Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

Вчись, працюй, живи на Черкащині!
Написав Administrator   
Понеділок, 13 лютого 2023, 19:43
     Традиційно, місяць лютий характеризується пожвавленням профорієнтаційної роботи. Не дивно, адже для випускників  настає час для прийняття остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії. Так, 9 лютого  2023 року Черкаський державний технологічний університет презентував просвітницько-патріотичний проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» для старшокласників нашого ліцею. 
    В ході зустрічі в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор, ознайомив авдиторію з особливостями навчання в єдиному технологічному закладі вищої освіти регіону, розвиненою інфраструктурою, широкими можливостями для студентів ЧДТУ, активним проведенням дозвілля, різноманітними навчальними курсами та перспективами здобутого в ЧДТУ фаху. Олег Олександрович наголосив, що необхідно зважено і відповідально підійти до вибору професії, адже від цього залежить професійне майбутнє людини, яке кожен прагне зробити успішним.
     Декани усіх факультетів ЧДТУ розповіли про можливості для проходження практики та стажування в успішних вітчизняних і міжнародних установах, програми подвійного диплома, дуальної форми освіти та перспективи успішного працевлаштування.
 2023 13 02