Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Ми нащадки козаків
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 15 жовтня 2018, 12:36

Любов до свого народу, до своєї землі, починатєься зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання історії українського народу. Україна- багата добрими й героїчними традиціями . Її сини – запорізькі козаки – навіки увійшли до скарбниці пам’яті рідного народу. Ми, її нащадки, маємо шанувати й примножувати козацьку славу.
12 жовтня у 5-Б класі була проведена година спілкування, присвячена Дню Захисника України, дню українського козацтва та великому релігійному святу Покрові Пресвятої Богородиці « Ми нащадки козаків». Учні підготували розповіді про походження свята, про історію виникнення Козацької Покрови, звернулись до героїчної сторінки історії – життя й традиції запорізьких козаків. Діти також ознайомилися із заповідями, за якими жили славні сини України.
Незабули учні відмітити і те, що для нас це свято стало не тільки народне та релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Тож в наш час, коли точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, діти мають бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Тому це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. На Покрову ми вшанували пам’ять і тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога. Ми дякуємо за подвиг і вірність Україні батькам наших учнів, котрі були учасниками АТО, Капусті Ігорю Васильовичу та Гончаренку Андрію Віталійовичу.

15 10 18

Автор: О.В.Іванченко