Меню

Банери

pro-osvity

111111 

День безпечного Інтернету 2019
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 06 лютого 2019, 14:18

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходив під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
День безпечного Інтернету відзначають щороку у другий день другого тижня лютого. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.
Мета цього дня: долучити до співпраці дітей, молодь і всіх дорослих, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.
В рамках цього проекту у нашій школі було проведено ряд заходів, а саме : інформаційні хвилинки, виховні години на яких учнів було ознайомлено з правилами безпечного поводження в мережі, а також з етикетом спілкування. Педагогом - організатором М.В.Киченко було створено інформаційний стенд «Безпека в Інтернеті», а також буклети на тему: «Правила поведінки в Інтернеті для учнів ».
Психолог школи Н.А.Косенко провела тренінгові заняття «Безпечний інтернет» та показ роликів про безпеку в Інтернеті та інтернет залежність.

06 02 19