Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

Відбулися загальношкільні батьківські збори.
Написав Вадим Миколайович   
П'ятниця, 17 березня 2017, 11:18

16 березня в Шполянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на порядок денний яких були винесені наступні питання: співпраця батьківської громади та педагогічного колективу школи у вихованні учнів, результати навчально – виховної діяльності школи, інтернет та його вплив на формування особистості учнів, що таке наркоманія та як вберегти свою дитину від наркотиків.
У своєму виступі директор школи Костюкович Ф.Ф. зокрема зазначив, що серед пріоритетних напрямів реформування освіти є принцип єдності сім'ї і школи, наступності і спадкоємності поколінь, організація родинного виховання та освіти як важливої ланки виховного процесу, забезпечення діяльності педагогічного всеобучу батьків. Аналіз педагогічної практики класних керівників показує, що найкращі результати взаємодії сім’ї та школи мають ті класні колективи, у яких створюється відповідне виховне середовище, у якому батьки є активними учасниками навчально – виховного процесу в класі, де впроваджуються активні форми роботи. Протягом навчального року в школі відбулась ціла низка заходів, спрямованих на педагогізацію батьківських колективів: в окремих класах проведено дні відкритих дверей, прочитано лекції на різноманітну тематику, відповідно до запитів того чи іншого класу: «Вплив сім’ї на формування характеру дитини», «Як правильно обрати предмет для ЗНО», «Ваша дитина стане школярем», «Адаптація та дезадаптація першокласників», «Відповідальність батьків за навчання дітей», «Культура поведінки. Як її виховати», «Труднощі адаптації п’ятикласників», «Вплив моральної атмосфери і психологічного клімату в сім’ї на формування дитини», «Роль батька та матері в родині», «Як попередити захворюваність дітей на грип та ОРВІ» та інші. Відбулися родинні свята за участю батьків, організовувались спільні екскурсійні поїздки дітей та батьків, туристичні походи.
У своєму виступі директор подякував батьківській громаді школи за активну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з забезпеченням матеріально – технічної бази школи. Присутні отримали детальну інформацію про надходження спонсорських та благодійних коштів, а також про те, на які потреби їх було використано.

Заступник директора з навчально – виховної роботи В.М. Осадча ознайомила батьків з порядком закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4 – х, 9 – х та 11 – х класів, переліком навчальних дисциплін, що виносяться на ДПА . Валентина Михайлівна відмітила також, що в цьому навчальному році ДПА для учнів 11 – х класів проходить у формі ЗНО. Поряд з цим завуч школи поінформувала присутніх про результати цьогорічних олімпіад та конкурсів. Школі є чим пишатися: 42 призових місця у районному етапі предметних олімпіад, 22 з яких – перші місця,11 призових місць на обласному етапі учнівських олімпіад. Це такі учні як: Саванчук О., Присяжненко К., Кириченко В., Ремінний Б.,Журик Я., Олійник Н.Учень 11 класу Буз Андрій зайняв п’ять призових місць, одне з яких – перше. Незабаром Андрій представлятиме Черкащину на ІV, завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови. Учні школи є активними учасниками предметних конкурсів: на Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика (ІІ етап ) та Міжнародному конкурсі ім.. Т. Шевченка (ІІ етап) учні школи Головацький В., Ткаченко О., Олійник Н., Степаненко А., Степаненко І., Журик Я., Клюковська А., Максименко А., Карпенко К. вибороли 10 призових місць, 6 з яких – перші. Користуються популярністю і предметні конкурси «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня», «Sunflower» «Колосок», «Грінвіч», «Пазл» - загалом 341 учень школи випробували свої сили. У Міжнародному конкурсі «Мій рідний край» маємо п’ять переможців: Ремінний Б., Ткаченко О., Стригун В., Степаненко А., Кошовий Б.. Валентина Михайлівна зазначила, що забезпечити такий високий рівень навчальних досягнень учнів стало можливим лише за вдяки наполегливій праці учнів і вчителів а також завдяки підтримці та взаєморозумінню батьків.

Надзвичайно цікавими і інформативними стали виступи практичного психолога Н.А.Косенко та соціального педагога Скринник Т.Ю., які інформували присутніх про те, як запобігти вживанню дитиною наркотиків, як діяти, коли дитина почала вживати наркотики.

Практичний психолог Косенко Н.А. ознайомила батьків з небезпекою соціальної мережі «Синій кит» а також надала практичні поради та покрокові інструкції, як допомогти підліткам, які «потрапили на гачок» таких соціальних мереж.
Закінчилися батьківські збори невеличким концертом підготовленим спільно з викладачами дитячої школи мистецтв. Учні, які є переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів продемонстрували свої уміння у вокальному жанрі, бальних та сучасних танцях, грі на гітарі.

збори