Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Зустрічаєм Новий рік
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 28 грудня 2018, 10:43

Всі: і дорослі, і малі з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. 27-28 грудня розгорнулося цікаве дійство . Учні 1-8 класів побували на Новорічних гостинах разом з казковими героями: Бабою Ягою, Дідом Морозом та Снігуронькою.
Дійство проходило у святково вбраній залі навчального закладу, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка. Конкурси, веселі естафети, хороводи, пісні, танцювальні батли, жарти – ось такою була наша новорічна програма
28 грудня для учнів 9-11 класів відбувся вечір старшокласників «Новий рік крокує по планеті». Старшокласники продемонстрували , як святкують Новий рік у різних країнах світу. Звичайно, учням разом з класними керівниками, довелося прикласти багато зусиль для якісної підготовки номерів. Всі виступили відмінно, проявили свої таланти і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх акторів. А найкращим новорічним подарунком для учнів була дискотека. Одним словом, свято вдалося на славу. Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

28 12 18