Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Зустрічаєм Новий рік
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 28 грудня 2019, 12:14
     Всі: і дорослі, і малі з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
      Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. 26-27 грудня розгорнулося цікаве дійство . Учні 1-6 класів побували на Новорічних гостинах разом з казковими героями: Фйоком, Дідом Морозом та Снігуронькою. 
    Дійство проходило у святково вбраній залі навчального закладу, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка. Конкурси, веселі естафети, хороводи, пісні, танцювальні батли, жарти – ось такою була наша новорічна програма.
      Учні 7-8 класів взяли участь у Новорічному КВК.У грі брали участь дві команди: збірна команда 7-х та 8-х  класів.  Конкурсними завданнями були: представлення команди, в якому розкривається індивідуальність команди та  творчі номери: танці, пісні та веселі сценки.  Також  учні брали участь у веселих конкурсах, а саме: «Веселий мішечок», «Відгадай хто я », «Відгадай мелодію», «Музичні стільці», «Хто швидше прикрасить ялинку», « Складна загадка». Всі команди творчо підійшли до підготовки: учасники демонстрували винахідливість, кмітливість, артистизм, і як результат проведена гра подарувала і глядачам, і учасникам масу позитивних емоцій. 
       27 грудня для учнів 9-11 класів відбувся  Новорічний вечір старшокласників .  Свято розпочалося   з  передсвяткових новин на «Шкіл ТВ» та  прогнозу астролога на 2020 рік.  Учні продемонстрували , як святкує Новий рік українська родина. Глядачі мали змогу переглянути інсценізації старих казок на новий лад: «Ріпка», «Червона Шапочка» та уривок повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом». 
Надзвичайно цікавими були сценки «Ялинка», «Відпочинок у Туреччині». Родзинкою свята став романтичний флешмоб « Під небом Парижа». 
   Впродовж свята лунали слова привітань з прийдешніми Новим роком та Різдвяними святами….. Нехай у новому році всі вони здійсняться.
28 12 2019
28 12 2919 2