Меню

Банери

pro-osvity

111111 

День цивільного захисту
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 11 травня 2017, 13:12

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня у нашій школі відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці було проведено урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставки малюнків та літератури, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.
Завершальним етапом Дня ЦЗ була навчальна евакуація за сигналом «Пожежа», під час якої учні і працівники школи своєчасно вийшли із приміщення, продемонструвавши організованість, оперативність та знання порядку дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Учасники переконалися в тому, що отримані знання, вміння та навички знадобляться у повсякденному житті.

цз