Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Шановні батьки!
Написав Вадим Миколайович   
Четвер, 22 грудня 2016, 14:44

З метою збереження здоров’я дітей, в школі оголошується карантин з 23 грудня по 30 грудня включно.
Також звертаємо Вашу увагу на необхідність посилення заходів щодо профілактики захворювання на грип та ГРВІ: дотримання правильного режиму дня, вітамінізації харчування, своєчасного звернення до лікарні, суворого дотримання правил особистої гігієни.
В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємо Вашу увагу на правила поведінки Вашої дитини в умовах низької температури, ожеледиці . Просимо взяти під суворий контроль тривалість перебування дитини на свіжому повітрі з метою попередження випадків переохолодження та обмороження. Просимо звернути увагу на сувору необхідність дотримання правил дорожнього руху, категоричну заборону перебування дітей на льоду біля водойм. Інформуємо Вас, що заняття в початковій школі скасовуються при температурі – 20◦ С, а у середній та старшій – 24◦С.

Розпочинаються зимові канікули, які триватимуть з 30 грудня по 15 січня . Явка учнів до школи - 16 січня.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Вашою дитиною правил протипожежної безпеки, обережності при користуванні газо – та електроприладами. Обговоріть , будь ласка, з дитиною всі ситуації які можуть виникнути за Вашої відсутності, та виробіть план дій. Залиште на видному місці телефони, що можуть швидко знадобитися: Ваш робочий, телефон сусідів, бабусі, служб газу, швидкої допомоги та інше. Доцільно напередодні канікул ще раз перевірити справність всіх електроприладів, які дитина буде використовувати за вашої відсутності. Наголосіть, що категорично заборонено пускати до оселі малознайомих та сторонніх людей, що можуть представлятися працівниками різних служб, контролерами, агітаторами, представниками релігійних громад. За умови погіршення погодніх умов не слід використовувати велосипед на проїжджій частині. Звертаємо Вашу увагу на те, що почастішали випадки виявлення старих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Тому не слід пускати дітей самих до лісу. Просимо бути уважними до того, чим займаються та з ким спілкуються Ваші діти. Намагайтесь проводити якомога більше часу разом. Постарайтесь, щоб максимум часу дитина перебувала на свіжому повітрі. Прослідкуйте, будь ласка за тим, щоб дитина не перебувала на вулиці сама в темний час доби. Сподіваємось на Вашу підтримку та розуміння. Бажаємо приємних і змістовних канікул.


З повагою, дирекція школи.