Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень української мови та літератури
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 08 листопада 2019, 15:07
        З 4 по 8  листопада у нашій школі проходив  тиждень української мови та літератури під гаслом «Мов джерельна вода, рідна мова моя», традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
       Цього року програма тижня була, як завжди, досить цікава і насичена. Учні мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови.   Це і конкурси, виставки стінгазет, виховні години, а також цікаві уроки про скарби рідного слова. 
     На урочистій лінійці урочисто  стартував X Міжнародний мовно-літературний  конкурс  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, під час, якої  учнів ознайомили з історією його виникнення. Даний конкурс спрямований на підвищення рівня знань учнів з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови і українського народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар.
     8 листопада в переддень Дня української писемності та мови стартував Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика участь в  якому взяли учні 3- 11 класів.
08 11 2019 00