Росії, Франції, Румунії, Словаччині, Фінляндії, Норвегії. Долучились до акції навіть такі далекі від України держави, як Таїланд, Мексика, Шотландія, Єгипет, Південна Африка, Португалія, Ізраїль, Аргентина, Бразилія. Підслухавши ранкові новини, ми дізнались ще й про те, що наступного року 19 травня буде проголошено державним святом і вихідним днем.
Завітавши до нашої школи з дружнім робочим візитом, голова райдержадміністрації В.М. Потапенко схвально прокоментував той факт, що наші школярі так активно разом з учителями приєднались до цього свята – практично кожен учень був одягнений у святкову вишиту сорочку. Саме сьогодні лунали вірші та легенди про історію створення візерунків національної вишивки, цікаві розповіді про появу вишитої сорочки в родині кожного. Багато хто з молодших школярів дізнався й про те, що вишиванка – це не просто сорочка – саме у вишивці закладено багато значень: обережна вишивка, весільна, траурна і просто ошатна, яка принесе здоров'я і багатство.
Підтримайте День вишиванки в Україні разом з нами і порадуйте себе і оточуючих красивим елементом національного костюма!

вишиванка

 
Вітаємо Максименка Андрія!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 12 травня 2016, 11:27

Ми вже неодноразово писали про дивовижний талант юного художника нашої школи, учня 5-Б класу, Максименка Андрія. І знову пишемо про його успіхи!
Нещодавно Андрійко взяв участь в обласному конкурсі на кращий малюнок, оголошеного Черкаською обласною організацією «Діти Чорнобиля» до 30-річчя Чорнобильської катастрофи. І нам приємно, що серед десятків робіт художників з усіх куточків Черкащини саме Андрійкова робота була визнана найкращою і припала до душі членам журі.
Вітаємо тебе, Андрію, бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!
Ми тобою пишаємося!

DSC02134

 
Герой. Патріот. Лідер.
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 11 травня 2016, 11:22

Зустрічі з бійцями АТО викликають в учнів неабияку цікавість та захоплення і засідання круглого столу «Герой. Патріот. Лідер» - тому ще одне підтвердження. Цього разу на зустріч з восьмикласниками нашої школи завітав шполянин Сергій Михайлович Нор. Ретельно добираючи слова, гість описував жахіття цієї нав’язаної нам війни. Із тремтінням у голосі згадував своїх побратимів, які не повернуться до рідної домівки. Приємно було чути про те, як підбадьорюють солдатів на передовій наші листи, вірші, сувеніри, обереги і, звичайно ж, - наша непосильна допомога у вигляді речей та продуктів харчування. Багато Сергій Михайлович говорив і про справжній патріотизм, зазначивши, що в порівнянні з іншими регіонами, Черкащина по кількості добровольців займає одну з лідируючих позицій. А учнів закликав бути патріотом, починаючи з елементарного – поважати друзів, старших за віком, бути ввічливим і чемним, берегти і примножувати традиції, пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів, прадідів і всіх тих, хто зараз захищає наш мир і спокій на Сході країни.

нор

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>