Меню

Банери

pro-osvity

111111 

День Соборності України відзначили у нашій школі
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 23 січня 2019, 10:43

23 01 191

У нашому календарі є свята,знакові для усіх. День Соборності України – особлива подія, до якої готувались усією школою. Особливу, святкову атмосферу створили учениці школи, які взяли участь у конкурсі зачісок « Я – маленька українка»: дівчатка продемонстрували своє уміння майстерно заплітати косу різними способами, прикрасили голівки віночками і стрічками.
Подією дня став пісенний марафон « Я люблю Україну свою». Ми мали змогу насолодитись чудовим співом Наді Олійник, Аліни Степаненко, Олесі Ткаченко, вокального ансамблю «Горицвіт». Особливими гостями пісенного марафону стали Юрій Чорноус та Вікторія Верба, які подарували присутнім пісню про Україну.
284 вироби було представлено на виставку «Обереги моєї країни» бабусями, мамами наших учнів. Поприносили діти на виставку і справжні скарби: рушники, ікони, скатертини, сорочки, які вишивали їхні пращури. Деякі вироби були створені ще на початку минулого століття. Дуже приємно, що поруч із роботами майстринь минулого  було багато виробів, створених руками наших дітей: це означає, що традиції української вишивки продовжують передаватись від покоління до покоління. Порадували і юні художники, представивши виставку малюнків «З Україною в серці». У шкільній бібліотеці працює дві виставки літератури «22 січня – День Соборності України» та «Україна – єдина країна». Тут наші школярі можуть знайти потрібну інформацію про об’єднання УНР та ЗУНР в одну суверенну державу.
Під час однієї із перерв учням було запропоновано перегляд відеоматеріалів про відзначення 100 – річчя Дня СоборностіУкраїни. Переглянуте відео вони обговорювали з учителями історії на уроках. У кожному класі відбулися години спілкування, метою яких було донести ще раз дітям інформацію про День Соборності, а також наголосити: наша держава – незалежна, вільна, суверенна.

23 01 192