Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Завершився тиждень математики і фізики
Написав Вадим Миколайович   
Вівторок, 23 січня 2018, 09:15

Традиційним стало проведення тижня математики та фізики в нашій школі, який цього року мав за мету навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність та допитливість . Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь у всих заходах і поринути у цікаву мандрівку по країні Математики та Фізики.
Розпочався тиждень випуском стінгазет з математики та фізики , який підготували учні 7-11 класів. Учні 10-х класів позмагалися у брейн-ринзі «Юний фізик» (вчитель Кисіль В.В.) Весело та захоплююче пройшла інтелектуальна гра «Поле чудес» на фізичну тематику у 8-х класах(вчитель Миндрул Б.І.)
Вчителі математики Іванченко О.В. та Тішкова Г.А. протягом тижня провели цікаві та різноманітні заходи .У 5-6 класах ігри «Математика в сірниковій коробці», 7-х класах усний журнал «Чи знаєте ви ,що…?».Учні 10-х, 11-х класів позмагалися у цікавому позакласному заході «Математична пекельна кухня».
Під час проведення тижня математики та фізики, кожен учень мав можливість проявити свій талант, поглибити свої знання з предметів математичного циклу. Такі заходи посилюють інтерес до предмета, дозволяють повірити у свої сили, спонукають активніше діяти. Все це дало можливість краще і глибше пізнати математику та фізику, знайти для себе щось нове і несподіване.

23.01.2018