Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Завершився тиждень англійської мови
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 20 грудня 2016, 14:34

Підійшов до завершення Рік англійської мови і, як захід офіційного закриття, було проведено всеукраїнський «Тиждень англійської мови», який був спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.
Вивчення англійської мови – процес складний, але водночас і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків;
виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою.
У понеділок було оголошено план проведення тижня англійської мови. На стенді в кабінеті та на дошці оголошень було розписано усі заходи, які проводитимуться протягом тижня.
Учні всіх класів взяли участь у різноманітних заходах. Тиждень розпочавсяу понеділок з відкриття виставки стіннівок,
а у 2-х класах було проведено змагання “Song and Poem Contest”.
У вівторок учні3Бшколи виготовляли проект “ We learn English with our animals» а учні 5 Б готували проекти « MyEnglishPenFriend”
Середа була присвячена особистості Вільяма Шекспіра. На відкритій лінійці старшокласники мали змогу нагадати факти біографії Вільяма Шекспіра, ознайомитись з його творчістю , подивитись відео та послухати сонети на англійській та українській мовах.
Четвер був присвячений змаганням у середніх та старших класах “EnglishCrosswordsandQuizes». Школярі з задоволенням брали участь у цьому і виконувалися цікаві завдання. Учні працювали індивідуально та в групах, тренували свою пам'ять та кмітливість .
Наступний день був також цікавим. У 11Ф класі відбувся урок на тему "Shakespeare is one of the greatest writers". Він був насичений різноманітними завданнями, метою яких було розвивати пізнавальний інтерес учнів. Школярі гарно показали свої знання з навчального предмету.
Протягом тижня учні різних класів підготували стінгазети, робили ілюстрації до творів ,розвязували кросворди по класам, готували презентації, які були показані на уроках.
Тиждень англійської мови – ще один шанс зацікавити учнів у вивченні іноземної мови.Насамкінець варто наголосити, всі заходи, проведені у рамках тижня англійської мови, показали, що учні школи мають змогу вчити іноземну мову із задоволенням не тільки під час уроків, а і в позаурочний час.

анг.мова