Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень національно-патріотичного виховання
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:10

У рамках тижня національно-патріотичного виховання , присвяченого Дню українського козацтва та Дню захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня. У нашій школі було організовано та проведено ряд заходів.
11 жовтня відбулося спортивно-розважальне свято "Козацькі розваги", в яких взяли участь учні 4-х класів . Свято пройшло весело та цікаво. Дві команди завзято змагалися в силі розуму та спритності, а за підсумками результатів перемогла дружба.
Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування на тему: «Герої нашого часу», на які було запрошено учасників АТО.
12 жовтня для учнів 2-4 класів було проведено загальношкільну лінійку «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва та Збройних Сил України».
Шкільний прес-центр школи організував виставку вітальних стінгазет до Дня Захисника України.
Отже, виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. Відстоюючи ідеали демократії, ми вчимо наших дітей бути вільними. Організовуючи змістовне дозвілля, ми оберігаємо їх від негативних впливів. Все це допомагає нам сформувати цілісну особистість з чіткими поглядами, активною життєвою позицією, бажанням позитивно мислити й досягати своєї мети. Саме такі люди потрібні молодій державі, щоб розвиватися, відстоювати своє право на благополуччя та стабільність.

16 10 18