Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Хвилююча мить прощання зі школою
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 31 травня 2019, 08:33
          Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати свято Останнього дзвінка — завершення  навчального року. Добігли до кінця шкільні роки навчання  ще одного покоління, і діти, які одинадцять років тому вперше переступили шкільний поріг, ідуть останній раз на урочисту лінійку дорослими, самостійними, впевненими. Сьогодні можливо, як ніколи, наші  одинадцятикласники відчули, що школа – це їх рідний дім, місце, де назавжди оселились  дитинство і юність.
 
        Слова подяки пролунали  на адресу усіх педагогів,  перших вчителів сьогоднішніх випускників – Лихенко Світлани Петрівни, Цяпкало Валентини Олексіївни, Рудь Надії Миколаївни, класних керівників Цибульської Олени Панасівни, Лук’яненко Марини Олександрівни, Шкарбана Вадима Миколайовича. 
          Неповторні хвилини прощання зі школою завжди залишаться терпким і теплим спогадом про шкільних друзів, вчителів, уроки: останній дзвінок як рубіж між  дорослим життям та  дитинством. Учні запустили у політ сніжно – білих голубів – таких же чистих і прекрасних, як їхні мрії. 
А ще цей день запам’ятається безліччю цікавих заходів: одинадцятикласники здійснили подорож лабіринтами шкільного квесту, учні і батьки перших класу на шкільній галявині організували пікнік,де ласували смачною піцою і соком – першачки розповіли про найкумедніші випадки, які стались із ними за рік навчання, батьки пригадали свої шкільні роки. Учні 3 - Б класу зварили разом з батьками козацький куліш, а учні 7-А організували похід на природу. На екскурсію до ЛНЗ запросили учнів 8 – Б класу. 
Всіх вітаємо з початком літніх канікул!
MyCollages 4