Меню

Банери

pro-osvity

111111 

На Святого Миколая щира усмішка хай сяє
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 20 грудня 2018, 14:17

Не є секретом, що у нашому шкільному календарі є дні, на які очікуємо з великим нетерпінням. Серед них – день Святого Миколая. Надзвичайна атмосфера цього свята спонукає людей бути добрішими, щедрішими, милосердними.
Волонтерський загін «Сонячний», який очолює Сніжана Фарштейн, уже другий рік поспіль влаштовує для учнів школи надзвичайний захід. Ялинка, що мерехтить золотими вогниками, солодкі пакунки для учнів 1 – 4 класів( надала міська рада), святкова музика, корзинка побажань для учнів і вчителів зробили свято особливим і незабутнім.
Під час перерв відбувалась святкова фотосесія, танці, жарти, розваги. Бажаючі мали змогу підійти до Святого Миколая та розповісти йому про своє найзаповітніше бажання.
Якби мене попросили сказати,  з чим асоціюється цей день, я б сказала: посмішка -  радістю сяяли очі батьків, що привели в цей день до школи меньшеньких; розчулено посміхались учителі, яким Миколай пообіцяв виконати всі бажання. А ми, учні, закарбували в пам’яті ще один незабутній день шкільного дитинства. І хоч за сивою бородою Святого Миколая заховався учень 11 – МФ Назар Колос, ми впевнені, що всі наші бажання обов’язково здійсняться.

Олеся Ткаченко, президент шкільного парламенту

 

20 12 18 2