Меню

Банери

pro-osvity

 

Стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:57

9 листопада в нашій країні святкується День української писемності. Саме в цей день на Україні проводиться Всеукраїнський конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.
Перший Міжнародний конкурс знавців української мови було проведено у 2000 році. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім'я Петра Яцика.
9 листопада в нашій школі було проведено лінійку, присвячену початку І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика . Щороку учні нашої школи стають переможцями цього конкурсу на районному, обласному і навіть на всеукраїнському рівнях. Тож бажаємо учасникам цікавих, легких завдань і нехай переможе найсильніший!
Відкриття конкурсу ознаменувалось цілою низкою цікавих і змістовних заходів:
1.Загальношкільна лінійка присвячена Міжнародному конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
2.Документальний фільм «Історія української писемності»
3.Ток-шоу «О,рідна мово!»
4.Міжнародний диктант Єдності
5.Українознавча гра «Перли української мови»
6.Літературна гра «За афоризмами Г.Сковороди»
7.Вікторина «Мова наша калинова»
8.Конкурс на краще прочитання самостійно обраних творів «Читання Шевченка»
9.Вікторина «Життєвий і творчий шлях Т.Шевченка»
10.Виставка в шкільній бібліотеці «До дня української писемності»


Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.
Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки, класні години.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Яцик