Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Здрастуй, рідна школа!
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 01 вересня 2017, 10:59

Щороку 1 вересня вулиці українських міст наповнюються білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. Сьогодні чимало людей, і дорослих, і маленьких, переступаючи поріг школи вперше в новому навчальному році, відчули в душі радісні і святкові почуття, адже День знань, дійсно, є святом!
Двері нашої школи гостинно відкрилися для учнів, учителів, батьків, гостей. Це радісний і водночас хвилюючий день: в очах випускників- сум, бо для них це останній навчальний рік, а в очах першокласників- гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше. У цьому навчальному році наша школа поповнилася- 57 першокласниками, яких зустрічали гучними оплесками і щирими усмішками.
Зі святом школярів вітали директор школи Костюкович Феодосій Феодосійович та гості свята: секретар міської ради обєднаної територіальної громади- Каландирець Тетяна Валентинівна, перший заступник голови Шполянської РДА- Козоріз Юрій Олексійович а також голова ради школи -Мальчик Павло Олексійович.
Святковим подарунком від учнів 11-х класів був танець- сюрприз, який вони старанно виконали під оплески глядачів. Найзворушливішими були хвилини коли одинадцятокласники запустили в небо жовті та блакитні кульки.
Весело крокували першачки до Країни Знань традиційним променевим шляхом, а учні школи поспішали на перший урок під гаслом «Україна- держава європейська».
Колектив Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 щиро вітає учнів,батьків і всіх освітян з Днем Знань!

1 09 2017