Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Відбулися загальношкільні батьківські збори
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 09 лютого 2018, 13:35

8 лютого в Шполянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: “Взаємодія школи і сім’ї як важлива складова формування особистості». На порядок денний були винесені наступні питання: 1.Робота педагогічного колективу у 1 семестрі 2017-2018 н.р.
2.Результати навчально – виховної роботи школи за І семестр 2017 – 2018 н.р.
3.Інтернет і наші діти. Соціальні мережі, які становлять небезпеку для школярів.
4.Що означає «жорстоке ставлення по відношенню до дитини». Законодавство на сторожі інтересів дітей».
У своєму виступі директор школи Костюкович Ф.Ф. зокрема зазначив, що серед пріоритетних напрямів реформування освіти є принцип єдності сім'ї і школи, наступності і спадкоємності поколінь, організація родинного виховання та освіти як важливої ланки виховного процесу, забезпечення діяльності педагогічного всеобучу батьків. Аналіз педагогічної практики класних керівників показує, що найкращі результати взаємодії сім’ї та школи мають ті класні колективи, у яких створюється відповідне виховне середовище, у якому батьки є активними учасниками навчально – виховного процесу в класі, де впроваджуються активні форми роботи. Протягом навчального року в школі відбулась ціла низка заходів, спрямованих на педагогізацію батьківських колективів. У своєму виступі директор подякував батьківській громаді школи за активну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з забезпеченням матеріально – технічної бази школи. Присутні отримали детальну інформацію про надходження спонсорських та благодійних коштів, а також про те, на які потреби їх було використано. Директор довів до відома присутніх, що батьківські внески збиратися вже не будуть. Забезпечувати матеріальну базу школи буде Шполянська ОТГ, так як всі місцеві школи з 1 січня 2018 року перейшли в її підпорядкування.
Заступник директора з навчально – виховної роботи В.М. Осадча ознайомила батьків з порядком закінчення навчального року та проведенням державної підсумкової атестації учнів 4 – х, 9 – х та 11 – х класів, переліком навчальних дисциплін, що виносяться на ДПА . Валентина Михайлівна відмітила також, що в цьому навчальному році ДПА для учнів 11 – х класів проходить у формі ЗНО. Поряд з цим завуч школи поінформувала присутніх про результати цьогорічних олімпіад та конкурсів.
Практичний психолог Косенко Н.А. ознайомила батьків з небезпекою соціальної мережі ««Море китів», «Тихий дім», «Синій кит», «Розбуди мене о 4.20», «Червона сова» «зникнути на 24 години» а також надала практичні поради та покрокові інструкції, як допомогти підліткам, які «потрапили на гачок» таких соціальних мереж.
Соціальний педагог Мозгова Н.О. пояснила батькам , що означає «жорстоке поводження» з дітьми. Виступаюча зазначила , що насильство над дітьми здійснюється в кожній четвертій українській сім’ї. Щороку близько 2 міл. дітей у віці до 14 років страждають від побиття батьками. Проінформувала які бувають види насильства. В кінці свого виступу Наталя Олександрівна повідомила батькам, що будь яке насильство над дитиною переслідується законом, а держава захищає дітей від всих форм насильства.
Закінчилися батьківські збори вирішенням питання про гаряче харчування учнів 1- 4 класів.

09 02 18