Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень англійської мови
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 19 березня 2018, 11:27

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
В рамках тижня англійської мови з 12 по 16 березня було проведено ряд цікавих і пізнавальних заходів.
Тиждень розпочався з оголошення плану проведення та загальношкільної лінійки яку підготували учні 9-10 класів.
У вівторок учні розгадували цікаві кросворди та малювали малюнки до англійських казок.
У середу учні 5-х класів під керівництвом вчителя Кунець Л.В. складали свої казки і демонстрували їх своїм однокласникам. Кожен проявив свою творчість, використавши художні здібності та знання лексики. Також цього дня у школі діяла виставка плакатів, яку підготували учні 5-11 класів.
У четвер відбулися захоплюючі вікторини: «Цікаві факти про об’єднане Королівство» - Вдовиченко О.І. (7 кл.), «Що ми знаємо про Велику Британію» - Цибульська О.П.(6 кл.), віртуальна подорож «Мандрівка визначними місцями Лондона» - Лепенець Н.Л.(4 кл.) .Учні переглянули фільм Алісії Касіміро про її сім’ю та візит до столиці Великої Британії.
Учні 9-го класу під керівництвом Кунець Л.В. готували проектну роботу «Скільки мостів у Лондоні ?». Вони підготували презентації та публікації про мости, що перетинають річку Темзу в м.Лондон.
У 6-Б класі діти підготували проектні роботи «Шотландія», «Уельс», «Північна Ірландія» та «Англія», де зібрали цікаву інформацію про частини Великої Британії, символи, герби, прапори, визначні місця.
Учні 5-Б класу підготовили проектну роботу «Яке визначне місце Лондона я б хотів відвідати ?» де підбирали цікаву інформацію.
У 5-А класі було проведено брейн- ринг «Ця дивовижна англійська».
Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати англійську мову.

19 03 2018