Меню

Банери

pro-osvity

111111 

У здоровому тілі- здоровий дух!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 15 вересня 2017, 13:07

Україна завжди славилася своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Доброю традицією стало проводити в нашій школі тиждень фізичної культури та спорту. Основною його метою є формування в учнів культури здорового способу життя, покращення їх здоров’я шляхом залучення до активних занять фізкультурою і спортом.
Відкриття тижня відбулося із загальношкільної лінійки, на якій вчителі фізичної культури Задорожній В.О. та Зданєвич Н.В. розповіли про заходи які заплановані на цей тиждень та спортивні секції, гуртки які працюють в нашій школі. Задорожній В.О. нагородив учнів нашої школи грамотами за участь у спортивних змаганнях,також діти переглянули презентацію «Історія та сьогодення олімпійських ігор»
На протязі тижня для учнів проводилися різноманітні заходи: виставка в шкільній бібліотеці «Видатні спортсмени світу», товаристська гра з футболу (7кл., 5кл.), товаристська гра з волейболу (9-11 кл.), змагання з баскетболу (6 кл.), турнір шашок(7 кл.), настільний теніс (8 кл.), веселі естафети»(2-4 кл.), виховні години «Здоровий спосіб життя – запорука щасливого майбутнього»(1-11 кл.).
Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.

15 09 2017