Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

День учнівського самоврядування
Написав Вадим Миколайович   
Понеділок, 07 жовтня 2013, 13:30

Досвід багатьох років доводить, що учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь.
Тож дирекція школи та педагогічний колектив без зайвих вагань довірили один день управління школою найактивнішим членам шкільного парламенту. До цього дня учні готувалися заздалегідь: на засіданні шкільного парламенту були обрані в.о. директора, заступників з навчально-виховної роботи, з виховної роботи, педагога-організатора, психолога, соціального педагога, бібліотекаря та медичної сестри. Інші 25 учнів старших класів готувались до проведення в школі навчального процесу: працювали над створенням конспектів уроків, консультувались з вчителями-предметниками і спробували себе в ролі справжніх педагогів-наставників.
Звичайно, кожному з них було дуже нелегко, та в школі панувала дисципліна, злагоджена робота учнівського колективу, і в черговий раз члени парламенту довели, що учнівське самоврядування — це престижно, активно, креативно та енергійно!

07 10