Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень дитячої та юнацької книги
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 24 березня 2017, 09:30

З 20 по 24 березня у нашій школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Цей традиційний захід уже вкотре доводить, що шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою навчально – виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів. У шкільній бібліотеці, щоденно демонструвались нові виставки книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів. Ось деякі з них : «Говорить і показує книга», «Що читають відомі люди», «Книги ювіляри- 2017», підготовлені бібліотекарем школи Погасій В.П.
Також на протязі тижня було проведено: виставка малюнків « Мій улюблений казковий герой», виставка закладинок «Відкрий книгу і чудеса почнуться», вікторина «Ми подорожуємо по казках» , виготовлення плакатів «Книга в моєму житті». Жвавий інтерес у учнів, особливо у старшокласників, викликала виставка «Ці книги знають все ». Шкільна бібліотека представила різноманітні словники, довідники, енциклопедії.
Крім заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека співпрацювала з учнівським самоврядуванням та організувала перевірку стану підручників в учнів школи.
Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, цікаві надходження.

бібліотека