Меню

Банери

 

pro-osvity

111111

криза 

День цивільного захисту
Написав Administrator   
Четвер, 19 травня 2022, 12:24
      Щоб навчити учнів правильним діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та під час воєнних дій -  бути рішучими, зібраними, відповідальними, не розгубитися, у Шполянському ліцеї №1 відбувся День цивільного захисту.
      Цей день був багатий на події та заходи, метою яких було систематизувати знання учнів про першу долікарську допомогу під час травмувань чи поранень, правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, дії у разі вибуху фосфорної бомби, надзвичайні ситуації, нагадати порядок дій під час виникнення пожежі, стихійного лиха, повторити правила користування побутовими нагрівальними, електричними та газовими приладами. 
      Для учнів 1 – 4 класів організовано виставку малюнків та аплікацій на тему безпечної поведінки у побуті, перегляд тематичних мультфільмів та соціальних роликів. З учнями 3-х класів проведено відкриті онлайн-уроки з ЯДС:
«Правила поведінки для учнів у надзвичайних ситуаціях» (3-В клас, вчитель Кучеренко Є.М.)
«Пожежна безпека» (3-Б клас, вчитель Павленко А.А.)
«Пожежна безпека» (3-А клас, вчитель Цибенко Т.М..)
Учителі 4-х класів Кугот З.М. та Сіренко Л.М. провели з дітьми вікторину на тему «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати». Така за допомогою гри повторити та закріпити правила безпечного поводження під час пожежі, при користуванні ліками та побутовою хімією, при зустрічі з незнайомими людьми, при перебуванні на вулицях міста, в лісі, на водоймах.
      Учні 6-х класів змагались під час спортивної онлайн-естафети юних рятувальників, яка була організована вчителями фізичної культури Гичкою В.І.  та Зданевич Н.В. 
     Учні 10-х класів продемонстрували свої уміння з надання першої долікарської допомоги під час тренінгу та вікторини (класні керівники Буз С.О. та Кісіль В.В.), а учні 9 – А та 9 – Б класів з допомогою наставників Кунець Л.В. та Шевчука В.В. ділились знаннями про протипроменевий захист організму. Учні середніх класів переглядали кінофільми та відеоролики на відповідну тематику, провели тематичні одини спілкування.
    День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі заходи  були організовані у формі навчальної гри та змагання  що спонукало до активної участі усіх учнів, адже  знання з цивільного захисту необхідні   у повсякденному житті.
05 19 2022
19 05 2022
19 05 2022
2022 05 19
2022 05 123
2022 05 67
2022 05 8765