Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень української мови та літератури
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 12 листопада 2018, 14:03

З 5 по 9 листопада у нашій школі тривав тиждень української мови та літератури під гаслом «Мов джерельна вода, рідна мова моя», традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня: конкурси, виставки, концертні програми, змагання знавців мови і літератури, тематичні лінійки, години спылкування, а також цікаві уроки про скарби рідного слова.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

9 листопада, у День української писемності та мови, вся шкільна родина одягла вишиванки і долучилася до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Також цього дня стартував Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика.

12 11 18