Меню

Банери

pro-osvity

 

Шкільні новини

Всесвітній день Землі
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 березня 2015, 13:02

Коломійчук Т.А, вчитель географії, має талант зацікавлювати учнів незвичайними історіями та маловідомими фактами з життя видатних мандрівників, відкриваючи по-новому цікавий світ Всесвіту. Цього разу Тетяна Анатоліївна на лінійці знайомила учнів з діяльністю мандрівника Тура Хейєрдала, який присвятив все своє життя подорожам навколо земної кулі на папірусних плотах за ескізами стародавніх рукописів – він свідомо відмовився від сучасної техніки та інших надбань цивілізації. Завдяки книгам та фільмам Хейєрдала про свої подорожі, світ дізнався про флору і фауну осторова Пасхи, Маркізькі та Мальдівські острови тощо.
Дякуємо Тетяні Анатоліївні також за цікаву інформацію про сонячне затемнення, яке цього року співпало з днем весняного рівнодення.

20 03 15

 
В гості до рідної школи з АТО
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 19 березня 2015, 13:09

Ім’я Олександра Міцкевича відоме, мабуть, кожному учневі нашої школи. Адже випускник був яскравою особистістю, приємним співрозмовником, веселою та творчою людиною. Крім того, він завжди був активним учасником всіх загальношкільних заходів, призером районних та обласних олімпіад з історії та правознавства. Його картини ставали переможцями обласних мистецьких виставок та різноманітних конкурсів з образотворчого мистецтва. Ще й до цього часу його малюнки та картини прикрашають приміщення шкільної бібліотеки.
Знаючи Олександра, не дивно було почути інформацію про те, що 23-річний випускник юридичного вишу зараз перебуває у зоні АТО (у місті Волноваха). Щойно повернувшись додому у відпустку, Олександр відразу завітав у гості в рідну школу, де не було відбою від привітань, гарних теплих спогадів про шкільне життя і звичайно ж – запитань про службу в АТО. Учні із захопленням слухали розповіді про нелегкі будні наших солдат, спогади про шкільні та студентські роки.
Дякуємо, Олександре, за цікаву зустріч! Ми з нетерпінням чекаємо в гості знову! Удачі і перемог!

22 03 15

 
Зі святом весни
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 07 березня 2015, 13:42

pozdorovlennya-z-8-bereznya

 
Турнір «Лицарі ввічливості»
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 25 лютого 2015, 14:47

Марченко С.В., класовод 2-Б класу, провела з учнями цікавий захід, покликаний виробити правила чемності для учнів, вчити їх бути ввічливими та шанобливо ставитися до інших.
Розпочався турнір розминкою, під час якої другокласники розповідали про лицарів, представляли свої творчі роботи у малюнках, а потім брали участь у різноманітних конкурсних завданнях: «Чемні слова», «Лицарські манери», «Сервірування столу», «Випий компот», «Благородні вчинки». В кінці заходу учні давали клятву, обіцяючи бути шляхетними, ввічливими, чуйними і уважними до інших.

лицар

 
«Тарасовими шляхами»
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 23 лютого 2015, 14:45

Традиційно учні нашої школи беруть участь у конкурсі юних поетів «Тарасовими шляхами» і щороку маємо переможців.
Цього року ми представили на конкурс творчі роботи 20 юних поетів-початківців і маємо переможців! Вітаємо учня 2-Б класу КУНЦЯ ЗАХАРА із зайнятим ІІ місцем (класовод Марченко С.В.), ученицю 3-Б класу СТЕЦЕНКО ЯРОСЛАВУ із зайнятим ІІ місцем (класовод Лихенко С.П.) та учня 7-А класу БОЙКА ВІТАЛІЯ (вчитель Золотарьова А.М.)!
Чекаємо від вас нових досягнень!

1 009

 
Вітаємо Надію Олійник!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:42

Надія Олійник – творча особистість: вона є переможцем різноманітних вокальних конкурсів районного та обласного значення. Ще змалку шестикласниця серед шкільних предметів надає перевагу українській мові та літературі. Тому вона – щорічний учасник та призер мовознавчого конкурсу ім. П.Яцика, шкільних творчих конкурсів, загальношкільних заходів, олімпіад. І сьогодні в неї ще одна перемога – після успішної участі в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Надія стала учасником ІV етапу, всеукраїнського, та здобула ІІІ місце!
Дякуємо вчителю української мови та літератури Струк Т.М. за підготовку та підтримку юного обдарування!
А Надійці щиро бажаємо подальших успіхів та перемог!

Надя

 
Вітаємо переможців та призерів обласних предметних олімпіад!!!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:37

olimp

 
Вітаємо членів Малої академії наук!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 16 лютого 2015, 14:30

15 лютого стали відомими результати виступу учнів нашої школи в МАН. Вітаємо учня 10-ІМ класу Кудієнка Андрія (науковий керівник – Герус Т.Б.), який з роботою «Особливості годонімікону м.Шполи Черкаської області» в секції «Українська мова та література» зайняв ІІІ місце!
Вітаємо й ученицю 11-М класу Мельник Анастасію (наукові керівники Чорна В.М. та Шкарбан В.М.) за зайняте ІV місце з роботою «Розв’язування рівнянь та побудова графіків з цілою та дробовою частиною за допомогою ЕХЕL» відразу в двох секціях: «Комп’ютерні мережі та системи» та «Математика».
Ми вами пишаємось!

МАН

 
«Хочу. Можу. Буду.»
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 13 лютого 2015, 14:29

В 9 класі на уроках правознавства розпочалось вивчення трудового права. Вчителем історії та правознавства Обревко Т.В. було організовано екскурсію  до центру зайнятості, де проведено бінарний урок. Спеціаліст Плосконос Олена Михайлівна  змістовно розповіла про роботу проінформаційного центру. Також дев’ятикласники ознайомились із роботою відділу по взаємодії з роботодавцями та інформаційним насиченням, пройшли профдіагностичне тестування «Хочу. Можу. Буду».

 
Як створюється газета
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:27

Класний колектив 6-Б разом із Золотарьовою А.М. відвідали редакцію місцевої газети «Шполянські вісті». Учні з великим захопленням слухали розповіді головного редактора Вікторука А.Ф. про нелегку роботу журналіста, редактора, про випуск найпершої газети «Шлях колективіста», про життя газети під час Великої Вітчизняної війни, про те, як колектив «Шполянських вістей» готує матеріал до друку, як береться інтерв’ю і навіть першими побачили випуск номеру ще ненадрукованої газети.
Учні отримали в подарунок примірники газет останнього номеру та масу позитивних вражень!

28 01 2015

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>