Меню

Банери

pro-osvity

 

Тиждень хімії відбувся !
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 13 лютого 2017, 09:04

З 6 по 10 лютого в нашій школі пройшов тиждень хімії. Відкриття тижня розпочалося з конкурсу плакатів, газет ,кросвордів та малюнків. На протязі тижня було проведено інтелектуальну гру для учнів 10-х класів «Хімічний марафон» де учні в ігровій формі відновлювали і поглиблювали знання з хімії. Переможцями гри стали Буртовий В.(10-Т) та Сидоренко А.(10-МФ).Конкурс хімічної казки: «В деякому царстві»(7-9кл.).
У вівторок було проведено кеонференцію «Хімія та екологія», перегляд відеофільму «SOS»(11кл.), хімічний КВК(8 кл.). Участь в КВК взяли дві команди. Команда хлопців «Атом» і дівчат «Юні хіміки».
В середу відбувся конкурс юних поетів-хіміків: «Хімія у віршах» (7кл.) Перегляд відеофільму «100 великих відкриттів :ХІМІЯ » Бесіда за чашкою чаю «Хімія на кухні» (11 кл.)
Тиждень завершився турніром «Знавці хімії» (9 кл.) Особливу активність в ньому проявили учні 9-А та 9-Б класу Бойко В., Шевченко І., Стригун Я.. Переможцями гри «Хімічний ерудит» для учнів 7-х класів стали Бездітко А., Кугот В., Матросов С.

хімія