Вітаємо! |
Написав Administrator | |||
Вівторок, 21 травня 2024, 13:37 | |||
17 травня 2024 р. відбулось підведення підсумків і оголошення результатів V Всеукраїнського конкурсу екологічних проєктів серед учнівської та студентської молоді, ініціатором і організатором якого виступила кафедра митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету.
Більше 100 робіт надійшло на конкурс, авторами яких стали 154 учасники з різних куточків України: Київщини, Закарпаття, Миколаївщини, Черкащини, Полтавщини, Харківщини, Донеччини, Дніпропетровщини.
Роботи на конкурс в е-вигляді надсилалися з 10 березня по 10 травня. Компетентним жюрі у складі здобувачів кафедри митної справи та товарознавства були визначені переможці за 6-ма номінаціями.
Нам дуже приємно, що серед переможців конкурсу є учні нашого ліцею, а саме : Кунець Іван, Погосян Сузанна (10-МФ клас) та Каландирець Анастасія (9-А клас).
За підсумками конкурсу маємо такі результати :
- номінація "ЕКО-фотопроєкт» - Кунець Іван – І місце;
- номінація «Пластикові відходи: друге життя»- Погосян Сузанна - ІІІ місце;
- номінація "ЕКО-плакати»- Каландирець Агастасія – ІІІ місце.
Щиро вітаємо переможців та їхнього наставника Буз Світлану Олекандрівну. Бажаємо завжди рухатися вперед, підкорювати нові вершини. Нових вам злетів, нових перемог!
![]()
|