Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

Безпека дорожнього руху - це життя!
Написав Administrator   
Середа, 17 травня 2023, 06:59
     Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє безхмарним, а життя – здається  безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
     Тому традиційно в нашому ліцеї  проводиться Глобальний  тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. У  5 - Б класі (класний керівник Вакуленко Т.Л.)  була проведена година спілкування на тему: «Безпека дорожнього руху – це життя!».
    В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення, як з боку пішохода, так і з боку водія. Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
17 05 23