Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Мій тато – рятувальник!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 14 листопада 2019, 11:39
     Діти дуже люблять своїх батьків, пишаються ними. Першокласниця Настя Михальченко повідомила: «Сьогодні до нас у школу приїде мій тато на пожежній машині. Він розповість, як вона працює, щоб врятувати людей.» Тато Насті, Володимир Павлович –  рятувальник. Учні 1- 2 класів мали щасливу нагоду зустрітись з працівниками Державної пожежної рятувальної частини управління Державної служби України з  надзвичайних ситуацій.
       До школи прибув черговий караул під керівництвом Довгопола Володимира Олександровича. Рятувальники  розповіли дітям про те, як працює пожежна машина, чим обладнана,  та як це обладнання використовується для порятунку людей. А головне, вкотре, нагадали дітям , що з вогнем – погані жарти, та й інші пустощі, необдумані вчинки можуть мати погані наслідки.  Дітвора з захопленням приміряла форму рятувальників, мала можливість посидіти в кабіні караулу та «порулювати» пожежною машиною.
          Допоміг організувати цей цікавий і корисний для дітей захід  Михальченко Володимир Павлович, за що йому величезне спасибі від дітей та вчителів. Ми дякуємо всім, хто обрав  мужню професію рятувальника, хто сьогодні стоїть на варті нашого життя!
14 11 19