Меню

ІСТОРІЯ ЛІЦЕЮ
ДИРЕКЦІЯ ЛІЦЕЮ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ЛІТЕРАТУРИ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ, БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
ВЧИТЕЛІ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ
ВЧИТЕЛІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА
ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА, ПЕДАГОГ- ОРГАНІЗАТОР, БІБЛІОТЕКАР
СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ
РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ
РОЗКЛАД УРОКІВ 1-4 КЛАСІВ
РОЗКЛАД УРОКІВ 5-11 КЛАСІВ
РОЗКЛАД ФАКУЛЬТАТИВІВ
ЄДИНИЙ РЕЖИМ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
ЗНО, ДПА
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
ПОРАДИ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА
УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ, КОНКУРСАХ, ЗМАГАННЯХ
НУШ 1-4 класи
НУШ 5-7 класи

Банери

 image.jpeg

IMG 3845

image.gif

111111

криза 

зір

Лепбук до Дня рідної мови
Написав Administrator   
Середа, 26 лютого 2025, 13:37
    Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Міжнародний день рідної мови покликаний показати важливість мови та нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура та історія цілої держави. У ці важкі часи українцям, як ніколи, важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.
   Щоб краще і більше дізнатися про це свято, вихованці ГПД 1-А,1-Б класів разом з вихователем Бердак Світланою Володимирівною створили цікавий лепбук. Цей спосіб організації навчальної діяльності дуже сподобався вихованцям , де  вклеювались різноманітні віконця, кишеньки, квіточки, книжечки, рухливі смужечки та інше.  Діти могли  створювати і розміщувати весь матеріал так, як вважали за потрібне. Створення лепбуку, крім ігрового і творчого завдання, є носієм навантаження і певних зобов’язань. За певним планом вихованці з вихователем добирали матеріал, вивчали, аналізували, намагались зрозуміти,потім презентували зібраний матеріал. Лепбук дав можливість дітям дізнатися про історію свята, відомих мовознавців, цікаві факти, вислови, вірші, прислів’я, приказки, загадки, ігри про мову, ознаки мови та інше. В групі діти навчилися чути одне одного, розподіляти обов’язки, прислухатись і переконувати, домовлятись, бути відповідальними за спільну  роботу. Такий вид спільної діяльності вихователя й дітей швидко наповнив їх навчальною і цікавою інформацією, бо його створили власне вони. 
   Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку! Пишаймося рідною мовою і прославляймо свою культуру! Ми могутні й міцні в своїй мові.
 
26 02 25 03