Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Творимо красу руками
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 29 листопада 2018, 14:20

Виготовлення виробів своїми руками - це не тільки захоплююче заняття для дітей і дорослих, а ще й корисне. Воно може стати улюбленим заняттям для всієї сім'ї. Виконані своїми руками такі поробки дарують не тільки красу, а й розвивають дрібну моторику, увагу, образне мислення, фантазію й художній смак. Вони також вчать планувати свою діяльність і доводити розпочату роботу до кінця.
Виставка декоративно – прикладного мистецтва дитячих та батьківських робіт «Руками створені дива», яка відбулася в нашій школі, щиро порадувала своїм яскравим, колоритним розмаїттям всіх глядачів. На ній було представлено різноманітні поробки, а саме: вироби з тканини,бісеру , картону, ниток, пластмаси та інших матеріалів. Кожен виріб можна назвати шедевром тому, що він виконаний з душею і художнім смаком. Безперечно, передати усі відчуття від побаченого – неможливо.
До виставки увійшло понад 100 робіт . Всі роботи заслуговують похвали. Класні колективи, які взяли участь, отримають подяки , а учні- грамоти за участь у виставці! МОЛОДЦІ!

29 11 18