Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Цікавий урок трудового навчання у 2-Б класі
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 11 лютого 2019, 12:42

      Японія, Токіо, мистецтво орігамі, суші та милозвучна мелодія – саме таким цікавим та оригінальним видався урок трудового навчання в 2-Б класі . Класний керівник Ю.В.Стеценко почала цікаву подорож із привітання на японській мові . Дітлахи дуже швидко вивчили невідомі слова і ще впродовж всього дня віталися та прощалися «по-японськи». Тема уроку ознайомила учнів з мистецтвом складання паперу орігамі, діти виконували роботу «Човники на морі». Учні за урок навчилися не лише складати паперові човники , але й дізналися про національний одяг Японії та Китаю, ознайомилися з особливостями страв національної кухні, дізналися про звичаї та обряди екзотичної країни.
       Дуже цікавими та пізнавальними виявилися повідомлення дітей про види та типи кораблів. Учні з захопленням слухали та розповідали про величезні вітрильники, лайнери, крейсери та підводні човни. Не менш цыкавою  була інформація про водойми України. Окремі учениці навіть продемонстрували національний одяг Японії та Китаю (за що окреме спасибі батькам).
       По закінченню уроку діти оформили виставку робіт, якою дуже пишалися. На цьому уроці учні навчилися новому, почули і побачили багато захоплюючого та раніше невідомого.

11 02 19