Меню

Банери

pro-osvity

 

День Збройних Сил України
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 11 грудня 2017, 14:10

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Рівно через два роки - 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.
З нагоди святкування цього дня в нашій школі відбулася спортивно-розважальна програма «Нумо, хлопці!».Участь брали пять команд 10-х та 11-х класів: «Непереможні духом», «Олімпійці», «Сокіл», «Беркут», «Альфа». Команди змагалися в таких конкурсах як : «Стройова підготовка», «Підтягування», «Віджимання від підлоги», «Піднімання гантелі», «Перетягування канату» та інших. Танцювальні та пісенні подарунки нашим захисникам дарували учениці 9-11 класів. До складу журі ввійшли : Гідіон В.М.-учасник бойових дій в зоні АТО а також тато учня 11-го МФ кл., Курінний К.К.- учасник бойових дій в зоні АТО, бувший учень нашої школи та Чайка В.М.- начальник відділення Шполянського військового комісаріату учасник бойових дій в зоні АТО. Всі команди були достойні перемоги, але І місце здобула команда « Сокіл»(10-ІФ кл.) З чим ми їх і вітаємо.
Також в 7-Б та 8-А класах з допомогою вчителя Гички В.І. відбулися спортивно-розважальні заходи між командами «Сокіл» та «Морські котики». Команди позмагалися в різних конкурсах та показали свої вміння і спритність .

вечір