Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Той найкраще захищений від небезпек, хто зберігає пильність і в видимій безпеці!!!
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 13 травня 2019, 12:42
     Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні в нашій школі пройшов День цивільного захисту.
День розпочався з лінійки, на яку були запрошені працівники  Шполянського  пожежно - рятувального підрозділу служби надзвичайних ситуацій.  
       Класні керівники та вчителі-предметники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини « Поведінка учнів у надзвичайних ситуаціях».
Впродовж дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів та малюнків.
    Старшокласниці під керівництвом медичної сестри Ткаченко Л.С. продемонстрували надання першої медичної допомоги потерпілим. Вчителі фізичної культури Гичка В.І.таЗданевич Н.В. протягом Дня провели естафети, спортивні змагання для учнів 4-9 класів.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
   День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
13 05 19 3
13 05 19 2