Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Школа долучилась до проведення Всесвітнього Дня Гідності
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 28 жовтня 2019, 13:20
      Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації.
Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.
      Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
    День гідності є одноденним дискусійним курсом, який проводиться для вчительства, учнівства й студентства.
    До державного свята Дня Гідності та Свободи з 21 листопада до 9 грудня Україна уп’яте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 4 роки вже взяли участь понад 100 000 учасниць і учасників із 1 000 закладів освіти.
     Це відбудеться завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine під патронатом Міністерства освіти і науки України та за сприяння проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія”. Ще у жодній країні Європи не збиралося довкола історій про гідність стільки людей одразу!
   Цього року українським освітянам традиційно пропонується версія уроку з оновленими інструментами і матеріалами.
     На підтримку ініціативи виступила міністерка освіти і науки України Ганна Новосад та закликала освітян і всіх небайдужих долучитися до проведення цього спеціального уроку в закладах освіти.
uu