Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 11 жовтня 2018, 12:17

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначатиме День українського козацтва та День захисника України.
Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови. Вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити.
Боротьба нашого народу за незалежність, суверенність, цілісність не закінчилась. Згадаймо, що зараз відбувається в Україні. Варто ще раз згадати подвиги наших захисників, які й сьогодні боронять Батьківщину. Безперечно, це свято важливе для всіх українців, для кожного покоління…
У переддень свята учні 8-А класу з класним керівником Капелюшною І.О. провели змагання «Між нами, козаками…». В ході заходу було проведено ряд конкурсів: «Блеф-тур», «Медсестра», «Поварі», «Стрибки», «Праворуч-ліворуч», «Змагання з кульками», «Пострибаємо в мішках», «Тунель», «Перетягнемо канат» та ін.. Змагаючись та вболіваючи за свою команду, діти вволю насміялися, адже, як і козаки, люблять повеселитися! Наприкінці змагання ведучі Будзан Дар’я і Ткач Аліна нагородили учасників свята медалями!!! Учні та класний керівник дякують ведучим та їхнім батькам за допомогу в організації свята!

2 11 10 18 

Автор: І.О.Капелюшна