Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень профорієнтації закінчився……
Написав Вадим Миколайович   
Середа, 01 березня 2017, 13:49

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі опиняємося на роздоріжжі, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Традиційно кожного навчального року з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів. В рамкахтижня профорієнтації було проведено ряд заходів для школярів.
Тиждень розпочався проведенням класними керівниками 5-8 класів виховних годин на тему “Люди різних професій”,9-11 класів «Людина - для професії чи професія- для людини».Відбулася також і вікторина «Відгадай професію», у якій взяли участь учні 1-4 класів. Вікторина виявилася дуже цікавою для дітей, адже всі вони з бажанням здобути перемогу активно відгадували цікаві загадки про професії. Для учнів школи було оформлено виставку малюнків «Професії моєї мрії».
На протязі тижня учні нашої школи побували на екскурсії у відділенні Приватбанка, дізналися які є професії у цій сфері діяльності,вчилися працювати з терміналами самообслуговування, банкоматами. Дітям показували купюри різного походження та шляхи розпізнавання фальшивих банкнот. Тиждень закінчився цікаво і вдало.

Профорієнтація