Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Дбаємо про дітей разом
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 25 січня 2019, 14:05

Сім’я та школа…Це один довгий ланцюжок, який здатен побороти всі труднощі. Без допомоги батьків учитель не в силі буде донести до сердець та розуму дітей усе те, що вони хочуть бачити у своїх дітях. Адже батьки-це перші вчителі та найкращі знавці дитини. Активна співпраця з батьками забезпечує міцне партнерство, в центрі якого знаходиться дитина. Батьківські збори є неодмінним атрибутом шкільного життя. Адже це найважливіша форма роботи класного керівника з сім’єю дитини. 23 січня 2019 року відбулись батьківські збори в 2-А класі на тему: «Дбаємо про дітей разом», під час яких обговорювались наступні питання: проблема булінгу в дитячому середовищі, профілактика захворювання на грип та ІРВІ; спілкування учнів в соціальних мережах.
Батьки переглянули відео та презентацію на дані теми.
Також на збори було запрошено педіатра Матвієнко Наталію Вікторівну, яка звернула увагу батьків на необхідність посилення заходів щодо профілактики захворювання на грип та ГРВІ, вітамінізацію харчування, своєчасне звернення до лікаря, обмеження перебування дітей у місцях масового скупчення людей.
Батьки поділились досвідом у вихованні і навчанні дітей. Адже результативність освітнього процесу залежить від тісної взаємопраці вчителів, батьків і учнів.