Меню

Банери

pro-osvity

 

День гідності та свободи!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 23 листопада 2017, 10:45

21-22 листопада 2017 року в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
З нагоди цього свята протягом тижня пройшла низка заходів. Урочиста лінійка, де згадали події Майдану , переглянувши документальний фільм "Зима, що нас змінила" про події на Майдані і вшанували пам'ять загиблих в ті дні. На лінійку був запрошени почесний гість - Курінний Костянтин Костянтинович, учень нашої школи який з вересня 2016 по серпень 2017 року перебував в зоні АТО поблизу м.Волноваха захищаючи нашу Батьківщину В даний час працює водієм у Шполянському райвійськоматі. Виховні години на яких також був запрошений учасник АТО. Створено інформаційний вісник про ці події.
Сьогодні життя України змінюється на очах, постає стара, як ця земля держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна. Ми частинка народу. Без нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети. 21 листопада – це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас пам’ятаємо про тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

21 листопада