Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Галерея кімнатних рослин
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 30 жовтня 2018, 13:35

Важко уявити, як змогла б жити й працювати людина без кімнатних рослин, особливо у дощову похмуру осінь, взимку, коли дерева стоять без листя, а земля скута морозом. У цей час, коли природа спить міцним сном, людина тягнеться до зелені, живих квітів. Протягом усієї історії людського суспільства квітучі рослини завжди прикрашають життя людей. Вони тішать наше око, нагадують про багатство весни, теплий подих літа та блиск золотої осен,і вражають своїми живими й соковитими фарбами. Що може бути прекрасніше за кімнату, яка потопає у квітах? Які штучні запахи можуть зрівнятися з дивовижними пахощами кімнатних рослин? Ці маленькі оази зелені, пахощів, фарб, що змінюються залежно від пір року, діють на нас як чарівна музика.
Учні 3-Б класу вважають, що вирощування кімнатних рослин - одне з найбільш захопллюючих занять. Рослини не тільки очищають повітря в приміщенні, але також з їхньою допомогою можна змінювати розміри та форми інтер’єру. За ними діти постійно доглядають. Ці зелені вихованці віддячують учням чистим повітрям, красивими квітами, листям, а деякі навіть і плодами, якщо правильно  і ретельно стежити й доглядати за ними. Тому діти знають не тільки назву кімнатної рослини, а й її батьківщину, біологічні особливості, потребу в поживних речовинах, воді і світлі.
Вихованці 3-Б класу взяли участь у конкурсі «Галерея кімнатних рослин». Діти саджали рослини, оновлювали ґрунт. Після конкурсу ділилися своїми враженнями у фотовиставці, провели виставку малюнків.

Автор: О.М.Кавун

Кавун30 10