Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Святкова лінійка
Написав Вадим Миколайович   
Субота, 01 вересня 2018, 10:41

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного .Адже він знаменує початок нових звершень, досягнення нових успіхів на шляху до Країни Знань. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось це свято є першим у житті. Сьогодні наша школа вітає і радо приймає у велику дружню шкільну родину 62 першокласники та їх класних керівників: Кугут Зою Михайлівну та Сіренко Любов Михайлівну
Наші найщиріші вітання лунають на адресу учнів 11- х класів та їх класних керівників: Цибульської Олени Панасівни, Лук’яненко Марини Олександрівни, Шкарбана Вадима Миколайовича.

Святкова лінійка

109 18

Безліч цікавих справ вдалось зробити під час першого уроку: учні 11 – МФ класу склали карту майбутнього та поділились в анкетах спогадами про перше шкільне кохання, виготовили зірочки побажань для своїх однокласників; 11 – ІФ клас теж відповідав на питання «Анкети майбутнього» та ділився враженнями про літні канікули. У десятикласників настрій був більш ліричний: під час першого уроку лунали улюблені поезії про Україну, які закінчились гарячою дискусією «Як можна змінити наше наше шкільне життя на краще», учні 9 – го класу вирішили поговорити про добротворення.У 2 – А класі виконували завдання від Мудрої Сови: складали «кошик ввічливості», з’єднували прислів’я, шукали на карті світу місце свого літнього відпочинку. Серйозністю відзначались завжди учні 3 – Б класу, тому і під час першого уроку займались досить серйозними справами: розпочали з кола роздумів «Україна- це...», далі розв’язали кросворд, зіграли у гру «Євроромашка». У 4 – х класах відбувся інтелектуальний квест «Україна – наша Батьківщина», який складався з конкурсів «Спробуй казку відгадати», «Крученики», «Чомучки», «Всезнайко». Учні перших класів переглянули відеорами «Перший раз у перший клас», зіграли в ігри «Казкові герої», «Чарівні серця», «Квітка семицвітка».

209 18

У школі панував радісний і святковий настрій, бо за літо ми засумували за друзями, уроками, вчителями, рідною школою. І тому на устах у всіх звучало: ДОБРИЙ ДЕНЬ, РІДНА ШКОЛО!

Автор: Олеся Ткаченко, президент школи