Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Виховна година присвячена Дню Соборності України
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 22 січня 2019, 10:46

День Соборності України – свято, яке сьогодні є знаковим для українського народу. Його історія сповнена протиріч та конфліктів, але, на щастя, цей день зараз існує. День, коли ми згадуємо минуле нашої країни з гордістю.
До Дня Соборності України у 3-А класі була проведена година класного керівника, під час якої діти отримали нові знання про державне свято. Школярі вивчили вірші, які декламували на уроці, розповідали про День Соборності і дізнавалися різні цікаві факти. Діти дивились відео, присвячене річниці підписання Акту злуки двох республік, потім відтворили карту України. Значимість заходу підкреслювали вишивки-обереги родин учнів. Не обійшлося і без музичного супроводу: Галета Дмитрик зіграв на гітарі української пісні, чим зворушив своїх слухачів. Згадали і наших захисників, яким ми зобов’язані спокоєм, миром і життям. Учні створили лист до воїнів, який прикрасили долоньками з побажаннями.
Загалом, година класного керівника, присвячена Дню Соборності України, залишила по собі слід у серцях маленьких патріотів своєї держави. Маємо надію, що скоро святкуватимемо і свято миру!

22 01 19