Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень протипожежної безпеки
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 24 вересня 2018, 13:09

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у нашій школі був проведений Тиждень протипожежної безпеки ««З вогнем погані жарти».
У рамках Тижня відбулися класні години, бесіди, вікторини, конкурси, виставки малюнків. Бібліотекар школи організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди».
Для учнів 2-4 класів відбувся показ мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу».Вихованці групи продовженого дня відвідали пожежну частину, де працівники МНС провели дітям цікаву екскурсію. Учні мали можливість оглянули пожежну техніку, обладнання та музей, який функціонує на території частини.
Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання про поведінку під час пожежі, та як слід діяти щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому всім слід пам’ятати, що означає номер «101», і діяти негайно.

24 09 18