Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень безпеки дорожнього руху
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 06 вересня 2019, 14:11
         Життя – це найдорожчий скарб. Щоб не сталося біди, потрібні знання і вміння  як діяти в тій чи іншій ситуації. Тому традиційно в нашій школі проходить Тиждень безпеки вуличного руху в рамках Всеукраїнської акції «Увага! Діти на дорозі!», метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
       У рамках Тижня класними керівниками були проведені години спілкування та бесіди на тему: «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.Учні перших класів побували на екскурсії біля стенду «Мій друг - дорожній рух!».
          З цікавою інформацією завітали до школи інспектори дорожньої служби, які розповіли дітям про правила руху на скутерах , а також про дотримання правил дорожнього руху пішоходами. Учні перших та других  класів мали змогу розглянути оснащення патрульної машини і навіть посидіти за кермом, уявивши себе справжнім патрульним, що сподобалося найбільше.
        Проведення Тижня показало: учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці та дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. Тепер слово за дорослими:   будьмо уважними і відповідальними, пам’ятаймо, що поруч з нами найдорожче, що маємо у житті – наші діти!
06 09 1
06 092