Меню

Банери

pro-osvity

 

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад!
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 21 грудня 2016, 12:02

Сезон районних предметних олімпіад завершився, і нам знову приємно вітати переможців!
42 призових місця здобули наші учні на районних предметних олімпіадах, та 10 призових місць - на конкурсах знавців української мови імені П.Яцика та української мови ті літератури імені Т.Шевченка.
Із 42 призових місць -25 перших !
Українська мова – 8 кл.-Олійник Н.- І місце
9кл.-Степаненко А.- І місце
11 кл. - Буз А.- І місце
Математика-7 кл. - Юрчак О. - І місце
Історія- 10 кл. – Присяжненко К.- І місце
11 кл.-Буз А.- І місце
Правознавство – 9 кл.-Ремінний Б.- І місце
10 кл.- Присяжненко К.- І місце
11 кл.- Буз А.- І місце

Англійська мова- 8 кл.- Олійник Н.- І місце
9 кл.-Золотов А.- І місце
11 кл.- Буз А.- І місце
Економіка - 11 кл. Кириченко В.- І місце
Екологія- 10кл. Саванчук О. - І місце
11 кл. Буз А.- І місце
Хімія-7кл.Юрчак О.-І місце
9 кл. Стригун Я.- І місце
10 кл.- Саванчук О.- І місце
11 кл.-Буз А. - І місце
Географія- 9 кл- Стригун Я.- І місце
10 кл.- Стеценко К.- І місце
11 кл.-Буз А. - І місце
Фізика -11 кл.- Буз А.- І місце
Трудове навчання - 9 кл. – Тирсін О.- І місце
Інформатика- 11 кл.-Буз А.- І місце
Це учні вчителів : Золотарьової А.М.- шість перших місць,
Буз С.О.- шість перших місць, Обревко Т.В.- три перших місця, Коломійчук Т.А.- три перших місця, Струк Т.М- два перших місця, Шевчука В.В- два перших місця, Гадіон О.Д.- одне перше місце, Капелюшної І.О.- одне перше місце, Скринника О.Г.- одне перше місце, Осадчого А.П.- одне перше місце, Кириченко Г.В.- одне перше місце, Мащенко Т.Г.- одне перше місце, Цибульської О.П.- одне перше місце, Кунець Л.В.- одне перше місце, Шевчук В.М.- одне перше місце, Шкарбан В.М.- одне перше місце.
А також призові місця ( 2, 3 м.) зайняли учні вчителів : Білоцеркович О.С., Лукяненко М.О., Царинник Г.Д., Лепенець Н.Л., Микитенко С.Г.
Дякуємо вчителям за належну підготовку учнів!
Успіхів ВАМ в наступних випробуваннях !!!