Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Наша гордість!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 17 січня 2019, 13:11

Восени учні 3 – Б класу стали переможцями шкільного конкурсу «Зелена хвиля», що проводився в освітньому закладі в рамках реалізації заходів Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри « Сокіл» («Джура»). Та на цьому третьокласники не зупинились. Разом з класним керівником О.М Кавун вирішили взяти участь у Всеукраїнському заочному конкурсі-огляді внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин".
Головною метою цього конкурсу є залучення учнів до роботи щодо озеленення та благоустрою школи та своїх помешкань, формування екологічної культури особистості, активізація пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, покращення внутрішнього та зовнішнього озеленення школи.
Маленькі школярики саджали рослини, оновлювали ґрунт, ділилися своїми враженнями з іншими учнями школи у фотовиставці, провели конкурс малюнків кімнатних рослин.
І ось приємна новина від Черкаського обласного Центру роботи з обдарованими дітьми: наш 3 – Б переможець обласного етапу конкурсу!
Найщиріші вітання та подяка вам, діти, та класному керівнику Ользі Михайлівні Кавун! Ми пишаємося вами і бажаємо нових перемог та дсоягнень!

17 01 19