Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Всеукраїнський тиждень права
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 17 грудня 2014, 15:02

Щороку, починаючи з 2008 року в тиждень, що включає 10 грудня, ми святкуємо День прав людини, на рівні окремої людини, груп, організацій, установ, підприємств тощо.
Зазвичай святкування Тижня права супроводжується проведенням заходів з популяризації знань про людські права та Загальної декларації прав людини. Тож і в нашій школі різноманітні заходи були спрямовані на ознайомлення з основними законами, правами та обов’язками: правовий всеобуч «Ти знаєш свої права», брейн-ринг «Юні знавці права», тематична лінійка «10 грудня – Всесвітній день права» із переглядом відеоматеріалів про історію прав людини. А на засіданні правового клубу «Закон і Ми» розглядалася тема «Міжнародні стандарти з прав людини».

право

 
Вітаємо юних волейболістів!
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 16 грудня 2014, 15:00

Ми вітаємо збірну юнаків нашої школи по волейболу, які за результатами проведених ігор серед інших шкільних команд міста зайняли І місце!
На початок 2014-2-15 навчального року найкращими волейболістами визнані: Поштар Владислав, Кисленко Віталій, Костів Юрій, Бондаренко Сергій, Боярчук Олексій, Сільвейстр Сергій, Семко Роман, Грабовський Володимир, Федоров Євгеній, Ткаченко Артем, Гарбарець Олег.
Бажаємо вам нових спортивних досягнень!

 
«Назустріч мрії»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 15 грудня 2014, 14:56

Саме таку назву має Всеукраїнська благодійна акція, до якої приєднались і учні нашої школи. Завдяки благодійному фонду «Сильні духом» всі бажаючі мали змогу допомогти онкохворим дітям та дітям, які постраждали під час АТО, зазнавши тяжкої психологічної травми.
І ось за допомогою волонтерів 150 учнів нашої школи різного віку отримали «чарівних метеликів» на згадку про допомогу ровесникам і зібрали матеріальну допомогу хворим дітям в розмірі 1 230 гривень!
Ми вдячні батькам, педагогічному колективу школи за участь в цій благодійній акції і бажаємо кожному, кого торкнулася важка хвороба, стати здоровим і щасливим!

акція

 
Вітаємо переможців районних олімпіад
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 11 грудня 2014, 15:50

10 12 143

 

 
Урок літератури рідного краю
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 10 грудня 2014, 14:35

Зустріч з письменником – завжди цікаво для дітей, а відомий поет Сергій Миколайович Ткаченко просто зачаровує будь-яку аудиторію. Завдячуючи вчителю української мови та літератури Золотарьовій А.М. та шкільному бібліотекарю Погасій В.П., школярі провели незвичайний урок літератури рідного краю разом з талановитим, ерудованим, енергійним та позитивним поетом сучасності.
Із захопленням учні 10-х класів слухали інформацію про дослідження науковців світового рівня з історії походження української мови, почули пісні інших народів світу, які близькі фонетично українській мові.
Поет в цікавій формі познайомив школярів з творчістю «шестидесятників» в Україні, декламував твори Ліни Костенко, Бориса Олійника, Миколи Вінграновського і, звичайно ж - власні вірші.
Учні та вчителі отримали масу позитивних емоцій! Маємо надію, що ця зустріч з Сергієм Миколайовичем була не останньою.

10 12 141

10 12 142

 
Слава Україні! Героям слава!
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 06 грудня 2014, 15:47

          На День Збройних Сил України юнакам нашої школи пощастило поспілкуватися зі справжніми героями нашого часу -  солдатами, які захищають Україну безпосередньо в епіцентрі АТО (в місті Дебальцево)  та з волонтерами, які під кулями, ризикуючи життям,  доставляють  гуманітарну допомогу на лінію фронту.

         Волонтер Ігор Леонідович Зачепа розповів про нелегку діяльність добровольців, які не тільки допомагають бійцям продуктами харчування та предметами першої необхідності, а й підтримують морально. Приміром, листи, малюнки та ангели-охоронці, виготовлені власноруч учнями 3-А класу, порадували бійців 14 батальйону, які пообіцяли навіть приїхати в гості і подякувати за такі подарунки особисто. Як  приємно було бачити посмішку на стомлених обличчях від  дитячих добрих побажань та слів подяки!

         Більш серйозною стала розмова з Олегом Анатолійовичем Дашком, який  щойно повернувся  з Донецької області і перебуває у відпустці. Від нього юнаки дізналися про важкі, насичені та страшні будні українських захисників, яких сепаратисти обстрілюють щодня, а іноді і щогодини. Цікавими для школярів стали розповіді про звичайний побут солдат, про їх дружбу, їх життєві історії.

             Приємно було почути від Олега Анатолійовича і  слова подяки за підтримку шполянами всіх солдат, які зараз в АТО. Він зазначив, що тільки завдяки почуттю гумору, доброзичливості і віри українців в перемогу можна вижити і не зламатися морально.

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!

ато

 
Уроки доброти
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 03 грудня 2014, 15:39

Третього грудня громадськість щорічно відзначає Міжнародний день інвалідів.
Протягом тижня соціальним педагогом Золотоверхою Т.Ю. були проведені «уроки доброти» під гаслом «Дивіться на нас, як на рівних» серед учнів різних вікових категорій.
Звернути увагу дітей на права людей-інвалідів, формувати любов та повагу до людей з обмеженими можливостями, виховувати чуйність, співчуття та гуманне ставлення до людей із вадами – такою була мета проведених заходів.
Виготовлені власноруч подарункові ляльки-мотанки школярами середніх класів були передані учням нашої школи з обмеженими можливостями, що навчаються на індивідуальному навчанні вдома.

Fotor1209120940

 
"Жити в світі, в якому є ВІЛ"
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 01 грудня 2014, 15:36

Першого грудня в усьому світі відзначають день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Працівниками сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації спільно з лікарем інфекціоністом кабінету «Довіра» Шполянської ЦРЛ було проведено інформаційно – просвітницький захід серед учнів 9 – 10 класів на тему: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Старшокласники прослухали цікаву лекцію та переглянули відеофільм, в якому було показано методи запобігання та профілактики ВІЛ/СНІДу.

ййй

 
За дитинство без насильства
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 25 листопада 2014, 15:33

25 листопада весь світ відзначав Міжнародний день боротьби з насильством. Естафету перехопили і учні нашої школи. Протягом тижня з школярами були проведені години спілкування, анкетування, також організовано виставку стіннівок «За дитинство без насильства!». Серед учнівських робіт визначити переможця було неможливо, адже кожна робота була неповторною, унікальною та змістовною.

Fotor1209135417

 
Українські вечорниці
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 17 листопада 2014, 15:18

З нетерпінням старшокласники чекали і посилено готувались до улюбленого свята – українських вечорниць. Цей захід у нашій школі став традиційним і проводиться зазвичай як завершення Тижня рідної мови та літератури.
Протягом вечора учні 9-11-х класів інсценізовували уривки творів українських класиків: «Кайдашева сім’я», «Наталка Полтавка», «Мартин Боруля», співали як українські народні пісні, так і сучасні пісні про Україну, презентували улюблені страви українців.
Свято вдалось на славу!

17 11 2014

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>