Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Математичний квест
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 21 січня 2019, 12:43

В рамках тижня фізики та математики в школі 16.01 було проведено математичний квест «Ерудит». У квесті взяли участь учні 8-х класів, які цікавляться математикою, полюбляють головоломки, ребуси, таємниці, спостережливі та люблять дізнаватись більше про оточуючий світ, хочуть вільно і невимушено орієнтуватися у математичних термінах, швидко вирішувати поставлені завдання....
Квест відбувався протягом всіх семи перерв в приміщенні школи. Під час гри командам потрібно було знайти певне місце –«точку» і там виконати завдання. Щоб це зробити,їм потрібно не тільки добре і швидко міркувати, але ще вміти діяти чітко і злагоджено.
У кожній «точці» команди отримували завдання, і в випадку вірного його виконння за відведений час, одержували номер чи назву кабінету, в якому пропонувалось наступне завдання. Максимальний час роботи в одному кабінеті – 1 перерва. Кожна команда мала маршрутний лист, в якому зазначався час за який успішно пройдено випробування. Записи в маршрутному листі виконував черговий на відповідній «точці» модератор.
Протягом квесту було заборонено користуватися мобільними телефонами, обчислювальною технікою та ін.
Восьмикласники продемонстрували справжню чесну гру, вміння злагоджено працювати в команді, логічно мислити, проявили свої акторські здібності. Результати показали, що учні однаково добре володіють математичними знаннями, та все ж , з мінімальним відривом в 18 секунд перемогла команда 8-А класу (загальний час на виконання всіх завдань квесту в команди 8-А класу - 25 хв. 59 сек., 8-Б класу – 26 хв 17 сек).
Всіх учасники квесту було нагороджено грамотами та солодкими подарунками.
Особлива подяка модераторам квесту, якими стали учні 11-х та 10 –х класів (математичний профіль). Від їх злагодженої роботи протягом всього дня, вміння сформулювати завдання, прослідкувати за правильністю та чесністю його виконання в визначальній мірі залежав успіх гри.
Тож, дякуємо всім учасникам квесту! Бажаємо успіхів на стежинах її величності МАТЕМАТИКИ!

Вчитель математики Г.А. Тішкова

21 01 19

21 01 192